הדבקת טפט

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האם זה סיפור יקר?
רוצה להדביק ב2 חדרים כל חדר על קיר אחד.
כמה בערך אמור לעלות למטר?

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
כבר קניתם אותם? כי יש כ"כ הרבה אופציות מענינות של צביעה ואז אין את הסיבוך של להדביק ואז להוריד- והדבק נישאר וכו'

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כבר קניתם אותם? כי יש כ"כ הרבה אופציות מענינות של צביעה ואז אין את הסיבוך של להדביק ואז להוריד- והדבק נישאר וכו'
לא מעוניינת בצביעה, תודה.
יש לי טפט ספציפי שאני רוצה להזמין. השאלה שלי כמה עולה הדבקה של טפט. יש לי מגבלת תקציב.

פונקציונלית

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש קל להדביק טפט לבד
קונים דבק טפטים בטמבור ב20 שקל ומכינים אותו לפי ההוראות שבקופסא (הוראות פשוטות ממש)
מורחים על הקיר עם מברשת צבע ומניחים את הטפט. אפשר להזיז אותו חופשי כל עוד הדבק רטוב ולדייק

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ממש קל להדביק טפט לבד
קונים דבק טפטים בטמבור ב20 שקל ומכינים אותו לפי ההוראות שבקופסא (הוראות פשוטות ממש)
מורחים על הקיר עם מברשת צבע ומניחים את הטפט. אפשר להזיז אותו חופשי כל עוד הדבק רטוב ולדייק
גם לבעלי ידיים שמאליות?

RUSI10

משתמש מקצוען
בגדול זה לא קשה להדביק טפט. גוזרים את אורך הטפט ע"פ אורך הקיר + 4-5 ס"מ למרווח ביטחון. מורחים דבק טפטים על הקיר, מניחים את הטפט למעלה (ליד התקרה) ועם מטלית רכה מחליקים בעדינות את הטפט כלפי מטה- כדי שידבק היטב וכדי למנוע בועות.
רוב הטפטים מגיעים ברוחב של כ60 ס"מ, ומדביקים אותם ב"טורים" מלמעלה ללמטה.
מה שכן - יש דוגמאות שצריך לדייק את ההמשכיות שלהן כשמדביקים חלק ליד חלק.(טור צמוד לטור)

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לבעלי ידיים שמאליות?
לא!
אם את חוששת, אל תעשי את זה לבד.
זו עבודה פיזית, זה נראה קל אבל זה לא,
מנסיון זה קשה, ומצריך עוד זוג ידיים לעזרה.
והבנתי שיש מדבקי טפטים ב200 ש"ח לגליל (כנראה כשיש יותר מגליל אחד)

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא!
אם את חוששת, אל תעשי את זה לבד.
זו עבודה פיזית, זה נראה קל אבל זה לא,
מנסיון זה קשה, ומצריך עוד זוג ידיים לעזרה.
והבנתי שיש מדבקי טפטים ב200 ש"ח לגליל (כנראה כשיש יותר מגליל אחד)
לא הייתי מגדיר את זה כעבודה פיזית, זה לעלות על סולם וכאלה אבל לא ממש קשה למי שיש כח.
עשיתי את זה פעמיים ולא הייתי משלם כעת בשביל זה. זה די פשוט.

שולמית הופמן

משתמש מקצוען
דבר ראשון צריך להבדיל בין סוגי הטפטים.
יש טפט עם דבק, ויש טפט שהוא בעצם נייר, שמניחים עליו דבק, ולכאורה קל יותר להתעסק איתו כי ניתן להסיר ולהזיז כל עוד לא המתנו ליבוש סופי.
הדבקה של טפט היא ספור מאד יקר, אחרת הבעל מקצוע לא מספיק מקצועי ואז חבל על הכסף.
אני הדבקתי לבד, מדובר בעבודה המצריכה הרבה זמן ודיוק,
צריך לחתוך רצועות באורך שווה ממש, ולא לזוז לאורך כל הקיר אפילו במילימטר כי אז במצטבר תגלי סטיה אלכסונית רצינית. צריך גם לודא שלא נשארות בועות, כי הם גם ישפיעו על הסימטריה.
אני הזמנתי בנקסט והדבקתי לבד, יצא מאד יפה וזול, רק למעלה קצת השתחרר הדבק, אני צריכה לתחזק את זה שוב מדי פעם.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רבקי זה לא לבעלי ידיים שמאליות. וגם לא לא למי שרוצה תוצאה מושלמת.
ראיתי מישהי שעשתה את זה לבד. היו לה הרבה כאבי לב (למרות שעל פניו התוצאה היתה בסדר גמור. אבל פה איזה בועה. שם קצת עקום וכו')

פנדורה

משתמש מקצוען
רק בעל מקצוע לדעתי
יש לי משהו להמליץ שהדביק לי פה בבית, עוסק בזה 30 שנה, עבודה נדירה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה