אימות אנושי

זהו זה!

משתמש רשום
המשתמש נחסם
כשמבקשים ממני אימות אנושי
באתרים שאני צריך ללחוץ וי ,ואז זה טוען ונותן לך תרגיל , בזמן הטעינה אני מזיז את ה"עכבר" מהר . ואז האימות האנושי מאשר
"שאני אנושי" ואני לא צריך לפתור את התרגיל . ככה שאני יכול לתכנת רובוט.
למה זה כך?

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
אין לי מושג על איזה קאפצ'ה אתה מתכוון, מה שכן אני יודע שיש שיטה חדשה של קאפצ'ות שבעצם מבצעת כריית מטבע בזמן ה"אימות" תביא קישור שנראה במה מדובר..
המחשבה שלי היא פשוט יכוליות שאתה ממחשב נייד והמאמץ של המעבד הוא גבוהה ולכן לכאורה הרעידה בעכבר..
אם מה שאמרתי נכון אז "התרגיל" וכו זה סתם פיקציה כל מה שהם רוצים זה את המעבד שלך ל X זמן שהוגדר
ממליץ לך ובכלל לכולם להתקין תוסף לכרום שנקרא No Coin זה אמור לחסום דברים כאלו.. מילא אם מודיעים לך שזה קיים אבל בלי ליידע זה חוצפה מזן חדש..
דוגמא לסוג המדובר

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה