התייעצות איך מתמודדים עם התופעה? תחושתיות יתר

יפה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ממליצה על גרביים לא מדוגמות של סריגמיש ללא תפר.
חסך לנו הרבה דמעות בבוקר
אצלינו דוקא גרביים של דלתא הצילו(עולה בסוף עונה חמש בעשרים)ועליתי על משהו נוסף,אנחנו גורבים את הגרב בלילה אחרי המקלחת וכך יותר נעים לו להירדם,למרות שיגידו שלא בריא לישון עם גרביים,וחסכנו רבע שעה בהתארגנות הבוקר.
זה גרביים או גרביונים?
אני צריכה גרבונים....

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אני בת 32, וסובלת סבל של ממש מקושי בויסות חושי.
נמנעת מהמון מרקמים, מצוננת ומשופעת כל החורף כי אני לא מסוגלת להתלבש חם, הפס של הגרב טיפונת זז, זה מטריף אותי!!! וכו'.
לכו לטיפול כשהילד קטן, זה בד"כ לא עובר לבד!!
ממליצה לך מאוד על גרביונים של NEXT:

לחסומות מספר מקט : 931-253 המידות הן S,M,L,XL

המידות מאוד גדולות

פלוני אלמוני 12

משתמש פעיל
תנו דרכי התקשרות לפרפיו. אני מתחילה לחשוב על זה רציני. למרות שזה חתיכת הוצאה כספית, שלא מתאימה לי עכשיו בכלל, אבל נשמע מצדיק.

לכל המתעניינים על "שמיכה כבידה" @פרפר סגול @Ruty Kepler @גלבוע @רחל לה @ציפי

חבר שלי נתקע עם שתי שמיכות כאלה [סיפור ארוך של כפל קניות בטעות...] וביקש לפרסם

שמיכה גדולה [מתאימה גם למבוגרים גם לבעלי משקל כבד] 2.00 על 1.50 [כמעט גודל זוגי] משקל 11 ק"ג

חדש ממש באריזה

מחיר מבצע 550 ש"ח [בארץ בכזה גודל עולה באזור ה1400 לפי הידוע לי]

ניתן להשיג בירושלים

לא לפנות בפרטי
רק במייל:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‏

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה