בקשת עזרה

חני שכטר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המחשב שלי לא מצליח להעתיק קבצי שמע, הוא מעתיק את שמות התקיות ללא התוכן, ניסתי להעתיק לכרטיסים שונים ולא עזר. ההודעה שמתקבלת היא "האם ברצונך להעביר את הפריט ללא המאפיינים שלו?"
וכשאני מאשרת הוא לא מצליח להעביר או לחילופין מעביר את התקיות ללא החומר בפנים.

אשמח מאוד לעזרה
תודה רבה מאוד

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
המחשב שלי לא מצליח להעתיק קבצי שמע, הוא מעתיק את שמות התקיות ללא התוכן, ניסתי להעתיק לכרטיסים שונים ולא עזר. ההודעה שמתקבלת היא "האם ברצונך להעביר את הפריט ללא המאפיינים שלו?"

אשמח מאוד לעזרה
תודה רבה מאוד
זה קורה גם שמבצעים העתק הדבק בשיטת הגרירה?
האם הקבצי שמע בסיומת mp3?

Yanky's Tech

משתמש פעיל

אשמח מאוד לעזרה
תודה רבה מאוד
תרצו אולי עזרה מרחוק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה