איך שולחים html במייל

• פותח הנושא mango
  • פורסם בתאריך

mango

משתמש צעיר
הכנתי ניוזלטר וכעת אני רוצה לשלוח אותו כhtml עם קישורים לתמונות על השרת (זהו ניוזלטר פנימי כלך שאין בעיה עם מסנני ספאם) אבל אאוטלוק לא נותן אפשרות לעריכת html ע"מ לשלוח את הדף.
בינתיים השתמשתי בדרך הפרימיטיבית של שליחת דף מתוך אקספלורר אבל זה לא נשמע פתרון קבוע
פשוט תודה

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
אפשר לשלוח דרך השרת ישירות (באמצעות אובייקט מייל).

דרך אגב ניתן לשלוח בהאוטלוק בפורמט html צריך לבחור בתצורת הודעה או משהו כזה, זה נמצא בתפריטים...

mango

משתמש צעיר
נכתב ע"י drvvv;275306:
אפשר לשלוח דרך השרת ישירות (באמצעות אובייקט מייל).
זהו דף html סטטי על שרת iis (שמארח גם פורטל אירגוני moss) אם יש אפשרות לשלוח ממנו אני אשמח לקבל הדרכה

יריב

משתמש רשום
תחשוב פשוט יהיה פשוט
תעשה באאוטלק הודעה חדשה, תעבור באפשרויות ל-html ואז תלך לדף ה-HTML שלך באתר תסמן הכל ותעשה קופי ופייסט למייל.
זה אמור לעבוד אבל בטוח לא יצא מושלם.....

mango

משתמש צעיר
זה הדבר השלישי שעשיתי אבל זה שלח לי את הסורס של הדף
גם ב2003 וגם ב2007

saryoram

משתמש רשום
זה אחד הסיבות שאני לא עובד עם אאוטלוק, רק באאוטלוק אקספרס מצאתי את האפשרות לערוך את HTML של ההודעה. (VIEW-> Source Edit)

אולי תשתמש באאוטלוק אקספרס רק לצורך שליחת הניוזלטר.

יריב

משתמש רשום
אולי פשוט תשלח לי לינק לאתר ואני אשלח לך את המייל מוכן
כשיודעים איך לעשות זה לוקח דקות ספורות.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לפע"ד הדרך הפשוטה זה לשלוח לעצמך עותק אחד של ה-newsletter מתוך ה-browser, כמו שציינת. בשלב הזה, אם תפתח את זה ב-outlook זה יראה בסדר, ותוכל לשלוח את זה הלאה מ-Outlook כאות רצונך.

שים לב שמשום מה אם יש anchors בתוך המסמך, Outlook מבטל אותם (הכוונה לכאלה ששולחים את הקורא למקום אחר באותו Newsletter). אם משהו מכיר פתרון לזה, אשמח לשמוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה