דחוףףף, הסמן בורח לי לצד אחד...

נחמה הברפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אולי מישהו כאן יכול לעזור לי אני עם עט דיגיטלית שהוא בעצם העכבר\סמן והוא כל הזמן בורח לצד שמאל כיביתי והדלקתי שוב כמה פעמים לא עזר

נחמה הברפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אין לי עכבר אלא משטח מגע והבטריה 46% אז לא נראה לי

נחמה הברפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני כל הזמן מנתקת הכבלים ומחברת מחדש אבל זה הסתדר לי רק אחרי 10 פעמים בערך בהם שיחקתי עם המחשב היקר הזה כמו עם משחק וזה לא נראה לי נכון במיוחד שהבעיה חוזרת על עצמה מדי כמה זמן ולא ברור לי מאיפה הבעיה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני כל הזמן מנתקת הכבלים ומחברת מחדש אבל זה הסתדר לי רק אחרי 10 פעמים בערך בהם שיחקתי עם המחשב היקר הזה כמו עם משחק וזה לא נראה לי נכון במיוחד שהבעיה חוזרת על עצמה מדי כמה זמן ולא ברור לי מאיפה הבעיה
אולי זה קשור לזה
1688475245971.png

מגיעים לזה דרך הגדרות>לוח המגע>ובצד יש אופציה של הגדרות נוספות ובלשונית אפשרויות מצביע

נחמה הברפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
גם אם זה עט דיגיטלית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה