דרוש מפתח/ת אתרים לשת"פ עם מעצבת אתרים

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום לכולם,
לצורך העניין אשתמש בלשון זכר כי כך יותר קל, אך הודעתי מכוונת גם לנשים.

אני מחפשת מפתח אתרים לשת"פ בבניית חלקים דינמיים + מערכת ניהול תוכן בתוך אתר (מערכת פורומים, מערכת שאלות ותשובות ועוד).

דרישות:

1. הכרחי מפתח אתרים שמסוגל לשלב תכנים דינמיים בתוך עיצוב קיים מבלי להיכבל למגבלות (לצורך העניין שימוש במערכות כמו דרופל, וורדפרס וכד' אפשרי רק במידה ולא יגבילו את העיצוב).

2. הכרחי עבודה בלו"ז צפוף.

3. הכרחי לספק הצעת מחיר ברמה מיידית (לצורך העניין יום עבודה 1) לאחר קבלת אפיון מסודר של צרכי הלקוח.

4. הכרחי לספק ללקוח שלי מערכת ניהול תוכן קלה ונוחה לתפעול.

5. רצוי מאוד אך לא הכרחי אפשרות לשלב את התכנים הדינמיים בתוך אתר שחלקו בנוי בHTML.

---

יודגש כי קבלת הפרוייקט מותנית באישור הלקוח את הצעת המחיר הכוללת (עיצוב + פיתוח). כלומר ייתכן שהצעת המחיר לא תתקבל ע"י הלקוח והפרוייקט ירד מהפרק.

מי שרואה את עצמו כמתאים לעניין מוזמן לפנות אליי באישי עוד היום.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
האתר שלך יפה, אבל הייתי ממליצה לך לתקן את התפריט של העבודות לוודא שהלכ מופיע בכל העמודים. כשנכנסים לממותג, אי אפשר אחר כך לחזור לספרים, האופציה לא מופיעה.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה גינגית, אתקן את זה בהקדם.
בכל אופן זה לא רלוונטי לשת"פ שאני מציעה :)

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
צודקת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה