טיול האלפים האוסטרים בתח"צ, לזוג

Debbie Pollack

משתמש חדש
מעוניינים לנסוע לפני פסח לאלפים באוסטריה, ללא רכב.
נחיתה ראשון בערב בוינה, המראה חמישי בצהרים מוינה.
חשבנו על אזור חבל זלצבורג, אבל רוצים אזור כפרי ושקט ולכן לא רוצים להיות בעיר זלצבורג עצמה.
מחפשת כל מידע על מקום מומלץ לשהות שם, נגיש בתח"צ ויש באזור מקומות לטייל ולראות.

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
זו לא עונה מומלצת להרים באוסטריה.
בין העונות -בין סקי לקיץ.
רוב הרכבלים מושבתים.

גיפט

משתמש מקצוען
תודה!
האם נגיש בתח"צ?
וכן האם אלו מקומות שקטים? (ולא מתוירים)
לא ניסיתי בתחצ.
בגדול הרעיון הוא רכבת מוינה לזלצבורג, ומשם רכבות לתוך הכפרים. מסתומא יקח כמה שעות טובות. בגדול להתנייד בהרים בתחצ אמור להיות מאד קשה ולקחת הרבה זמן. אא״כ אתם באמת באים רק לנוח וקצת להסתובב באזור. יש אפשרות לשהות בוינה ולנסוע יום אחד ליציאה מאורגנת להרים (לא מניסיון)
מקומות מתוירים מאד. כמו כל האלפים באוסטריה. אבל זה לא ככ מפריע, אנחנו נמצאים כל שנה בבין הזמנים (אוגוסט) עונה עמוסה, והמקום ככ גדול שלא שמים לב.

גיפט

משתמש מקצוען
וממליצה לכם להישאר לילה אחד בוינה (או בהתחלה או בסוף) היא ממש יפה וכיפית, יש מלא מה לעשות, וקל מאד להתנייד בתחצ

אילה9

משתמש פעיל
יצא לי לנסוע בתחבורה ציבורית לאזור האלשטאט, יש משם גם אוטובוס לחמש האצבעות
אבל באמת מיועד בעיקר על לנוח, כי לרוב האטרקציות באזור מורכב להגיע בתח"צ

יצא לי גם לנסוע מוינה לטיול יומי מאורגן-שווה מאוד
אבל אז השהיה היא בוינה...

האמת והשלום

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אני גם הייתי בוינה ולקחנו יום אחד מונית לזלצבורג יחד עם עוד אנשים וזה היה מצוין ולא יצא יקר כ"כ

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
מאד מאתגר לנסוע לאלפים האוסטרים בתחב"צ, זה לוקח שעות ומצריך החלפה של מספר כלי תחבורה - אוטובוסים ורכבות. אם כבר עושים את זה, שווה להשאר ללון לפחות לילה אחד. הבת שלי עשתה את זה בקיץ האחרון, נסעה מוינה לכפר נופש שיש אליו גישה בתחב"צ על אגם האלשטאט, נשארו ללון לילה אחד וחזרו למחרת. לא בטוחה ששווה את זה.
עדיף לשהות בוינה ולצאת לטיול יומי מאורגן עם נהג יהודי דובר עברית באזור האלפים. יש כמה נהגים מהקהילה המקומית שעושים את זה.
כאן יש לך דוגמה לטיול כזה שעשו הבנות שלי מוינה:

Debbie Pollack

משתמש חדש
מאד מאתגר לנסוע לאלפים האוסטרים בתחב"צ, זה לוקח שעות ומצריך החלפה של מספר כלי תחבורה - אוטובוסים ורכבות. אם כבר עושים את זה, שווה להשאר ללון לפחות לילה אחד. הבת שלי עשתה את זה בקיץ האחרון, נסעה מוינה לכפר נופש שיש אליו גישה בתחב"צ על אגם האלשטאט, נשארו ללון לילה אחד וחזרו למחרת. לא בטוחה ששווה את זה.
עדיף לשהות בוינה ולצאת לטיול יומי מאורגן עם נהג יהודי דובר עברית באזור האלפים. יש כמה נהגים מהקהילה המקומית שעושים את זה.
כאן יש לך דוגמה לטיול כזה שעשו הבנות שלי מוינה:
התוכנית שלנו היא להישאר לישון בוינה בלילה ראשון,
יום שני בבוקר לצאת להרים, להשאר שם עד חמישי בבוקר ואז לנסוע ישירות לשדה.
(יכול להיות שאת הלילה האחרון כן נעשה בעיר זלצבורג, שממנה יש רכבת לוינה)
אם יש למישהו המלצות על האזור-אשמח.

Estheror

משתמש רשום
מעוניינים לנסוע לפני פסח לאלפים באוסטריה, ללא רכב.
נחיתה ראשון בערב בוינה, המראה חמישי בצהרים מוינה.
חשבנו על אזור חבל זלצבורג, אבל רוצים אזור כפרי ושקט ולכן לא רוצים להיות בעיר זלצבורג עצמה.
מחפשת כל מידע על מקום מומלץ לשהות שם, נגיש בתח"צ ויש באזור מקומות לטייל ולראות.
@Debbie Pollack תסעו לשלאדמינג
עיירה מאד יפה ציורית ויש אליה רכבת ישירות מוינה -ממש לא מסובך לוקח בסביבות ה3 שעות!!
בעירה עצמה יש רכבלים מסלולי הליכה מפל מים וכו..מקום מיוחד !!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה