דחוף - עזרה - נסטיק דור 4

חיבור*

משתמש מקצוען
מצחיק אתה.. אז עובד הכל, רק שנטסטיק אחר לא עובד ? :)
אני יסביר. יש לי שתי מחשבים. אחד אצלי ואחד אצל העובד שלי. למחשב של העובד קניתי את הסטיק של הוואי ובהתחלה הוא לא עבד בכלל לא על המחשב שלי וגם על המחשב של העובד.
בשלב מסויים הצלחתי לגלוש דרך המחשב שלי דרך הוייפי שהסטיק משדר, אבל במחשב של העובד אין וייפי. ובשביל שזה יעבוד תקין בחיבור רגיל לusb גם במחשב השני, ביקשתי את עזרתכם.

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני יסביר. יש לי שתי מחשבים. אחד אצלי ואחד אצל העובד שלי. למחשב של העובד קניתי את הסטיק של הוואי ובהתחלה הוא לא עבד בכלל לא על המחשב שלי וגם על המחשב של העובד.
בשלב מסויים הצלחתי לגלוש דרך המחשב שלי דרך הוייפי שהסטיק משדר, אבל במחשב של העובד אין וייפי. ובשביל שזה יעבוד תקין בחיבור רגיל לusb גם במחשב השני, ביקשתי את עזרתכם.
את זה היית כותב בהתחלה, והיית חוסך זמן לכולם.
למה לחסוך בפרטים?
תכתוב יש מכשיר X וY מתוצאת N וF בהתאמה, ומחשב A וB, המכשיר X עובד על מחשב A דרך WIFI, וכן הלאה.
במקום זה צריך לנחש, ולדלות בכל הודעה פרטים נוספים.

חיבור*

משתמש מקצוען
דווקא כן הבאתי את כל הפרטים הרלוונטים.
את סוג המכשיר ציינתי בהודעה הראשונה שלי. כתבתי שזה אותו סטיק כמו של פותחת האשכול.
ולגבי המחשב - בהתחלה זה לא עבד בכלל בשום מחשב אז לא היה מה לציין. וכשזה התחיל לעבוד דרך הWifi ציינתי את זה.
ושוב תודה על העזרה.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הגיע אלי סטיקים טובים מאד בב"ב
מחיר הוגן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה