סקירה אתר חדש להחלפת כספים

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
למי שמעניין אותו

אתר חדש להחלפת כספים

שהרעיון שלו הוא שכל אחד שיש לו כרגע סכום כסף מרוב סוגי המטבעות מעלה מודעה לאתר - אפשר גם באופן אנונימי, ואם יש מישהו שמעוניין הוא יוצר קשר ומתאמים יחד פגישה להחלפת הכספים

(יצויין שאני אישית לא יצא לי להשתמש באתר, כותב את זה למי שזה יעזור לו, ושכל אחד יבדוק לעצמו את העניין)

ציטוט מהאתר:

איך זה עובד?

שלושה צעדים ואתם בפנים ... ממירים וחוסכים!

1. נרשמים

• לוחצים על כפתור התחברות\הרשמה בדף הבית.
  • מזינים פרטים אישיים, בוחרים שם משתמש וסיסמא, ויוצאים לדרך
  • המערכת תשלח אליכם אוטומטית מייל חוזר לאישור ההרשמה.

2. ממלאים פרטים

• נכנסים לחשבון האישי שלכם באתר דרך כפתור ההתחברות בדף הבית,
  • מזינים את סוג המטבע, הסכום שברשותכם, והמיקום שבו אתם נמצאים.
  • בוחרים את מטבע היעד אליו אתם רוצים להחליף את הכסף שלכם, וממתינים לתוצאות.
  • המערכת תפרסם את המודעה שלכם בעמוד "חיפוש המרה", מנויים המעוניינים להחליף עימכם את המטבע שברשותם יצרו איתכם קשר באמצעות שליחת הודעה לתיבת ההודעות שבחשבון שלכם.

3. ממירים וחוסכים

• יש לכם אייקון של מעטפה ליד כפתור "הפרופיל שלי" בדף הבית? מצוין! קיבלתם הודעה משותף פוטנציאלי שרוצה להחליף אתכם את המטבעות שברשותו .
  • נכנסים לתיבת ההודעות בפרופיל האישי שלכם ויוצרים קשר עם שותפים רלוונטיים, מסכמים על מיקום ואופן החלפת הכסף, ומתחילים לחסוך בגדול!

1674752321874.png

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
(יצויין שאני אישית לא יצא לי להשתמש באתר, כותב את זה למי שזה יעזור לו, ושכל אחד יבדוק לעצמו את העניין)
כמו שאמרתי אני לא מכיר את האתר, כל אחד שיבדוק לעצמו

שלום זכר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וגם הם מבקשים תעודת זהות כדי להירשם לאתר
זה חשוד קצת
לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה