דחוף-איך יודעים כמה וואט צריך במטען למחשב נייד אם אין לי מדבקה מאחורי המחשב?

אלוקים גדול

משתמש צעיר
אני צריכה מטען למחשב נייד הפרטים שיש לי עליו זה דגם ideapad 320-15IKB,
איך אני יודעת אם אני צריכה 45W כמו זה:
או עדיף 65W כמו זה?
אין לי מדבקה מאחורה כדיי לראות מה הOUTPUT, ואין לי את המטען המקורי,
האם כדאי לקנות 65W? זה יכול להזיק?
האם יש דרך אחרת לבדוק בלי המדבקה?
יש לי את הקופסא וזה מה שכתוב:
1596535454531.png

קבצים מצורפים

• 1596535456980.png
    1596535456980.png
    KB 373.1 · צפיות: 7
נערך לאחרונה ב:

בני2

משתמש מקצוען
מה זה Voltage ?
זה המתח שהמטען מוציא (במחשבים ניידים זה אזור ה19-20) אתה צריך 20

שני המטענים אותו מתח אבל לא תקבל משהו 'יותר טוב' במטען ה65W זה פשוט לא מיועד למחשב שלך יש לך סוללה עם שני תאים והיא לא תדע לנצל אותו. ישנם גם שטוענים שבAMPER יותר גבוה יכול להזיק, למרות שזה לא אמור להיות ככה, ולא מצאתי שום מקור אמיתי לזה. בכל מקרה הייתי ממליץ לך לקחת את המטען שמתאים לך ה-45W.

עוד משהו, לרוב המטען ה65W יהיה יותר גדול (פיזית) ויותר מסורבל, [למרות שאתה לא רואה את זה בתמונות שם, אבל הם וודאי 'להמחשה בלבד'...]

אלוקים גדול

משתמש צעיר
שני המטענים אותו מתח אבל לא תקבל משהו 'יותר טוב' במטען ה65W זה פשוט לא מיועד למחשב שלך יש לך סוללה עם שני תאים והיא לא תדע לנצל אותו.
אז אתה אומר שגם אם אקח את ה65W לא אראה הבדל? זה צורך יותר חשמל או מה? יש עוד הבדלים?

אלוקים גדול

משתמש צעיר
שני המטענים אותו מתח אבל לא תקבל משהו 'יותר טוב' במטען ה65W זה פשוט לא מיועד למחשב שלך יש לך סוללה עם שני תאים והיא לא תדע לנצל אותו.
אז אתה אומר שגם אם אקח את ה65W לא אראה הבדל? זה צורך יותר חשמל או מה? יש עוד הבדלים?

בני2

משתמש מקצוען
אז אתה אומר שגם אם אקח את ה65W לא אראה הבדל?
היא לא תדע לנצל אותו
זה צורך יותר חשמל או מה?
טיפה, לא משהו משמעותי
יש עוד הבדלים?
לרוב המטען ה65W יהיה יותר גדול (פיזית) ויותר מסורבל, [למרות שאתה לא רואה את זה בתמונות שם, אבל הם וודאי 'להמחשה בלבד'...]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה