בר גל מטבחים - חייבת לשתף...

אקראי

משתמש מקצוען
שפצנו את דירתנו וחפשנו איפה לרכוש מטבח. לאחר המלצות חמות הגענו לבר גל מטבחים בחולון.
הגענו וקבלנו שירות מעולה, אבי המנהל הבטיח לנו ש"כל לקוח יוצא מרוצה ועם חיוך". לא ידענו עד כמה...
הזמנו דרכם גם שיש , כיורים וברזים - שזה שירות של אנשי מקצוע חיצוניים לבר גל. אבי הבטיח שבהזמנות אלו הוא נותן 102% שירות...
כשהותקן השיש, התברר שבמקום ליצור הפרדה של 20 ס"מ בין כיור לכיור, האיש שיש יצר רק 10 ס"מ הפרדה.
כשהערנו זאת למתקין השיש הוא אמר ש"זה בסדר" ו"התקנתי ככה גם לרב מבני ברק".
פנינו חזרה לאבי מבר גל, והוא אמר שיברר. למחרת חזר ואמר לנו: אתם מקבלים שיש חדש!!
וכך היה, הגיע האיש שיש והתקין לנו שיש חדש!!! כל זאת רק בגלל שכך סכמנו , ושזה חשוב לנו.
בלי לנסות להתחכם ולומר אי אילו דברים.
חייבים לומר : אנחנו 4 חודשים בשיפוץ, ולא נתקלנו בבעל מקצוע שככה התנהג!!
שירות של מליון %!!! זאת חווית קניה אמיתית. לשלם ולקבל תמורה מלאה ויותר...!!

משה גל

משתמש מקצוען
אנג'ל הנגר - חייב לשתף.

הזמנו אצלו מטבח ועוד עבודות נגרות בבית.
כמה אנקדוטות:

1. במטבח, רשום בתוכנית לעשות מעל המקרר קלפה.
הוא עשה 2 דלתות.
כשראיתי נדהמתי, אמרתי לו - בתכנית רשום קלפה?
הוא עונה לי - נכון, אבל התקשרתי אליך לשאול אותך, כי בתכנית הקודמת היה כתוב 2 דלתות, ואמרת לי לעשות ארון ולא קלפה.
טוב, בשבילך אני אחליף לקלפה... (בהצעת מחיר כללנו שם קלפה, אבל למעשה יש לו עבודה על הדלתות וגם חומר שהולך לפח)

2. ארון קיר גדול, כבר עשה והרכיב והכל טוב.
פתאום באנו לשים קרניז בתקרה, וראינו שעם הקרניז הדלתות לא נפתחות, כי הוא תכנן אותם לפי התקרה ואנחנו לא זכרנו במדידה שאמור להיות קרניז... מה עושים?
- טוב, אני אבוא לפרק את הדלתות, לקחת אותם לנגריה, לחתוך מהם 3 ס"מ, להדביק קנט מחדש ולהרכיב מחדש.

3. ארון אחר, למכונת כביסה.
כשבא למדוד שאל אותי כמה דלתות אני רוצה, 2 או 3.
עניתי לו שאני רוצה 3, וכך עשה וגם הרכיב.
פתאום חשבתי שאולי כן עדיף 2.
- טוב, אז אני אבוא ואמדוד שוב ואחליף ל-2... (על זה הוא כנראה כן ייקח תשלום, בכל זאת...)

בטח תחשבו שאני משוגע לגמרי.
אבל מה לעשות?
גם אנשים מסודרים ודייקניים (וגם אדריכלים) לא תמיד מצליחים לשים לב לכל הפרטים וכל הדקויות בשיפוץ אחד גדול. תשאלו את מי ששיפץ...
אבל כל זה אומר משהו על הבנאדם. לא?

(נ.ב. את המטבח הוא הרכיב תוך פחות משבוע מהמדידה, ובעבודה מדוייקת)

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
שפצנו את דירתנו וחפשנו איפה לרכוש מטבח. לאחר המלצות חמות הגענו לבר גל מטבחים בחולון.
הגענו וקבלנו שירות מעולה, אבי המנהל הבטיח לנו ש"כל לקוח יוצא מרוצה ועם חיוך". לא ידענו עד כמה...
הזמנו דרכם גם שיש , כיורים וברזים - שזה שירות של אנשי מקצוע חיצוניים לבר גל. אבי הבטיח שבהזמנות אלו הוא נותן 102% שירות...
כשהותקן השיש, התברר שבמקום ליצור הפרדה של 20 ס"מ בין כיור לכיור, האיש שיש יצר רק 10 ס"מ הפרדה.
כשהערנו זאת למתקין השיש הוא אמר ש"זה בסדר" ו"התקנתי ככה גם לרב מבני ברק".
פנינו חזרה לאבי מבר גל, והוא אמר שיברר. למחרת חזר ואמר לנו: אתם מקבלים שיש חדש!!
וכך היה, הגיע האיש שיש והתקין לנו שיש חדש!!! כל זאת רק בגלל שכך סכמנו , ושזה חשוב לנו.
בלי לנסות להתחכם ולומר אי אילו דברים.
חייבים לומר : אנחנו 4 חודשים בשיפוץ, ולא נתקלנו בבעל מקצוע שככה התנהג!!
שירות של מליון %!!! זאת חווית קניה אמיתית. לשלם ולקבל תמורה מלאה ויותר...!!

טעות של 10 ס"מ מההזמנה!
וזה שהם החליפו למה שסוכם זה שרות של מליון %
או שרות בסיסי ללקוח???

(יתכן בהחלט שלאורך כל הדרך נהגו בהגינות, בנחמדות וכו'. אבל החלפת השיש מתבקשת כאן לגמרי. התחמקות מתיקון זה הינה עוול, ורמאות)

אקראי

משתמש מקצוען
טעות של 10 ס"מ מההזמנה!
וזה שהם החליפו למה שסוכם זה שרות של מליון %
או שרות בסיסי ללקוח???

(יתכן בהחלט שלאורך כל הדרך נהגו בהגינות, בנחמדות וכו'. אבל החלפת השיש מתבקשת כאן לגמרי. התחמקות מתיקון זה הינה עוול, ורמאות)
יתכן שאת צודקת , אבל מה לעשות - 4 חודשים אנחנו בשיפוץ , ולא חושבת שהיה בעל מקצוע נוסף שהיה מתקן טעות כזו. בעילות מעילות שונות...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יתכן שאת צודקת , אבל מה לעשות - 4 חודשים אנחנו בשיפוץ , ולא חושבת שהיה בעל מקצוע נוסף שהיה מתקן טעות כזו. בעילות מעילות שונות...
אני גם ממליצה בכל פה על ברגל, אין עליהם ועל הסחורה והשירות שלהם!!!

אבינדב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
מצווה לפרסם בעלי מקצוע הגונים שכאלה. מי שלא התעסק הרבה עם אנשי מקצוע, לא יכול להבין עד כמה זה נדיר.

משה גל

משתמש מקצוען
מצווה לפרסם בעלי מקצוע הגונים שכאלה. מי שלא התעסק הרבה עם אנשי מקצוע, לא יכול להבין עד כמה זה נדיר.
תבינו שבשביל לחתוך 6 דלתות של ארון קיר, בגלל הקרניז האומלל שאנחנו שכחנו ממנו,
אנג'ל היה צריך להביא במיוחד רכב מסחרי להוביל לנגריה שלו ובחזרה.
הוא חייב אותנו רק על העלות של הרכב... והוא עוד אומר לי "לא נעים לי ממך, חבל על הכסף שלך, אבל מה אני אעשה? ככה עלה לי"
מישהו אחר במקומו היה עורף לנו את הראש רק על החוצפה שאנחנו מעזים לבקש דבר כזה, וודאי שהיה גובה תשלומי כפל על העבודה המרגיזה הזו.

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
חבל שאנחנו לא יכולים להמליץ על החברת מטבחים שאצלם הזמנו מטבח,
אם לא היינו משגעים את השכל עם טלפונים עד היום לא הייינו מקבלים את כל המטבח,
(וגם כך לא הכל לפי התכנית)
וכנ"ל גם אצל האיש שיש, הזמנו באחד המקומות היקרים יותר בגלל שרצינו עבודה יפה,
בפועל זה ממש עצוב....

ועל כולם קיבלנו מלאאא המלצות!!

משה גל

משתמש מקצוען
חבל שאנחנו לא יכולים להמליץ על החברת מטבחים שאצלם הזמנו מטבח,
אם לא היינו משגעים את השכל עם טלפונים עד היום לא הייינו מקבלים את כל המטבח,
(וגם כך לא הכל לפי התכנית)
וכנ"ל גם אצל האיש שיש, הזמנו באחד המקומות היקרים יותר בגלל שרצינו עבודה יפה,
בפועל זה ממש עצוב....

ועל כולם קיבלנו מלאאא המלצות!!
:( :mad:

אולי כדאי לפתוח ארגון של קבוצות תמיכה לנפגעי השיפוצים למיניהם.
כמובן שיחולקו לתתי-קבוצות:
אלו שנפלו עם קבלן רמאי
אלו שהקבלן גם רמאי וגם מזיק
אלו שהוא לא רמאי אבל כן הזיק (אז הוא כן רמאי?!)
אלו שנפלו, כמוכם, עם מטבח ושילמו יקר
אלו שנפלו ושילמו זול
בקיצור, חגיגה.
לעמותה יהיה טלמרקטינג פעיל סביב השעון, וההכנסות יהיו קודש, או לכיסי, או לכל אלו שחברים בקבוצות וצריכים לכסות נזקים...

:rolleyes:

נ.ב. מה שאתם כותבים בעצם מחזק את האשכול של 'הרשימה השחורה'.
כי המלצות לפעמים לא מספיקות, כמו שהוכח אצלכם, וליבי עמכם (אם נשאר ממנו משהו...)
אבל אם תפרסמו את השמות שאצלם נפלתם זה מספיק בהחלט.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני בעד לפתוח אשכול המלצות לשיפוץ הבית,אבל עם תמונות והוכחות ,ככה ירוויחו כולם

משה גל

משתמש מקצוען
אני בעד לפתוח אשכול המלצות לשיפוץ הבית,אבל עם תמונות והוכחות ,ככה ירוויחו כולם
אלו שהמליצו ל @תכשיט לא שיקרו,
פשוט כי ספקי המטבח והשיש דפקו רק אותו.
לכן רשימת מומלצים עם תמונות לא תעזור, כי יכול להיות בעל מקצוע מוצלח שפישל פעם אחת.
רק רשימה שחורה (שכאמור היא לא מציאותית) תציל אנשים גם מזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה