האם מקובל לתת את הקוד של הבנק ליועץ משכנתאות?

ד' תודה!

משתמש צעיר
שלום,
אשמח לעזרת המבינים...
האם מקובל לתת ליועץ משכנתאות את הקוד לחשבון הבנק?
הוא ביקש מאיתנו ואמר שכך יהיה לו קל יותר להתנהל, אם לא אז שנשלח לו את כל המסמכים הרלוונטיים וכו'
נשמע לי מלחיץ לתת את הקוד, ולא נראה לי שאעשה זאת אבל אני רוצה לוודא האם זו דרישה הגיונית ומקובלת?

תודה לעונים!

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני עובדת במשרד משכנתאות
והרבה נותנים מעצמם
כי הם לא נגישים או לא יודעים איך להוציא מסמכים מסוימים
אבל בטח שלא עושים שום פעולה בלי אישור

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
שלום,
אשמח לעזרת המבינים...
האם מקובל לתת ליועץ משכנתאות את הקוד לחשבון הבנק?
הוא ביקש מאיתנו ואמר שכך יהיה לו קל יותר להתנהל, אם לא אז שנשלח לו את כל המסמכים הרלוונטיים וכו'
נשמע לי מלחיץ לתת את הקוד, ולא נראה לי שאעשה זאת אבל אני רוצה לוודא האם זו דרישה הגיונית ומקובלת?

תודה לעונים!
אם אתם מכירים אותו כירא שמיים, אין בעיה.
אם לא, כבדהו וחשדהו!

hds

משתמש צעיר
בדיוק כך.
יש אפשרות להרשאה רק לצפות בנתונים ללא פעולות.
או לחילופין אם לכל פעולה נדרש אימות נוסף של קוד זמני שנשלח לטלפון אז אפשר להעביר קוד

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בדיוק כך.
יש אפשרות להרשאה רק לצפות בנתונים ללא פעולות.
או לחילופין אם לכל פעולה נדרש אימות נוסף של קוד זמני שנשלח לטלפון אז אפשר להעביר קוד
זה מה שהיה צריך אצלינו כל ביצוע של פעולה דורש קוד אימות

ניק 122456

משתמש חדש
אני גם הרשאה לא נותנת, מי יודע כמה משועממים במשרד ומשך כמה שנים יראו את כל הפנימיות של החשבון המאד אישי שלי

ד' תודה!

משתמש צעיר
.
אם אתם מכירים אותו כירא שמיים, אין בעיה.
אם לא, כבדהו וחשדהו!
כן, פחות חוששים שיעשה משהו לא הגון. (מדובר בירא שמים)
יותר מפריע החדירה לפרטיות, לדוג' פירוט אשראי לא אמור להיות קשור אליו, ולא מעוניינים לאפשר לו לחטט לנו בנתונים.

מעצבי על

משתמש פעיל
גם אנחנו היינו צריכים לעשות זאת וראיתי שאין לי ברירה אפילו שזה היה חרדי - בלי זה הוא לא יכל לסדר את האישור אבל מיד כשסיים (והראנו לו שזה לא בקלות שנתנו) החלפתי קוד והכל בסדר

מעצבי על

משתמש פעיל
ועוד דבר
ביום הראשון שנתנו לו עדכן שלא הספיק לטפל אז דבר ראשון החלפתי וכשבאמת התיישב על שלנו נתנו לו שוב ואח"כ שוב החלפתי

ברכיק

משתמש פעיל
כיועץ משכנתאות אני יכול לומר שביקשתי מלקוחות קוד, ישנם לקוחות שהעיסוק בטפסים כאלה מסובך להם ולי זה מקשה מאד את העבודה אם יש אמון ביועץ לא נראה לי שיש בעיה..

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני שינתי את ההגדרות בחשבון למידע בלבד ללא פעולות + דרישת אימות לכל שינוי בפרטים
נתתי קוד ולאחר מכן שיניתי הכל בחזרה ובדקתי שלא שונו פרטים כגון טלפון לאישור וכו
בכל מקרה אני מקבל הודעה על כל העברה או חיוב בחשבון.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כמה וכמה לקוחות אומרים י תעשה לי טובה קח את הקוד תעשה מה שצריך.
אני לא מציע כי באמת יש הרבה שחוששים ולא נעים להם.
שורה תחתונה אם אין מה להסתיר מדי ואתם סומכים על היועץ. מקווה שלקחתם מישהו שאתם סומכים עליו. לא רואה שום בעיה לתת.
שוב אלא אם יש דברים בבנק שמעדיפים שלא יראו. לרוב האנשים נראה לי הדבר היחידי להסתיר זה המינוסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה