דוגרי

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
בס"ד

שיחה דוגרית בין 2 שכנים:

שכן א': שלום ידידי, החלטתי לשוחח אתך דוגרי, למה לטייח?

אני פשוט יפרוס בפניך את הנתונים ככה על יבש.

אז ככה, אתה יודע אנחנו עוד מעט בשלב של "לחתן" חייבים עוד הכנסה, ועדיף הכנסה פסיבית. אתה יודע, כמה אנחנו יכולים לעבוד?! שתי משרות מלאות זה די והותר בשבילינו.

לכן חשבנו, אשתי ואני, זאת אומרת אני חשבתי אבל אשתי קצת העלתה כל מיני ספקות לגבי המחשבות שלי, אז ככה, כן, אני ממשיך:

חשבנו, לבנות על הגג, אתה יודע כשקנינו את הדירה דירות הגג היו הדירות ה"דפוקות" אבל במשך הזמן אנשים גילו את הפוטנציאל הגדול של בניה על הגג.

אם לא נבנה אנחנו, נאלץ למכור את הדירה ואז מי יודע איזה קונה יהיה לך ומה הוא יביא אתו.

אז אם כבר בונים ולוקחים משכנתא ומשעבדים את הדירה, אז כבר היינו רוצים לבנות שתי קומות ועוד יחידה קטנה במרווח שנשאר בגג.

יהיה לכם קצת רעש ולכלוך, אני יודע, אבל שלוש עד שש חודשים והכל עובר, נזילות? נו מה אתה עושה עסק מקצת מים.

לא נעים, אבל תקשיב, אם תחליטו לעשות בעיות אנחנו נבנה בכל זאת, אתם רוצים לדרוש כסף? על מה? הרי אנחנו יכולים לבנות בכל מקרה בלי להתייחס אליכם.

אז כמובן אין לכם ברירה אלא להסכים, אחרת אתם כמובן תקבלו את התיוג של צרי עין.

אז זהו מה שרציתי להגיד שאנחנו הולכים לבנות ואני מקווה שתבלעו את הגלולה בקלות.

שכן ב': הבנתי.

שכן א': שרי, עד שאני משגע את השכן שהוא הולך לסבול בשקט, הכל בשבילך, ואת עם השטויות שלך, את לא יוצאת באחד עשרה בלילה מהבית.

רואים שקוף

משתמש מקצוען

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
שרי זאת הבת של שכן א' והיא לא הולכת לפי הכללים למרות ששכן א' כל כך טורח
בשבילה עד כדי כך שהוא "נלחם" עם השכנים, מציב להם עובדה מוגמרת בלי להתחשב בצרכים
וברגשות שלהם בלי יכולת להכיל את הקושי שהוא יוצר עבורם בלי רצון להידברות.
(הקטע מגחיך את עצמו כי השכן אומר בקול את מה ש"חסרי ההתחשבות" חושבים בשקט)

אולי מעניין אותך גם...