דיון אינקטובר 2020- #נספח

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@InbarOchert השריון מהמם! מאיזה תקופה? ולמה נדיר ופחות מוכר?

אליפות עולם להתעכב על בניית עולם ;)

ולחנית יש להב משכנע

InbarOchert

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
@InbarOchert השריון מהמם! מאיזה תקופה? ולמה נדיר ופחות מוכר?

אליפות עולם להתעכב על בניית עולם ;)

ולחנית יש להב משכנע

טוב המידע זה מאח שלי לא אני. גמבסון זה שיריון פשתן הוא לא נדיר פשוט מכירים אותו פחות מהשיריון ברזל . אנשים חושבים שהיו לובשים פעם שיריונות עור אבל טעות עד כמה שידוע לי, במקום שריונות עור היו גמבסונים. לא איודעת באיזה תקופה זה התחיל....

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב המידע זה מאח שלי לא אני. גמבסון זה שיריון פשתן הוא לא נדיר פשוט מכירים אותו פחות מהשיריון ברזל . אנשים חושבים שהיו לובשים פעם שיריונות עור אבל טעות עד כמה שידוע לי, במקום שריונות עור היו גמבסונים. לא איודעת באיזה תקופה זה התחיל....

מהמם ומעניין .. שאפו לאח המומחה ;)

שמעון שפירא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אם אפשר בבקשה, שכל אחד יכתוב את שם הציור גם בעברית, פשוט אין לי כח כל פעם לתרגם.
אני מקוה שזו לא חוצפה לבקש לפני שאני העליתי אפילו ציור אחד, אבל אני עדיין מקוה להעלות...

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
דבורה, (לא מצליחה לתייג..)
קודם שאפו על ההתמדה וההגעה לקו הגמר.
יש בציורים שלך כל כך הרבה חן והומור ומתיקות ומה לא.
שמחת ונתת השראה!
היה גם מעניין שבחרת סגנון והיית עקבית איתו כל יום. (אצלי כל יום יוצא סגנון אחר לחלוטין חח)

אני תוהה לעצמי מה לעשות עכשיו, אחרי שאסיים להשלים את הימים החסרים. אוהבת אתגרים כאלה שגם מעוררים למחשבה וגם יחסית סגורים, וגם יומיים. אולי אתחיל את אינקטובר 2019. יש המלצות לאתגר יומי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה