עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
דני פלגון - בואו
דני פלגון בסינגל קליפ בכורה לאחר שסיים את לימודי המשפטים שלו והחליט שכעת הוא פנוי ליצירת אלבום עם המנטור שלו, הזמר מרדכי שפירא, שהפיק והלחין איתו את השיר. מילים בעברית: אלחנן אלחדד

קבצים מצורפים

• דני פלגון - בואו.mp4
    15.1 MB · צפיות: 217
  • דני פלגון - בואו.mp3
    4.9 MB · צפיות: 86

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
דוד שמחה & יוני אליאב ותזמורתו - מחרוזת חתונה

קבצים מצורפים

• דוד שמחה & יוני אליאב ותזמורתו - מחרוזת חתונה.mp4
    24.6 MB · צפיות: 168
  • דוד שמחה & יוני אליאב ותזמורתו - מחרוזת חתונה.mp3
    4.4 MB · צפיות: 68

איצל'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עקיבא מרגליות & דוד ד'אור - בריה אחת

"בריה אחת" - סינגל שלישי בדרך לאלבום רביעי של עקיבא מרגליות - ״מרגליות וחברים״, כשהפעם הוא מארח את הזמר הבינלאומי דוד ד׳אור.

השיר מוקדש לזכרו של מרן הראשל"צ הרב מרדכי אליהו זצ״ל. השיר הולחן על פי בקשה מיוחדת של הרב שמואל זעפרני, יד ימינו של הרב אליהו זצ"ל. "הוזמנתי לשיר בבר המצווה של בן הרב זעפרני", מספר מרגליות, "הרבנית מירה, אימו של חתן הבר מצווה, בקשה שאנסה להלחין את המילים האלה ולהשמיע את השיר באירוע, היה לה קשר מיוחד למילים המרגשות".
עקיבא מספר כי הגיע עם המילים המיוחדות כשהן כבר מולחנות, ורגע לפני שהרב מרדכי אליהו זצ"ל דרש בבר מצווה, הזמינו אותו ללמד את הנוכחים לשיר את בריה אחת. בהמשך, חזרו עליו בהרקדות.

"ככלל, הקשר עם הרב אליהו זצ"ל היה קשר עמוק מאד: מיד בתקופת החתונה, הייתי אתו בקשר חזק מאד, גם במשך השנים בכל מיני אירועים, פעמיים בשנה במעמד הקבלת פני רבו ברובע. בחתונות, בר מצוות ואירועים רבים. פעם אחת זכיתי לשיר אצל הרב בבית בסעודת פורים והרב הציע לי מנה מהדג הענק שהיה על השולחן, סירבתי ואני מצטער על כך מאד...".

עקיבא מרגליות, הוא דמות מוכרת לחובבי המוזיקה החסידית בשלושה העשורים הקודמים על שמו חתומים כבר שלושה אלבומים מקוריים עם ארומה מוזיקלית "של פעם", המתרפקת על סגנון בית אבא.
אלבומו הרביעי "מרגליות וחברים" מארח את טובי הזמרים בני דורנו, בשלל סגנונות המחברים עבר להווה, ניגוני חסידות ומוזיקה יהודית עכשווית. דגש גדול הושם על הטקסטים, הם לא שגרתיים, לא "לעוסים" ותמיד עם סוויצ' מפתיע. "העבודה עם דוד ד'אור זה חלום", הוא מספר בהערכה, "בני משה יזם וחיבר את הרעיון הזה שמשלב לא רק קולות שונים, אלא אחים דומים למרות ההבדלים ביניהם, השייכים לעם אחד ומאוחד".

"יש קולות שמנסים להפריד בין דתיים לחילוניים", אומר דוד ד'אור, "אני מרגיש שיש כאן משהו מאוד חשוב: יש כאן מסר ששיר ישראלי, דתי ויהודי יכולים להיות יחד, כי אנחנו עם אחד". ד'אור מאחל שנה טובה ומבורכת לכל עם ישראל.

מילים:
״כל המכניס בריה אחת תחת כנפי השכינה מעלין עליו כאילו הוא ברא אותה והוא יצר אותה והוא רקם אותה והוא הביא אותה לעולם״ (מדרש שיר השירים).

לחן: עקיבא מרגליות.
עיבודים והפקה מוסיקלית: יואלי דיקמן.

קבצים מצורפים

• עקיבא מרגליות & דוד ד'אור - בריה אחת.mp3
    11.3 MB · צפיות: 110
  • _____ _______ & ___ _'___ - ____ ___ - _____.JPG
    _____ _______ & ___ _'___ - ____ ___ - _____.JPG
    KB 29.1 · צפיות: 33

איש אופקים

משתמש מקצוען
שמחה ליינר - כל הכבוד

הזמר שמחה ליינר מפתיע וממשיך עם אלבום רביעי שיוצא לאור בימים אלו - "כל הכבוד".

בשונה מאלבומיו הקודמים, הפעם שמחה ליינר הפיק בעצמו את האלבום יחד עם איצי וולדנר ומנדי הרשקוביץ.

באלבום 11 רצועות בהם משתתפים מיטב האומנים במוזיקה החסידית - איצי וולדנר, יוסי גרין, איצי ברי, מנדי הרשקוביץ, אלי שוואב, יהודה גלילי, שלמה יהודה רכניץ, מרים ישראלי, מקהלת שירה ועוד, שכתבו הלחינו ועיבדו את האלבום.

בנוסף ליינר שמשמש כחזן ברחבי ארצות הברית מפתיע עם "אנת הוא זן" קטע חזנות מרענן שמוסיף גוון נוסף ליכולותיו המוזיקליות של שמחה ליינר.

עם צאת האלבום משחרר שמחה את שיר הנושא מתוכו - "כל הכבוד" שיר שהלחין יחד עם איצי וולדנר למילים שכתב יצחק הידרי, עם עיבוד והפקה מוזיקאלית של תמיר צור ומשיח משיח.

האלבום מופץ ע"י ניגון מיוזיק וינחת השבוע על מדפי החנויות המובחרות.

קבצים מצורפים

• שמחה ליינר - כל הכבוד.mp3
    9.5 MB · צפיות: 107

איש אופקים

משתמש מקצוען
אסף שפר - מלך

אסף שפר, אחד האומנים הבולטים בקרב זמרי המוזיקה החסידית הצעירים, חובר למלחין והמעבד המפורסם אלי לאופר, ללהיט חדש – "מלך".

שפר בן 41, נשוי ואב לארבעה ילדים, כבר 15 שנה שהוא עושה מוזיקה, מופיע מדי ערב בשמחות ואירועים וגם מעורב בהפקות מוזיקליות שונות. מאחוריו מספר שירים שהצליחו היטב במצעדי הזמירות ומושמעים תדיר בתחנות החרדיות.

את דרכו המוזיקלית החל במפגש עם הזמר מנדי ג'רופי שכתב עבורו סינגל מקורי ראשון "זה היום". מאז, הספיק להוציא לעולם את אלבום הבכורה "מזמור לאסף". בין לבין מופיע על במות חשובות, אירועי שמחות ואירועי תרבות.

הסגנון המוזיקלי של אסף, מרגש קשת רחבה של מאזינים. את המוזיקה שלו מכנה שפר כמוזיקה יהודית אך בפועל הוא מבצע בגרסאות עם פרשנות משלו שירי מסורת מוכרים, לצד שירי דבקות בארומה חסידית, ומאידך - שירי פופ כמו "יש לי מלאך" ו"אל האור" שזכו לעשרות אלפי צפיות ביו טיוב.

כעת, מציג אסף שפר את "מלך" שיר חדש ומקורי, סינגל רביעי מתוך אלבום חדש עליו הוא שוקד בימים אלו - "מלך", הוא ללא ספק גרסה בוגרת יותר של אסף, מקצועית יותר, מעמיקה ומבינה. הלחן והעיבוד של אלי לאופר, לוקח את שפר צעד נוסף קדימה, עם שיר חזק שיהפוך במהרה ללהיט חתונות פופולארי.

"מלך" מסביר אסף שפר, "נולד מתוך רצון להביא לקהל החוגגים בחתונות להיט ריקודים ויראלי".

את המילים כתב נחמן שטרן, כותב מוכשר שחתום גם על להיטיו הקודמים של אסף.

קבצים מצורפים

• אסף שפר - מלך.mp3
    9.2 MB · צפיות: 58

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מישהו יכול לעשות טובה ולכתוב את המילים של השיר ביד היוצר של האחים שלוימי ויענקי דאסקל, בתודה מראש !
אני חושבת שיש אשכול נפרד לבקשת מילים, אבל הנה:

אידעלע מיין קינד,
טאמער מיינסטו אז דו ביסט אליין,
ניין, ניין,
געב נאר א קוק וועסטו זען,
אז דו ביסט אין מיינע הענט.
כי הנה כחומר ביד היוצר,
כן אנחנו בידך חסד נוצר,
אוי רבונו של עולם,
איך בין אין דיינע הענט,
ווי איך גיי, ווי איך שטיי, איך שריי!
איך בין אין דיינע הענט,
דאס איז די ישועה,
עס ברענגט מיר מנוחה,
ווייל איך בין אין דיינע הענט.

אני לא יודעת יידיש, אבל עשיתי בגוגל תרגום והוא הביא לי את זה שהוא שר על ילדתו:

ילדתי היקרה,
אם את חושבת שאתה עצמך,
לא, לא,
פשוט תסתכלי שתראה
שאתה בידי.
כי הנה החומר ביד היוצר,
כן נוצר טוב הלב שלך,
אלוקים אדירים
אני בידיים שלך,
כשאני הולכת, כשאני עומדת, אני בוכה!
אני בידיים שלך,
זו הישועה,
זה מביא לי מנוחה,
כי אני בידיך.

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יובל טייב - מה אני בלעדיך
הזמר והפייטן יובל טייב בסינגל חדש אותו כתבה קטרין ברכה. הלחן של בנימין ישראל ומתנאל אברג'ל. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי אלי קשת

קבצים מצורפים

• יובל טייב - מה אני בלעדיך.mp4
    21.2 MB · צפיות: 144
  • יובל טייב - מה אני בלעדיך.mp3
    3.7 MB · צפיות: 70

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה