איכות שונה בהדפסה ועוד שאלה בנוגע לתמונה

• פותח הנושא LMRR
  • פורסם בתאריך

LMRR

משתמש רשום
אני מודעת לעובדה שזו שאלה שלא מנוסחת היטב... ובכל זאת-

יש גרפיקאית שתמיד כשמדפיסים לה את העבודות התוצאה נראית איכותית ברמות גבוהות.
אני רואה הרבה עבודות מאותו בית דפוס שהיא מדפיסה כך שזה לא קשור למכונה או לסוג נייר למשל. (כי אני מדברת על אותו נייר, אותה מכונה ואותו מקום)

אני לא מכירה אותה ולכן איני יכולה לפנות אליה.

השאלה שלי היא
האם יתכן שהגדרות התוכנה שלה מדוייקות וזה מה שמשפיע?

האם יתכן שזה קשור...
מצרפת קובץ של משהו שאין לי מושג מה ההגדרות הנכונות שלו-

אשמח לשמוע את חוות דעתכם.

שאלה נוספת-
מה הנתונים הנדרשים לתמונה שעליה להופיע על שלט בגודל 2.4 2X ?????

קבצים מצורפים

• Untitled-1.jpg
    KB 976.9 · צפיות: 9

eshkolit

משתמש רשום
אולי עושים לעבודות שלה בדפוס פרוטקציה פעם הייתי בבית דפוס וראיתי עבודה שהולכים להדפיס ואנשי המקצוע שם שני אברכים אמרו אחד לשני אל תשכח למי מיועדת העבודה ואכן שניהם נתקפו בפחד קל

LMRR

משתמש רשום
לא קשור.
אני נוכחת בהדפסה.

eshkolit

משתמש רשום
איזה סוג הדפסה זה?

eshkolit

משתמש רשום
מן הסתם כל התמונות שהיא שמה הם באיכות סריקה מצוינת או גרפיקה ווקטורית, לא נראה לי שזה קשור בהגדרות של התוכנה אלא בהגדרות של השמירה לייצוא שומרים על האופציה הכי גבוהה של פידיאף השבוע היה לי משהו מאד מענין שלחתי לדפוס שלט גדול (אני מתעסקת הרבה בסוג הדפסה זה) בפידיאף 100% בלי הקטנות ובלי שום בלגנים ולא הצליחו להדפיס בשום אופן את השלט בשלמות או שחסר פריט מן השלט או שהכיתוב לא יצא בסופו של יום שכולם כבר התעיפו שיניתי את השמירה לJPG 25% והשלט יצא מדהים ביופיו עד הרגע הזה אין לי תשובה מה בדיוק היה בפרט שהדפסתי כבר כמה פעמים את אותו השלט במידות שונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה