אפטר אפקט

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
תוכנה מדהימה ביכולותיה, זה ממש פוטושופ זז
יש דיסק הדרכה מצוין של ערן שטרן ניתן לרושו באראן אלקטרוניקס
http://www.sternfx.com/tips.php

3Design

משתמש צעיר
תוכנה לעריכת וידאו .... מהשולטים כהיום !

אפקטים ואפשרויות אין סופיות..

artist

משתמש רשום
כן אבל אני מחפש ספר

על הדיסק הזה כבר שמעתי רבות אבל הבעיה שהדיסק הזה רק מראה לך פטנטים יפים וכוק אני צריך שמישהו יסביר את התוכנה איך היא עובדת ואת כל ההגדרות שלה כמו שיש ספר פרמייר פרו מי שקרא את זה. אשמח אם למישהו יש מדריך שמסביר את התוכנה

LMNT

משתמש פעיל
אני לא הייתי מגדיר את האפטר כתוכנה לעריכת וידאו בכלל.

אפטר אפקטס היא תוכנת פוסט פרודוקשן, ניתן לבנות בעזרתה דברים כמו פתיחים של תוכניות ב-tv ואפקטים מרהיבים אחרים. כמו"כ ניתן בעזרתה לטפל בקטעי וידאו בעייתיים וכדו'.

לערוך איתה וידאו? זה סיוט... פרמיאר עושה את העבודה הרבה יותר בקלות.

artist

משתמש רשום
אני עורך וידאו על פרמייר אבל כדי להגיע לרמה גבוהה של איכות אז חייבים להגיע אל אפטר אפקט כגון לאפקטים או אם אתה לעשות קינג וכל הדברים הטובים בשביל זה חייבים את אפטר אפילו שיש הרבה פלוגאין גם בפרמייר אבל זה לא אותו הדבר מקווה שהבנת אותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה