האתגר השבועי - *****אדום ולבן*****

Micmmi

משתמש צעיר
שושנה ב1.4 pentax 50

קבצים מצורפים

• IMG_1428.png
    KB 562.3 · צפיות: 15

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• IMG_3938---.jpg
    KB 155 · צפיות: 12

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אדום... ולבן -ציצית

>>>

קבצים מצורפים

• 11111111.png
    KB 643.7 · צפיות: 15

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אדום ו.... לבן: בן - (ולא בת) בן שנתיים וחצי

במידה וזה לא לפי החוקים אוריד :) :(

גרפיks

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
"אדום-לבן" [החניה אסורה...]

קבצים מצורפים

• 1280124957.jpg
    KB 22.5 · צפיות: 9
  • 1286468111.jpg
    KB 28.8 · צפיות: 10

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גילוי נאות - זו תמונה שצולמה בדרכים וע"י התמונות של גרפיks נזכרתי שהיא קיימת אצלי.

אדום לבן יכלו להיות הרבה יותר יפים לולא השחור שנדחף...

מיכל+

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אפשר עדיין??

אדום לבן...
גן המנהיגים ראשל"צ

קבצים מצורפים

• אדום לבן.png
    KB 401.8 · צפיות: 10

מירי ב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
התוצאות!!!!!!!!!!

איזה צילומים, איזו היענות! ממש היה קשה להחליט. היה פה רמה. היה פה סטייל. הייתה פה עצמה. היו תמונות שהפעימו אותי, היו שריגשו, היו ששימחו אותי. היה תמונות מהחיים, מהרחוב, מהבית, ומהסטודיו. שמחתי עם כל תמונה שהועלתה לאתגר. תודה לכל אלו שהשתתפו באתגר ושיתפו אותנו.
השיפוט היה לי קשה מאוד. קשה לאהוב כל כך הרבה תמונות ולבחור רק אחת.
אבל הייתי חייבת להגיע להחלטה בסופו של דבר. למרות שהרבה מבחינתי היו צריכים לקחת את המקומות הראשונים.

ועכשיו לתוצאות-

במקום הראשון- טאדם- בום פום בום!!! טא דט טא דם!!
Rainbow
התמונה שלך קנתה אותי!! הרימון עז הצבע, פוער את פיו אל מול הרקע הלבן. הענפים החשופים, והרימון שתלוי עליהם בעקשנות. הוא כאילו צועק, או אולי צוחק. תמונה מהממת!! מרגשת, ומעניינת!!

במקום השני- טאדם- בום פום בום!!! טא דט טא דם!!
אחינועם
וואו!! איזו תמונה!! כל כך יפה, כל כך אלגנטית. אהבתי איך התמונה שכמעט כולה צילום של מעשי אדם, כאילו נהפכת לנחלים אדומים ולבנים. מפעים. מרהיב. חזק .

במקום השלישי והמכובד- טאדם- בום פום בום!!! טא דט טא דם!!
דוד דנברג
אין ספק, אתה חד, מקצועי, ויודע מה לעשות ואיך. זו תמונה נקיה ועוצמתית שהיא יצירה בפני עצמה.

יישר כוח לכולם- היו עוד שרציתי להכניס למקומות הראשונים- אבל היה רק 3...
ונעבור לשאר המתמודדים-

Ort - נוגע ללב עלה הכותרת הקטן שנפל על המרצפות הקרות כמוש ומבוייש, כמעט ואיבד את זהותו.

טובה שפירא – מדהים!! הצלחת להוציא את היופי מתוך המציאות הדינאמית. צילמת כאן חיים. צילמת כאן סיפור. והכל אדום ולבן. אפילו הרקע מתאים.

Sarigold5 - העלים של הצמח העדין הזה נשטפים בשמש החמה של הבוקר, אפשר להרגיש בתמונה את החיים, את הרוח הקלילה ולהתעטף ברוך ושלווה .

Micmmi- עושה חשק להתכופף ולגעת בפרח המתוק הזה. הוא מראה פנים של פריחה והתחדשות. לקחת את האדום והלבן, עירבבת והוצאת ורוד.

פשוט- כותרת יפה לתמונה מעניינת. הרימונים והחלק המרוטש שמונח למעלה מביאים טעמים של ראש השנה. שירבו זכויותנו.

רותי ה- תמונה עם המון מתיקות וחן. אוירה קלילה וזורמת. הילדה פשוט מתוקה.

ST2000 - . לראות את התמונה הזאת זה לשמוע ווווו ווווו... עצמה של אופנוע. מיקום מוצלח בתמונה.

ינאי- תמונה אומנותית. האדום נוגע בלבן, קווי האור הלבנים ממשיכים את קווי המתכת האדומים כמו אלומות של אור, ומסביב פסי מתכת חלודים. ציור יפה של החיים.

צילומית- מקסים.הנעל מתעופפת לה כמו תות אדום ועסיסי בקצפת. האדום והלבן פשוט חגיגה יפה בעיניים.

טירה- המציאות עולה על כל דמיון. בתמונה לכוד רגע מסעיר. תמונה יפה מאוד מאוד, מעניינת, לוקחת למחוזות מסתוריים. חבל שהאדום והלבן הסתתר...

אליש – התמונה מזכירה לי סיפור מגירה שהתחלתי לכתוב אי שם בשנות הנערות. כך שמיד התחברתי אליה. הילדה עם הדובי מאחורי הסורגים, מביטה החוצה, מניעה איזשהו נים חבוי בלב.

הלו קיטי- איזה פשושון מעוך ומתוק. עושה חשק לצבוט לו את הלחי. האדום והלבן באמת משחקים פה יפה בתמונה.

בן של מלך-הרימונים תלויים במצב הטבעי שלהם,בין שפע של עלים ירוקים, אור של יום מציץ עליהם. והם שניים, ביחד, כאילו משוחחים ביניהם. יפה מאוד.

0405- בהחלט מתאים לך האתגר הזה... איזה חינניות, כמה מתיקות. הבנות פשוט יצאו דבש.

לאה- יש לך ידיים טובות. אין מה להגיד. תפסת את הברווז הזה במבט עמוק. בעין שלו ממש באותו הגוון של המים. תמונה מקסימה.

ריבקי פרידמן- תמונה עם הרבה שלווה, רוגע, ורוך. תמונה בראשיתית כזו. הסירה מעלה מיד זיכרונות של מים, והילדה כאילו משייטת לה שם בחלומותיה.

ירושלמער-תודה ששיתפת אותנו באדום ולבן שלך. שסובב אותנו וחולף בעיניים.

חנה S- תמונה מדהימה!!! השלג הרך, התנוחה של הילדה המתוקה, הראש שלה שמסתובב אחורה, והחיוך... איך שהיא לבושה. הכל כל כך מקסים!!

tov- התמונה כאילו יצאה מפרסומת לחברת דן. האדום ולבן שלהם על הקרקע החולית, הטור האינסופי שלהם. תמונה איכותית ויפה מאוד!

Batyar- תמונה שמביאה רצון עז לשבת ולנשנש את העוגיות. המשטח עליו מונחת הצנצנת מביא תחושה של מפת פיקניק, והפרח מביא איתו גם נגיעה של טבע.

Kobi13- מיקום יפה בתמונה. המעיל של הגולשמודגש בעוצמה אל מול הכפור של השלג. השלג שמועף בעיקבות המגלשיים יוצרים תנועה מצמררת המשתלבת נפלא עם סימני הגלישה האלכסוניים לרוחב התמונה. בררר... איזה קור נפלא.

חן שיין- הרצינות התהומית שנשקפת בעיני הילד שמנשק את הציצית. הקסקט האדום שמבליט את החולצה והציצית. פשוט מקסים.

גרפי KS- האמת, אחרי שחשבתי על נושא האתגר, מה שקפץ לי כל הזמן מול העיניים היה המדרכות האלה. יפה מאוד!

Pinati- כמה פשוט ככה עוצמתי . האדום והלבן. והפס השחור הצמיגי שדרס אותם. מרהיב!

ו...מיכל- חבל. התמונה באמת לא נכנסה לאתגר. אבל היא כל כך יפה שהייתי חייבת להתייחס אליה כי כשרואים את התמונה הזו- לוקחים נשימה ארוכה ארוכה. והיא עולה למעלה ביחד עם המים והאדום הזה כמו אש שמקיף אותם.

תודה לכולם על התמונות
ותודה על הסבלנות לקבלת התוצאות-
rainbow- השרביט שלך

שלמה

משתמש מקצוען
רואים שאתם במקצוע "תכנות". הסבלנות שיש לכם לכתוב ולכתוב, ללא חזרה על מילים קודמות.

דבורי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ברכות לזוכים- באמת תמונות יפהפיות!
אבל הכי יפה הפרגון שלך- מירי!
שבת שלום!!!

rainbow

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו, תודה תודה!
איזה פירגון, ככה לכתוב לכל משתתף, מפעים!

שוב תודה- ו...לקחתי את השרביט (אין לי מושג מה אני הולכת לעשות)

האתגר הבא בעז"ה במוצש"ק...

שבת שלום!

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עם היו צריכים לתת ציונים לשופטי האתגר היית זוכה במקום ראשון ...
ההרגשה נעימה כל כך לראות שהתיחסת לכל תמונה ולא סתם טבעה לה שם בין כולם ..

מיכל+

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היי מירי... באמת כל הכבוד על הפרגונים...
נקווה שבפעם הבאה אני אספיק להעלות בזמן...

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל הכבוד על התשומת לב לכל אחד בנפרד,השארת טעם טוב לאתגר שלך.תצליחי!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה