בבקשה, המלצה על בית דפוס

chavak

משתמש צעיר
אשמח לקבל המלצות והצעות לבית דפוס איכותי וזול שמבצע הדפסות מיום ליום.
הדרישה היא הדפסת 5000 חוברות פרוצס 16.5/24 ס"מ. 16 עמ'

דורון רונן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
דפוס הכהנים. לפני שנה הכניסו מכונה פרוצס מהירה. ניתן גם להכין אצלהם לוחות. עשיתי בעבר הקרוב ויצא מאד איכותי. טלפון 6162236. תאמר שאני הפנתי אותך ותקבל מחיר כמו שאני מקבל.
ואפשר גם בשביד, אבל בתנאי שהגרפיקה מוכנה לאיפוזיציה, ללא צורך בשינויים של גדלים וכד'.

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממליצה על דפוס שביד

chavak

משתמש צעיר
מה אתם אומרים על ההצעת מחיר שקיבלתי (לבנתיים לא מהדפוסים המוצעים כאן):
2060 ש"ח להדפסת 2000 יח' ראשונות.
כל 1000 נוספים 650 ש"ח
סה"כ המחיר ל5000 4010 ש"ח לא כולל מע"מ
האם זה מחיר טוב?

דורון רונן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בבתי הדפוס שאני מכיר המחיר הגבוה הוא ל1000 הראשונים, ובאלף השני כבר יותר זול משמעותי. אבל אולי אצלך זה טואפ, כך שאי אפשר להדפיס פחות מ2000 בפעם אחת. בכל מקרה המחיר ל1000 הנוספים הוא סביר בהחלט. אבל תשאלי את אביגדור לדעתי הוא ודאי יתן לך מחיר טוב יותר וגם שרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה