דו"ח לשנת 2013

טללים

משתמש חדש
אני עוסק פטור ומחכה כבר הרבה זמן שישלחו את הדוחות למילוי על 2013
יש מצב שהם לא שולחים ואני אמורה להוריד אותם לבד מהאתר???

טללים

משתמש חדש
אין משהו שיודע?
זה דחוף לי כי אחרי שביטוח לאומי יקבל את הדיווח ממס הכנסה
אמור להתעדכן לי לפי זה גם דמי הלידה

פרייליך רו"ח

משתמש רשום
בעיקרון, עוד לא התחיל תקופת הגשת הדוחות
בנוסף, עוד לא התקבלו טפסים שנתיים, כמו 106, יתרות בנקים ועוד
מי שהיא רק עוסקת פטורה, והיא או בעלה אינם שכירים, ואין לה דברים מיוחדים, יכולה להגיש כעת, יש טפסים באתר של רשות המסים.
אבל אם צריך עוד מסמכים, אין ברירה אלא להתאזר בסבלנות

adr חשבונאו

משתמש רשום
אם הכוונה להצהרת עוסק פטור, אז לא ניתן להוריד מהאתר, אלא לדווח באפליקציה של הצהרת עוסק פטור באתר רשות המסים.
אם הכוונה לדו"ח השנתי ראי מה שכתבה רו"ח פרייליך

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפי דברי רו"ח פרייליך:
מי שהיא רק עוסקת פטורה, והיא או בעלה אינם שכירים, ואין לה דברים מיוחדים, יכולה להגיש כעת, יש טפסים באתר של רשות המסים.
האם אפשר להגיש את הדו"ח השנתי דרך האתר? או שצריך לגשת לשם פיזית?
ואפשר קישור ישירי לשם? להוריד את הטפסים ולהגיש?

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
עכשיו דברתי עם מס הכנסה ואמר לי נציג שרק במאי אפשר יהיה להשלים את הטפסים

פרייליך רו"ח

משתמש רשום
נראה יותר שהפקיד במס הכנסה לא הבין את השאלה. ומה שיותר נראה שהוא חשב שהכוונה ללשכת הדרכה שרשות המיסים מפעילה למילוי הדו"ח השנתי, שפעילה בסביבות מאי.

בכל אופן רשות המיסים העלתה כבר בתחילת 2014, את טפסי הדו"ח השנתי לשנת 2013

ובימים אלו היא העלתה את המדריך השנתי של דע את זכויותיך 2013

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
אם ממלאים באתר, ישלחו מיד שומת מס?

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין מיד במדינה הזו הכל לוקח זמן...
וכמדומני שהם לא שולחים את הדוחות לפני מרץ.
גם אחרי שהביטוח לאומי מקבל את העדכון ממס הכנסה לוקח קצת זמן עד שאת מקבלת את ההפרשים..
וקחי בחשבון שמההפרשים יורד מס הכנסה ריביות וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה