הדבקת אריחים על נגרות

• פותח הנושא g.w
  • פורסם בתאריך

g.w

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אשמח לעזרתכם!

האם יש אפשרות להדביק אריחים על דופן של ארון??
אני מתכננת מטבח, הארכנו את המטבח והלקוח מעדיף שלא לבנות קיר.
אנחנו חשבנו לתחום את החלק החדש בדופן של ארון שעומד צמוד מהצד השני מדובר בגודל של 70 ס''מ תוספת אחרי הקיר הקיים אנחנו צריכים להדביק אריחים על הדופן בגודל של 70 / 70

האם זה אפשרי?
לא יפול?
מספיק בטיחותי?

תודה מראש לכל העונים.

עגורן

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשרי לגמרי
עם דבק חזק מאד כדוגמת סופר 7.
עשיתי בכמה מקומות בבית
לחספס קצת (עם גרזן או משהו דומה) את דופן הארון, כך שיתפוס יותר טוב.
וכמובן שאם יש שם פורמייקה, זה צריך להיות במצב 'בריא' ולא עם רטיבות או בדרך ליפול.

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רצוי עם סופר 7 הייטק או דומים לו, שהם חומרים גמישים, ולא דבקים קשיחים שיסדקו על עץ שהוא גמיש.

A F

משתמש מקצוען
לדעתי חרש עץ צודק אנחנו הדבקנו על גב ארון בכניסה לבית עם סופר 7 הייטק וזה מחזיק כבר 5 שנים הפלוס הגדול שלו שהוא תופס במקום ולא צריך להחזיק את האריחים עד הייבוש ובהייטק אין צורך לחרוץ בארון, אני חושבת שרשום עליו שהוא מחזיק עד משקל של 30 ק"ג אם אני לא טועה. ב ה צ ל ח ה

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מצ"ב שוב מפרט הייטק 7 להדבקה הכי מתאים כל ס"מר מתאים ל25 ק"ג

קבצים מצורפים

• סופר הייטק 7.pdf
    KB 110.2 · צפיות: 41

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שנכון נכון.

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב סופר 10 של הרקולס על אותו בסיס.
MS פולימר ליישום סמיך ועל רטוב כנראה שהוא פחות אבל במקרים שלא צריך משהוא אגרסיבי כל כך זה טוב.

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
אפרופו דבק סופר 7 ,כשרוצים להוריד מראה שנשברה או אריחים או עץ או מתלה שהדבקנו עם סופר 7 או כל סיליקון אחר מה עושים ? לוקחים סיב ברזל דק כמו חוט של טלפון חסוף מקמטים אותו ומותחים בחזרה כדי ליצור סוג של שיניים משחלים בסדק בין המראה לדלת הארון או בין המראה לאריחים ומותחים מצד לצד ובתנועה למעלה ולמטה חותכים את הדבק הבנתם ? אני מקווה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אם מדביקים בסופר 7 לדוגמא
במה ממלאים פוגות?

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לח.ג. סחר יש דבק מיוחד להדבקות אבן לעץ
הוא יקר , אך האם זה לא עדיף?
נקרא בשם: דבק D4 קומפוננטי
@VB200 , זה לא חזק יותר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה