Google איך עושים שאנשים חסומים יוכלו למלא סקר של גוגל פורמס

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לגבי טפסי גוגל בתוכן המייל ספציפית לא בדקתי. אבל אפשר ליצור כתובת מייל שאם שולחים לשם מקבלים טופס מצורף חזרה וממלאים אותו ושולחים.
איך יוצרים את זה? יש כמה דרכים. אם תצטרכו פרטים נוספים אוכל (ויש על זה גם אשכולות באתר כזה).

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש כמה דרכים, פשוטות יותר ופשוטות פחות, יקרות וחינמיות.
נתחיל ב-3 מתוכם.
1. אפשר להגדיר כלל באתר zapier שכאשר מתקבל GMAIL מכתובת פלונית הוא שולח מייל פלוני עם קובץ פלוני, יתכן שיצטרך קצת מקצועיות להגדיר את זה. ויתכן שאוכל לתמוך בזה טכנית.
בדקו לפני שאתם מבצעים את זה אם זה מאופשר במסגרת התוכנית החינמית. (יש לי התוכנית המקצועית שלהם בתשלום וצריך להתחדש לי בימים הקרובים כי החודש נגמר לי השימושים שם).
2. הצעה שניה מורכבת יותר אבל חינמית לגמרי, לפתוח כתובת באאוטלוק ולהגדיר את זה בתוכנת אאוטלוק של המחשב (דסקטופ) עם תשובה אוטומטטית מתבנית. התבנית באאוטלוק יכולה לכלול קובץ מצורף, ואז לעדכן את זה עם השרתים. עשיתי את זה לפני כמה שנים אני מקווה שזה עדיין עובד.
3. יש ספקים שעושים את זה מובנה מראש בתשלום.
בברכה

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי טפסי גוגל בתוכן המייל ספציפית לא בדקתי. אבל אפשר ליצור כתובת מייל שאם שולחים לשם מקבלים טופס מצורף חזרה וממלאים אותו ושולחים.
איך יוצרים את זה? יש כמה דרכים. אם תצטרכו פרטים נוספים אוכל (ויש על זה גם אשכולות באתר כזה).
תודה ענקית
איך יוצרים קשר אם נרצה את התמיכה הטכנית שלכם?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
התמיכה שלי החינמית כאן בפורום (על בסיס זמן פנוי בלי התחייבות).

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כאן יש הוראות ברורות למייל תגובה אוטומטי עם קובץ מצורף

אגב, יש אפשרות לצרף את הטופס למייל עצמו (מוגבל למיילים בג'ימייל), אבל שליחת הטופס מתבצעת לא ישירות דרך המייל וכנראה יהיה חסום לחסומים כך שזה לא יהיה פתרון במקרה הנוכחי
1698705341905.png
1698705373926.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה