בית שמש ד3 פרויקט קראט של האחים אום

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כדי להוציא מידי כל ספק שלחתי שאילתא לחברה כדי לברר זאת שוב
לאחר שליחת השאילתא, השיבו לי כך:
נא ראה תשובת מהנדס החברה:
תקנון תב''ע לתוספות יח''ד שצירף הדייר קשור לטופס איכלוס עבור תוספות היח''ד, ולא קשור להיתרים המקוריים של הפרויקט.

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש למישהו מושג מתי מבחינת החברה אמור להיות האכלוס?
כל אחד לפי מה שרשום לו בחוזה,
בשטח הם כבר אוחזים באמצע הפיתוח הסביבתי = חניה, פחים וכו'.
בחברה אמרו שהם כנראה יקדימו את המסירה.
ישנם השערות שזה יקרה באזור תמוז אב.

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש למישהו מושג מתי מבחינת החברה אמור להיות האכלוס?
1710675576019.png

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ראה בקובץ המצורף, הצעת מחיר של פלס בדק בית לפרוייקט קראט
העלו את זה בצ'אט של הרוכשים.

קבצים מצורפים

• הצ-13314-פרויקט קראט - בית שמש - קבוצתי (1).pdf
    4 MB · צפיות: 8
שלום,
אנו מנסים לארגן קבוצה לבדק בית לרוכשי דירות בבנינים 1-5,
כל הרוצה להצטרף יפנה למייל dinaprizend בג'ימייל
אם אתם רוצים אתם יכולים לעשות אצל חברת פלס הם נותנים מחיר מוזל לכל רמה ד' ורמה ה'
רק 950 שקל לדירת 3-4-5 חדרים והדו"ח שלהם מפורט ויסודי וקביל בבית משפט

(אמנם המחיר הזה הוא רק עם יש להם שתי בדיקות הנעשות באותו יום בשכונה ולכן מי שמעוניין לעשות את הבדק בית ולקבל את המחיר המוזל אז שפשוט יבקש מהמזכירה של החברה שתתאם לו שיהיה באותו יום עם שכן נוסף (היא עושה את זה , ולא צריך לטרוח לחפש שכן נוסף...)
בגלל שיש להם המון לקוחות ברמה ד'/ה' אז תמיד זה מסתדר שיהיה להם 2 בדיקות באותו היום !!!! (ככה שבעצם תמיד המחיר הוא 950 ש"ח)

מה פערי המחירים כשזה קבוצה או בודדים?
הפערים הם דיי משמעותים
כמובן שאתה יכול למצוא מפקח בניה פרטי שיעשה לך בדק בית ואז זה מתחיל באיזור ה1,000 שקל לדירת 3 חדרים
אבל אם אתה מחפש בדק בית מקצועי ויסודי ,אצל חברה שבודקת ונותנת דו"ח הקביל בבית משפט אז המחירים הרבה יותר יקרים !!!!

מישמשית

משתמש מקצוען
אם אתם רוצים אתם יכולים לעשות אצל חברת פלס הם נותנים מחיר מוזל לכל רמה ד' ורמה ה'

(אמנם המחיר הזה הוא רק עם יש להם שתי בדיקות הנעשות באותו יום בשכונה ולכן מי שמעוניין לעשות את הבדק בית ולקבל את המחיר המוזל אז שפשוט יבקש מהמזכירה של החברה שתתאם לו שיהיה באותו יום עם שכן נוסף (היא עושה את זה , ולא צריך לטרוח לחפש שכן נוסף...)
בגלל שיש להם המון לקוחות ברמה ד'/ה' אז תמיד זה מסתדר שיהיה להם 2 בדיקות באותו היום !!!! (ככה שבעצם תמיד המחיר הוא 950 ש"ח)

הפערים הם דיי משמעותים
כמובן שאתה יכול למצוא מפקח בניה פרטי שיעשה לך בדק בית ואז זה מתחיל באיזור ה1,000 שקל לדירת 3 חדרים
אבל אם אתה מחפש בדק בית מקצועי ויסודי ,אצל חברה שבודקת ונותנת דו"ח הקביל בבית משפט אז המחירים הרבה יותר יקרים !!!!
יש לי דיס רציני לגבי החברה הנ"ל
לאחר פעמיים שלקחנו אותם....
בלי קשר לזה מי שהם שולחים זה לא באמת עובד חברה שלהם
אלא מפקחים פרטיים שנותנים להם תיווך.....
ורוכש דירה תפסיק להמליץ שוב ושוב רק בגלל שאתה מקבל עמלה

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית

הפערים הם דיי משמעותים
ראה בקובץ המצורף, הצעת מחיר של פלס בדק בית לפרוייקט קראט
המחיר הוא 950 ש"ח ללא מע"מ, המחיר כולל מע"מ הוא 1111, מה העניין לרמות?

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש לי דיס רציני לגבי החברה הנ"ל
לאחר פעמיים שלקחנו אותם....
בלי קשר לזה מי שהם שולחים זה לא באמת עובד חברה שלהם
אלא מפקחים פרטיים שנותנים להם תיווך.....
ורוכש דירה תפסיק להמליץ שוב ושוב רק בגלל שאתה מקבל עמלה
יש לכם המלצה על חברה אחרת?

מישמשית

משתמש מקצוען
יש לכם המלצה על חברה אחרת?
מומלץ מאוד
לא מנסיון אצלנו אלא מראיית דו"ח שביצע לשכנים ומעקב אחר בדיקתו
חגי
0542337997
גם אם לוקח כמה גרושים יותר תיקחו אותו
לפחות לא לשלם סתם את הסכום לפח בחברה השניה
רק לשם השוואה פער זמן הביקור בין הבדק שהיה אצלנו אליו היה חצי שעה לעומת כ2-3 שעות................
אין לתאר......
כמו"כ ציוד הבדיקה היה רחב בהרבה ולא רק איזה פלס עלוב......

ורוכש דירה תפסיק להמליץ שוב ושוב
@מישמשית משהו מוזר בתגובה שלך ...
אני המלצתי ???
אל אף שאני חושב שכן ראויי להמליץ - אבל תעברי בבקשה על מה שכתבתי בצהריים , לא כתוב שם שום מילה על החברה עצמה , כי אין לי שום עניין לשווק אותם וגם לא המלצתי בדברי כלום
אני כתבתי כעובדה יבשה מה המחיר שלהם , וכתבתי מה הפערים בין המחירים של החברות השונות
זה הכל !!!

חוץ מזה שאני עשיתי אצלהם בדירה שלי את הבדיקה של הבדק בית ושילמתי את המחיר המלא (כולל המע"מ ...) והייתי מרוצה . (אם תירצי אני ישלח לך את הדו"ח שלי ואת הקבלה שלי , אבל זה בפרטי..)

וכמו ש @נסיך אוסטרי כתב

- שאת ההצעה הזאת העלו בצאט של הפרוייקט של קראט על ידי אחד הרוכשים של קראט , ובכלל לא על ידי .

ועכשיו אני יכתוב לך עובדות ,אין לי עניין להתחיל להתווכח על זה , ואני לא מעוניין להיגרר לוויכוחי סרק , ללא תועלת .
אבל זה עובדות - תבדקי ברמה ד' , פרוייקטים שלמים עשו בדק בית אצל חברת פלס והיו מרוצים , אני לא יודע מה היה אצלך ,אבל זה מוזר כי אני יודע שכולם היו מרוצים מהחברה הזאת , תבדקי.. ותווכחי

תקראי לבד , מה אחרים כתבו -

אני לא נכנס לזה כי זה לא מעניין אותי
סך הכל כתבתי עובדות יבשות .

וכמו שכתבתי תבדקי בצ'אטים ובפרוייקטים השונים ותראי שהרבה מאוד מהרוכשים לקחו אותם לבדק בית והיו מרוצים .

מומלץ מאוד

האמת אולי אחרי שראיתי שאת ממליצה על מישהו אחר , אז אני מבין ....

ו @מישמשית סתם מסקרן אותי האם אחרי שלקחתם את פלס הבאתם בודק מיקצועי אחר שמצא ליקויים בדירה שחברת פלס , לא מצאו בדירה ? או האם היה איזה מהנדס מיקצועי ומוסמך שאמר לכם שהבדיקה של חברת פלס לא היתה טובה ?

ובכלל , זה קצת מצחיק להמליץ על מישהו על סמך דו"ח

המחיר הוא 950 ש"ח ללא מע"מ, המחיר כולל מע"מ הוא 1111, מה העניין לרמות?
מי מרמה ?
זה כמו שתשאל עו"ד כמה הוא לוקח על חוזה של דירה ,
והוא יגיד לך 0.5 % ואז אח"כ הוא יבקש ממך מע"מ אתה תגיד לו שזה רמאות ? כי הוא סיכם רק על חצי אחוז ???

אותו דבר כשאתה לוקח יועץ משכנתא
אתה שואל אותו כמה הוא לוקח ? ואז הוא עונה 1% או 7,000 ש"ח או כל סכום אחר שיהיה
וברור שעל זה אתה צריך להוסיף מע"מ

בדיוק אותו דבר בזה , המחיר הוא 950 שקל וברור שצריך להוסיף על זה מע"מ , וכמדומני שזה גם רשום במפורש בהצעת מחיר שלהם שאתה בעצמך העלת כאן למעלה ...

בהצלחה לכולם .
ולא לשכוח , חוץ מהבדק בית , להודות לה' יתברך על הזכות שאינה מובנת מאליה בכלל - להיכנס לדירה משלכם !!!
וכמובן - לא לשכוח לברך שהחיינו (ויש אומרים הטוב והמטיב )
מידיעה שלי , הרבה רוכשים שוכחים לברך את הברכה הנפלאה הזאת , בעת הכניסה לדירתם החדשה .

(בדק בית , זה לא כל כך נורא אם תפספסו , אבל את הברכה על הדירה החדשה שלכם , ואת ההודיה לה' יתברך על הדירה החדשה , וכל המסתעף ... לא כדאי לפספס !!!)

יישוב טוב !!!

נערך לאחרונה ב:

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
@מישמשית משהו מוזר בתגובה שלך ...
אני המלצתי ???
אל אף שאני חושב שכן ראויי להמליץ - אבל תעברי בבקשה על מה שכתבתי בצהריים , לא כתוב שם שום מילה על החברה עצמה , כי אין לי שום עניין לשווק אותם וגם לא המלצתי בדברי כלום
אני כתבתי כעובדה יבשה מה המחיר שלהם , וכתבתי מה הפערים בין המחירים של החברות השונות
זה הכל !!!

חוץ מזה שאני עשיתי אצלהם בדירה שלי את הבדיקה של הבדק בית ושילמתי את המחיר המלא (כולל המע"מ ...) והייתי מרוצה . (אם תירצי אני ישלח לך את הדו"ח שלי ואת הקבלה שלי , אבל זה בפרטי..)

וכמו ש @נסיך אוסטרי כתב

- שאת ההצעה הזאת העלו בצאט של הפרוייקט של קראט על ידי אחד הרוכשים של קראט , ובכלל לא על ידי .

ועכשיו אני יכתוב לך עובדות ,אין לי עניין להתחיל להתווכח על זה , ואני לא מעוניין להיגרר לוויכוחי סרק , ללא תועלת .
אבל זה עובדות - תבדקי ברמה ד' , פרוייקטים שלמים עשו בדק בית אצל חברת פלס והיו מרוצים , אני לא יודע מה היה אצלך ,אבל זה מוזר כי אני יודע שכולם היו מרוצים מהחברה הזאת , תבדקי.. ותווכחי

תקראי לבד , מה אחרים כתבו -

אני לא נכנס לזה כי זה לא מעניין אותי
סך הכל כתבתי עובדות יבשות .

וכמו שכתבתי תבדקי בצ'אטים ובפרוייקטים השונים ותראי שהרבה מאוד מהרוכשים לקחו אותם לבדק בית והיו מרוצים .

האמת אולי אחרי שראיתי שאת ממליצה על מישהו אחר , אז אני מבין ....

ו @מישמשית סתם מסקרן אותי האם אחרי שלקחתם את פלס הבאתם בודק מיקצועי אחר שמצא ליקויים בדירה שחברת פלס , לא מצאו בדירה ? או האם היה איזה מהנדס מיקצועי ומוסמך שאמר לכם שהבדיקה של חברת פלס לא היתה טובה ?

ובכלל , זה קצת מצחיק להמליץ על מישהו על סמך דו"ח

מי מרמה ?
זה כמו שתשאל עו"ד כמה הוא לוקח על חוזה של דירה ,
והוא יגיד לך 0.5 % ואז אח"כ הוא יבקש ממך מע"מ אתה תגיד לו שזה רמאות ? כי הוא סיכם רק על חצי אחוז ???

אותו דבר כשאתה לוקח יועץ משכנתא
אתה שואל אותו כמה הוא לוקח ? ואז הוא עונה 1% או 7,000 ש"ח או כל סכום אחר שיהיה
וברור שעל זה אתה צריך להוסיף מע"מ

בדיוק אותו דבר בזה , המחיר הוא 950 שקל וברור שצריך להוסיף על זה מע"מ

בהצלחה לכולם .
כשמדברים בין עסקים מקובל להגיד את המחיר ללא מע"מ, בין אנשים פרטיים מקובל להגיד את המחיר המלא. או לכה"פ כותבים 950 ללא מע"מ.
[לשם דוגמא כשאתה קונה במכולת, האם המוכר אומר לך זה עולה 50 ש"ח, ואז שאתה מגיע לקופה הוא אומר לך תוסיף עוד 17% תוספת מע"מ?]

כשמדברים בין עסקים מקובל להגיד את המחיר ללא מע"מ, בין אנשים פרטיים מקובל להגיד את המחיר המלא. או לכה"פ כותבים 950 ללא מע"מ.
[לשם דוגמא כשאתה קונה במכולת, האם המוכר אומר לך זה עולה 50 ש"ח, ואז שאתה מגיע לקופה הוא אומר לך תוסיף עוד 17% תוספת מע"מ?]
טוב , אני מבין אותך .
במכולת אתה צודק שזה יהיה מוזר עם פתאום בקופה המוכר ידרוש עוד כסף על מע"מ , כי כולם יודעים וככה מקובל שהמחירים מלכתחילה אמורים לכלול מע"מ
אבל אצל אנשי מקצוע שבאים לתת שירות בדרך כלל מקובל שהם נותנים הצעת מחיר , ועליה יש להוסיף מע"מ .
(במיוחד עם אנשי המקצוע שאותם אתה מזמין , אינם מחוגי אנ"ש ... ;))

והאמת שאני מבין אותך , כי בדיוק לא מזמן היה אצלי טכנאי גז , והוא מראש קבע מחיר על הוזזת נקודת הגז , ופתאום אחרי שהוא עשה זה , הוא דרש את המחיר עם תוספת של מע"מ , וזה אכן היה תחושה מעצבנת , אבל ככה זה ...

בכל אופן אני מתנצל שדבריי לא היו מדוקדקים , ולא חידדתי וכתבתי את המע"מ , זה ממש לא בא בקטע של לרמות כי אין לי שום עניין לרמות בזה , ובכלל זה הרי זה כתוב מפורש בהצעת מחיר שאתה עצמך העלית שהמחיר אינו כולל מע"מ.

ויישר כוח @נסיך אוסטרי שחידדת את הדברים לטובת כולם .

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה