התייעצות דרכי התקשרות לבית לסולידריות חברתית דחוף!!!!

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
תכתבי להם שאת רוצה לגרור לשנה הבאה, ותראי אם יש להם פתרון

גילה החמודה

משתמש רשום
תודה על כל התגובות.
ממש מוזר לי שאני היחידה שנתקלת בזה . 30 אלף שקל מתוך מאזן של 100 אלף שקל זה אחוז רציני. סביר שעוסקים פטורים רבים שמגישים בקשה למענק יתקלו בבעיה דומה.
ובנוסף הם לא מוכנים לתת לי רק חלק מהסכום, מחיבים לקחת את כל העשרים וחמש אלף. אם היו מוכנים לתת לי סכום חלקי הייתי יכולה להסתדר עם זה.
אצטרך לוותר על המענק.(לחשוב כמה שעות עבודה השקעתי בזה.. וכמה תקוות...:confused::rolleyes::cry:)
בכל מקרה תודה. ואם יש למשהו רעיון בכל זאת - אשמח לשמוע.

ברכי ש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
תודה על כל התגובות.
ממש מוזר לי שאני היחידה שנתקלת בזה . 30 אלף שקל מתוך מאזן של 100 אלף שקל זה אחוז רציני. סביר שעוסקים פטורים רבים שמגישים בקשה למענק יתקלו בבעיה דומה.
ובנוסף הם לא מוכנים לתת לי רק חלק מהסכום, מחיבים לקחת את כל העשרים וחמש אלף. אם היו מוכנים לתת לי סכום חלקי הייתי יכולה להסתדר עם זה.
אצטרך לוותר על המענק.(לחשוב כמה שעות עבודה השקעתי בזה.. וכמה תקוות...:confused::rolleyes::cry:)
אולי יש לך אופציה לפתוח עוסק פטור נוסף (על שם בעלך או משהו כזה, ת.ז. אחרת משלך) וחלק מההכנסות העתידיות להזרים לשם.
תבדקי עם רו"ח אם זה אפשרי חוקית.

ואז לבקש מהם את ה-10 הראשונים שייכנסו השנה והשאר בשנה הבאה. בשנה הבאה תעבירי חלק מההכנסות לעוסק השני. וכמו שאמרו קודם, ב-2024 התקרה אמורה לעלות ל-120 אלף.

חיה.

משתמש מקצוען
תודה על כל התגובות.
מה הכוונה מחייבת לקחת את כל ה-25. לעוסק פטור הם נותנים רק 25 ולא 30??
וממש מוזר שהם לא מסכימים לתת רק חלק מהסכום!!!

האפשרות היחידה, היא לבקש מרואת החשבון שלך לפנות מראש, למע"מ, ולהסביר להם שבעקבות קבלת המענק תחרגי רק השנה מתקרת העוסק פטור. בעיקרון, אם יש נימוק מאד טוב למעמ למה החריגה היא חד פעמית, הם עשויים להסכים ששנה אחת תהיה חריגה. הסולידריות זה נימוק טוב כי בהכרח מדובר על חריגה חד פעמית בלבד.
אל תתחילי עם המענק כמובן עד שלא יהיה לך מראש אישור ממע"מ.

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נכון
לעניין מע''מ מחשבים הכנסות ללא ניכוי
לעניין מיסים אחרים- זה מתקזז עם הוצאות מוכרות

בתיה ויג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה על כל התגובות.
את לא היחידה בכלל
מכירה הרבה עוסקים פטורים שנמנעו לבקש את המענק מסיבה זו
ציטוט מחוק מע''מ:
דין תרומה, תמיכה וכדומה

12. (א) תרומה, תמיכה או סיוע אחר (להלן - תקבולים) שקיבל עוסק ייחשבו כחלק ממחיר עסקאותיו; הוראה זו לא תחול על סוגי תקבולים או סוגי עוסקים שקבע שר האוצר

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למשיהו מושג בעניין האפלקציה דרך המחשב ויכול לעזור לי בפרטי?

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה