תח"צ האם חל שינוי בלוחות זמניים של תחבורה ציבורית בבני ברק?

ווי

משתמש פעיל
שלום וברכה,
מישהו יודע האם חלו שינויים בלוחות זמניים של קוי תחבורה ציבורית של חברת דן, בבני ברק והסביבה,
מזה כמה ימים שאני יוצאת בבוקר לכיוון תחתנת האוטובוס שליד בייתי, וקל קו לא עובד - לא נותן לחייג אליו,
והעמוד בתחנה גם כן לא מעודכן, כך יוצא שאנשים ממתינים בתחנה מעל 20 דק' שלא עובר אפילו לא אוטובוס אחד, חכיתי 20 דק' עד שהגיע קו 2 ועליתי עליו שתי תחנות בשביל להתקדם לכיוןן הרכבת הקלה, זה דבר מטורף שאנשים צריכים להמתין בתחנות בבוקר שלא עובר שום אוטובוס במשך 20 דק', מישהו יוכל לומר האם זה משהו מכוון? וכיצד ניתן לעצור את הסאגה הזאת? כבר יומיים שלושה אני מגיעה באיחור בגלל ההמתנה הארוכה הזאת... אנשים אמרו שזה בעקבות הרכבת הקלה בוטלו חלק קוי אוטובוס, אבל אני לא מבינה בגלל הרכבת??? הרכבת לא נמצאת בתוך בני ברק??? כדי להגיע לרכבת לוקח לי מהלך של 20 דק' הליכה לפחות...
תודה מראש לעונים/ות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה