דרוש מידע ****** גלובל

מצב
הנושא נעול.

חביבונת

משתמש מקצוען
בפוראוור יש השקעה ראשונית, לא זוכרת כמה.
חייבים לקנות מראש את כל הערכה,
אני אישית קיבלתי בשנתיים האחרונות לפחות 10 שיחות מנשים שונות (חלקן אפ' לא הכרתי) שהציעו לי להצטרף לשיווק ומכירה.
תכלס, עיקר הרווח שהם מציעים מסתמך על השיווק לנשים נוספות, ולא על מכירה.
לא חושבת שזה ריאלי לעבוד בלשכנע נשים לעשות משהו שהן לא רוצות... ולהיות הנודניקית מס' X שמתקשרת לאותה הצעה ובטוחה שהיא תצליח לשכנע...
ולפי מה שהבנתי, בסוף תצליחי למכור 2 מוצרים, ועם השאר תתקעי... וגם כשמחזירים לחברה איכשהו לא מקבלים את כל הכסף.
כל מה שכתבתי על סמך מה שהייתי בטעות בפגישה איתם, וממה ששמעתי מנשים, לא בדוק במאה אחוז.

ציפורת הנפש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בפוראוור יש השקעה ראשונית, לא זוכרת כמה.
חייבים לקנות מראש את כל הערכה,
אני אישית קיבלתי בשנתיים האחרונות לפחות 10 שיחות מנשים שונות (חלקן אפ' לא הכרתי) שהציעו לי להצטרף לשיווק ומכירה.
תכלס, עיקר הרווח שהם מציעים מסתמך על השיווק לנשים נוספות, ולא על מכירה.
לא חושבת שזה ריאלי לעבוד בלשכנע נשים לעשות משהו שהן לא רוצות... ולהיות הנודניקית מס' X שמתקשרת לאותה הצעה ובטוחה שהיא תצליח לשכנע...
ולפי מה שהבנתי, בסוף תצליחי למכור 2 מוצרים, ועם השאר תתקעי... וגם כשמחזירים לחברה איכשהו לא מקבלים את כל הכסף.
כל מה שכתבתי על סמך מה שהייתי בטעות בפגישה איתם, וממה ששמעתי מנשים, לא בדוק במאה אחוז.
מחקתי את מה שכתבתי.
כתבתי לא ע"ב מידע, אלא על הנחה.
אישית נהניתי ממוצר אחד של פוראוור, אבל שונאת את השכנה שלי שיורדת לחיי שאקנה ממנה... :rolleyes:

ישראל המלך

משתמש רשום
בקרוב בלי נדר אפרסם את ההקלטות שלהם..
יש לי טלפון של חברת שיואמי זה הקלטה פנימית מקווה שאני יכול להוציא את זה .
דרך הגב אני נזכר כמה הם שיגעו אותי ואת אישתי התקשרו גם לאישתי ושיגעו לה את השכל שזה מביא הרבה כסף וכסף וכ

לבן

משתמש סופר מקצוען
הפעילות של ****** חזרה יחד עם משקה האינדיגו וקרמים לפנים בשם פיוז'ן
אם אתם מכירים מי מהמכרים שלכם שהפך למשווק של ****** בשבועות האחרונים, אנא, הזהירו אותם!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה