ביטוח רכב ביטוח רכב

מקרוני

משתמש חדש
תנסו אצל לוביט
יצא לכם משמעותית יותר זול
בטח לנהג חדש שזה הם הכי זולים בדוק
ובדקתי בהמון מקומות וסוכנים

מצטרף להמלצה
אחרי בדיקה עם כ-20חברות וסוכנים הם הכי זולים לנהג ללא עבר ביטוחי

גם אני בדקתי די הרבה ולוביט היו זולים בפער משמעותי.
נ.ב.מישהו יודע אם בטסט לרכב צריך תעודת ביטוח חובה מקורית
או שמספיק העתק?

יש עליהם חוות דעת די נוראיות בגוגל.. ניסיתם פעם לתבוע אותם?

בטח בהשם

משתמש פעיל
לכו לשלם פי 2
התביעה היא על חברת הביטוח לא הסוכן משלם
אז במקרה [ולא יקרה] יהיה קצת יותר מסובך לתבוע שיש סוכן בעייתי
אולי תשלחו את הקישור שנראה במה מדובר

משושי

משתמש פעיל
תנסו אצל לוביט
יצא לכם משמעותית יותר זול
בטח לנהג חדש שזה הם הכי זולים בדוק
ובדקתי בהמון מקומות וסוכנים
זה נכון שהם הזולים בפער
אבל ההשתתפות העצמית שם היא די גבוהה
בחובה וצג ג' זה לא משנה כי מי שניזוק הוא תובע מקסי' יתבע לבית משפט ואז לוביט יהיו חייבים להתייחס.
גרירה זה מול שגריר, כך שזה רלוונטי רק למקיף ושמשות .

צבי2

משתמש פעיל
נ.ב.מישהו יודע אם בטסט לרכב צריך תעודת ביטוח חובה מקורית
או שמספיק העתק?
מעולם לא שמעתי על ביטוח חובה מקורי, תמיד יש העתק וזהו [רק תוודאו שזה העתק של העמוד הנכון, שכתוב בו תאריכי הפוליסה ופרטי המבטח והמבוטח
אני לא עושה מקיף גם על רכב יותר יקר צריך להבין שהסיכון התאונתי הוא סה"כ 50% כי גם אם הרכב הלך טוטאלוס זה עדיין שווה 50% יש רק סיכון של גניבה של 100% יוצא שאתה מבטח סכום של 25000-30000 במחיר של 4500 ש"ח בשנה
רכב טוטאלוס שווה 50% ממחירו?????

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
רכב טוטאלוס שווה 50% ממחירו?????
לא תמיד אבל מ 50% בהגדרה של חברת הביטוח זה טוטאלוס תעשה חשבון שעבר תאונה שכדי לתקן אותו במוסך מורשה שזה יקר זה עולה 50% מהמחירון כבר נקרא טוטאלוס ברוב המקרים אתה יכול אם אין לך ביטוח לתקן בהרבה פחות וכל רכב שעבר תאונה אפילו אם לא שווה בכלל לתקן (בדר"כ זה לא כך) עדיין יש לו הרבה חלקים ששוים הרבה כסף ואני לא מדבר על רכב ישן שבזה אין כ"כ חלקים שווים אבל גם לא שווה לעשות ביטוח מקיף
יכול להיות שלא יצאתי כזה ברור מה שאני מנסה לטעון שהסיכון התאונתי ברוב המקרים הוא לא יותר מ 50% מהערך ולכן כשבאים לבדוק כדאיות של ביטוח צריך לשקול את זה

צבי2

משתמש פעיל
לא תמיד אבל מ 50% בהגדרה של חברת הביטוח זה טוטאלוס תעשה חשבון שעבר תאונה שכדי לתקן אותו במוסך מורשה שזה יקר זה עולה 50% מהמחירון כבר נקרא טוטאלוס ברוב המקרים אתה יכול אם אין לך ביטוח לתקן בהרבה פחות
אבל עושים את הביטוח בעיקר בשביל המקרים שכל הרכב הלך.. לא בשביל תאונה נדירה שהיא על הקשקש
וכל רכב שעבר תאונה אפילו אם לא שווה בכלל לתקן (בדר"כ זה לא כך) עדיין יש לו הרבה חלקים ששוים הרבה כסף ואני לא מדבר על רכב ישן שבזה אין כ"כ חלקים שווים אבל גם לא שווה לעשות ביטוח מקיף
לא כ"כ מסכים איתך, נכון ששוי נטו של חלקים יכולים להיות אחוזים גבוהים מהשווי של הרכב אבל לך תמכור אותם... בדרך כלל סחרי מכוניות יציעו כמה אלפי שקלים בודדים על הרכב.
יכול להיות שלא יצאתי כזה ברור מה שאני מנסה לטעון שהסיכון התאונתי ברוב המקרים הוא לא יותר מ 50% מהערך ולכן כשבאים לבדוק כדאיות של ביטוח צריך לשקול את זה
לדעתי השיקול העיקר צריך להיות כמה מבטחים ומה העלות, אין הגיון כלכלי לשלם 8000 שח בשנה בשביל לבטח רכב של 40000, אלא אם כן הנהג חושב שהוא יעשה תאונה קשה בטווח זמן של 5 שנים [ואם כן שלא ינהג...] אמנם אם מישהו רוצה להרגיש רגוע אז זכותו לבטח,

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אבל עושים את הביטוח בעיקר בשביל המקרים שכל הרכב הלך.. לא בשביל תאונה נדירה שהיא על הקשקש
אני חולק עליך רוב התאונות אפילו הקשות הרכב לא מאבד 50% מערכו כי עדיין אפשר לתקן בפחות מ50% אפילו שמבחינת הביטוח זה כבר נקרא טוטאלוס כי החשבון שלהם הוא תיקון במוסך מורשה שזה הרבה יותר יקר
נכון שיש מיעוט תאונות שלא שווה לתקן עדיין יש שווי לא מבוטל לחלקים
ולכן כשבאים לבטח אי אפשר לחשבן את כל המחירון כי ברוב רובם של המקרים אתה לא תפסיד את הכל
אני באופן אישי לא מבטח את הרכב שלי שהמחירון שלו הוא 90,000 (אני קניתי בהרבה פחות) כי עשיתי שיקול כלכלי וההצעה של המקיף היה בערך תוספת של 3500 ש"ח בשנה אבל זה שיקול שכל אחד צריך לעשות בעצמו אני רק מנסה להעביר את השיקולים

b.d

משתמש חדש
אשמח להמלצה על סוכן ביטוח לנבג צעיר וחדש זול ואמין

ממכ

משתמש חדש
הי אני נהג חדש וצעיר
אשמח לדעת איפה הכי כדאי לי לעשות ביטוח לרכב
משהו עם ניסיון יש?

b.d

משתמש חדש
מומלץ ללכת לביטוח ישיר או ביטוח 9 (אותו דבר)
בגדול יוצא סביב 7500

פעם היה איש

משתמש רשום
אני המלצתי באשכול אחר על לוביט שהיו מאוד זולים לנהג חדש אלא שהם העלו את המחיר,
יתכן שעדיין הם יותר זולים צריך לבדוק,
אני אישית עשיתי אצלם עכשיו ואחרי שעשיתי השוותי לרפאלי ביטוחים כמו שהמליצו באשכול אחר,
ברפאלי ביטוחים זה ייצא יותר זול בכמה מאות שקלים אלא שבלוביט זה כל נהג מגיל 21 ו0 נסיון וברפאלי זה היה רק לי ובהתחשב בזה שיש לי כבר שנה,
תכלס למי שיש זמן צריך לבדוק כמה שיותר חברות וכנראה ירוויח כמה מאות שקלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה