אנימציה מצויירת FRAME BY FRAME

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
שלום שלום, אני מהפורום השכן, אבל בהתחשב לזה שזה אנימציה אז זה מתאים גם לפה..

החלטתי להתנסות בדבר שתמיד חלמתי עליו- אנימציה!
אין לכם מושג כמה שזה מסובך..! יש פה משהו כמו 33 ציורים, עם 33 ציורים סחטתי 2 שניות אנימציה, זה מטריף..
אבל הנה, בכל זאת, אחרי המוןןןןן עבודה ועקשות, התוצאה המיוחלת..
אשמח לקבל חוו"ד...

למי שזה לא עובד בצורה הרגילה (WINDOWS MEDIA PLAYER),שישתמש בתוכנה QUICKTIME PLAYER, או לחלופין תוכנת VLC (בתוכנה הזאת אני משתמש) להפעלת קבצי וידאו מכל הסוגים, גם אם אין לכם אותה שווה לכם להוריד אותה בלי קשר, תוכנה חובה לכל מחשב לדעתי, הורדה חינמית , כתבו בגוגל VLC וזאת תיהיה התוצאה הראשונה..
אני משער לעצמי שזה נשמע מסובך, אבל זה שטויות..

עוד אפשרות, אפשר להכנס לי לבלוג (קישור בחתימה) שם הסרטון מובנה ואין צורך בהורדה, הבעיה שכנראה שזה לא יעבוד לכולם בגלל סינון האתרים.. :/

קבצים מצורפים

• ballanimationcolor.mov
    KB 826.1 · צפיות: 30

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
פשש... יפה מאד. אתה גם מצייר גם מפסל וגם עושה אנימציות. איש אשכולות!!!:)

yaeli

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מקסים ומתוק.
יש לך נשמה של אנימטור, לך על זה:D

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חמוד מאוד
אבל זה קצת מהר מידי לא מספיקים להבין מה קורה

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מתוק מדבש.
תן לו קצת זמן עם החיוך המבסוט על הפנים. זה בורח מהר מדי...

ציפיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה פשוט יפה! הקצב המהיר גורם לכך שרוצים לראות את זה שוב ושוב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה