דיון בלנדר שייקר נינג'ה עם ואקום / בלי

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
שלום וברכה
שמעתי שכדי לשמור על בריאות הפירות בשייק מומלץ להשתמש בבלנדר עם וואקום ואז הבריאות של הפרי נשמרת.
וגם ניתן להשאיר אותו בוואקום במקרר כמה ימים וכמובן הוא יותר טעים בנוסף לבריאות ורואים גם על הצבע שלו את ההבדל.
כעת יצאתי לחיפושים אחרי שייקר כזה ומצאתי כמה אבל הם היו יחסית יקרים
וגם לא היה מצוין שם שהמנוע מספיק חזק גם לטחון קרח.
כי אם כבר קונים שיהיה גם בשביל הבריאות וגם בשביל הכיף
הדגם היחיד שראיתי שהוא גם עם וואקום וגם עם אפשרות טחינת קרח
היה "נינג'ה BL582" הבעיה שהוא יצא מהשוק לחלוטין לא קיים בכלל!!!
מישהו יש לו רעיון אחר לשייקר שהוא לא יקר מידיי אבל הוא גם עם וואקום וגם עם טחינת קרח אשמח מאוד.

ב) בעבר בחיפוש בפורום ראיתי שהמליצו על BL682 הבעיה שהוא גם עם מעבד מזון דבר שאני לא צריך ומיותר בשבילי
וגם הוא "ללא וואקום" האם הוא דגם שלא "צריך" וואקום כלומר יש לו פתרון אחר לשמור על הבריאות? לפי איך שהם כותבים כן
אבל השאלה אם זה נכון.
מי שמבין בנושא הזה של שמירת הבריאות בשייקים אשמח גם אם יכתוב כאן

תודה רבה.

מקורות על הבריאות שיש דווקא בשייקר ואקום
מומלץ לקרוא עד הסוף ולהיכנס לקישור ולראות שם את שני הסרטונים הדגמה על עם ובלי וואקום

יאיר דוד

משתמש חדש

יאיר דוד

משתמש חדש
שלום וברכה
שמעתי שכדי לשמור על בריאות הפירות בשייק מומלץ להשתמש בבלנדר עם וואקום ואז הבריאות של הפרי נשמרת.
וגם ניתן להשאיר אותו בוואקום במקרר כמה ימים וכמובן הוא יותר טעים בנוסף לבריאות ורואים גם על הצבע שלו את ההבדל.
כעת יצאתי לחיפושים אחרי שייקר כזה ומצאתי כמה אבל הם היו יחסית יקרים
וגם לא היה מצוין שם שהמנוע מספיק חזק גם לטחון קרח.
כי אם כבר קונים שיהיה גם בשביל הבריאות וגם בשביל הכיף
הדגם היחיד שראיתי שהוא גם עם וואקום וגם עם אפשרות טחינת קרח
היה "נינג'ה BL582" הבעיה שהוא יצא מהשוק לחלוטין לא קיים בכלל!!!
מישהו יש לו רעיון אחר לשייקר שהוא לא יקר מידיי אבל הוא גם עם וואקום וגם עם טחינת קרח אשמח מאוד.

ב) בעבר בחיפוש בפורום ראיתי שהמליצו על BL682 הבעיה שהוא גם עם מעבד מזון דבר שאני לא צריך ומיותר בשבילי
וגם הוא "ללא וואקום" האם הוא דגם שלא "צריך" וואקום כלומר יש לו פתרון אחר לשמור על הבריאות? לפי איך שהם כותבים כן
אבל השאלה אם זה נכון.
מי שמבין בנושא הזה של שמירת הבריאות בשייקים אשמח גם אם יכתוב כאן

תודה רבה.

מקורות על הבריאות שיש דווקא בשייקר ואקום
מומלץ לקרוא עד הסוף ולהיכנס לקישור ולראות שם את שני הסרטונים הדגמה על עם ובלי וואקום

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
נס שפניתי אליהם לפני שביצעתי את הקנייה
"המוצר לא זמין" ואם הייתי מזמין הייתי משתגע עם ביטולים וכו'!
יש עוד כ 10 אתרים שזה הופיע שם כזמין והתברר לי שלא
אני לא יודע יתכן שזה יצא מידיי מוצלח עד כדי כך שלא היה שווה להם לייצר את זה אולי
כי במקום שאנשים יקנו בלנדר אחד למה לא לגרום להם לקנות 2
אחד לגלידות ואחד בשביל שייקים.
שיטה קבוע ומושחטת של בעלי הון לגזול כסף מהציבור והשייקר הזה יחסית זול ליכולות שלו

נערך לאחרונה ב:

רינהרינה

משתמש מקצוען
המליצו לי על המכשיר הזה, מישהו מכיר?

dav_767a_.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה