בעיה בזיכרון רם

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אולי מפה אצליח לקבל עזרה. כי הטכנאי שלי לא הצליח בנתיים לעזור לי
אני רוצה לשמור קובץ פוטושופ ל JPEG, מעבר לתוכנה הכל סגור, ועדיין כשאני מנסה לשמור קובץ ממוטב הוא מעלה לי הודעה "לא ניתן לשמור קובץ..... אין מספיק זכרון (RAM) נסה לשמור קובץ ללא מיטוב"

ניסיתי לשנות את ההגדרות של הזכרון וזה לא ממש הולך

Zeevi.Co

משתמש פעיל
אופציה ראשונית זה לסגור הכל לכבות את המחשב
להדליק ואז לנסות

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
את זה ניסיתי כבר..
זאת לא בעיה חד פעמית, היא קורית לי לאחרונה.
אפשר לאמר שזה מאז שהדיסק הקשיח עלה באש... החלפתי דיסק קשיח לקיבולת כפולה- 500 ג'ב...

Zeevi.Co

משתמש פעיל
נכתב ע"י תקשורת;309772:
אפשר לאמר שזה מאז שהדיסק הקשיח עלה באש... החלפתי דיסק קשיח לקיבולת כפולה- 500 ג'ב...

רק הדיסק הקשיח עלה באש?
האם בדקת את שאר החומרה - זכרונות תקינים? בידקי כמות הזכרון

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אולי מדובר בזיכרון הוירטואלי בכלל?

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זאבי- רק הדיסק, טיפין טיפין אני מחליף את כל המעיים הפנימיים של המחשב.. לא הרבה זמן קודם החלפתי ספק כוח, ואז גם הוספתי מאוורר, עכשיו יחד עם הדיסק הקשיח החלפתי גם את אחד מכרטיסי הזכרון- רציתי אמנם כבר מזמן לעשות את זה אבל כרטיסי הזכרון שלי הם DDR1 ולכן לא ניתן כמעט להשיג אותם, היו לי שני כרטיסים של חצי ג'גה, עכשיו החלפתי אחד מהם לכרטיס של 1 ג'גה- והבנתי שזה המקסימום שניתן להשיג בסוג הכרטיסים של DDR1.
פופקו- זיכרון ראם זה לא זכרון וירטואלי??? (סליחה על הבורות..) ואם זה זכרון וירטואלי- אז מה עושים???
DDFF- ניסיתי לשנות את ההגדרות (לפי הוראות הטכנאי- טלפונית) בתוך המאפיינים של המחשב שלי- זה היה על מצב מותאם אישית של זכרון וירטואלי: מינימלי- 2500, מקסימלי-4000. שיניתי למצב נדמה לי שנקרא "אוטומטי".

כרגע הדבר שהצלחתי להסתדר עם זה זה כשאני שומר את קובץ הג'ייפג- אני מבטל את הסימון "תצוגה מקדימה" אבל זה עזר רק חלקית... כי יש קבצים שגם זה לא עזר..
ובאמת תודה שאתם מנססים לעזור..

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י תקשורת;309754:
הוא מעלה לי הודעה "לא ניתן לשמור קובץ..... אין מספיק זכרון (RAM) נסה לשמור קובץ ללא מיטוב"

הRAM בסוגריים במקור בפוטושופ או שההודעה אומרת רק זיכרון (בלי RAM)?

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה הפתרון הודאי, מנסיון אישי!

קבצים מצורפים

• פתרון בעיית זיכרון פוטושופ.jpg
    KB 112 · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה