איך מפסיקים באמצע עידכון של ווינדוס?

יש אלוקים

משתמש פעיל
שלום רב,
אשמח לשמוע אם מישהו יודע איך אפשר להפסיק באמצע עידכונים של ווינדוס, יש לי מחשב עם ווינדוס 10, ובטיפשותי הרבה באמצע יום עבודה בחרתי את האפשרות של 'עדכן והפעל מחדש' וכבר יותר משעה הוא מעדכן והוא עומד רק על 30%!!!!
איך אפשר להפסיק את העידכון?
ניסיתי לכבות ולהדליק את המחשב וזה לא עזר הוא תקוע על העידכונים...
מחכה לתשובה
זה ממש דחוף לי !! (אין לי אפשרות להמשיך לעבוד וחבל לי על הזמן...)

יש אלוקים

משתמש פעיל
רציני?
גם שהנזק זה יום עבודה שהולך ונגמר?
אבל זה נורמלי שזה כ"כ הרבה זמן?
יש מצב אולי להקפיא את העידכון ולהמשיך אותו אח"כ?

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
חכם עיניו בראשו
תבטל מעכשיו - שלא יתקע אותך לפעם הבאה

זה יש לי להציע לך מהפורום כאן - בזמנים שונים...

על מנת לבטל לחלוטין עדכונים אוטומטיים (החלק החסר בהגדרות) תצטרכו להפסיק את השירות.
לחצו על שילוב המקשים win+R והקלידו services.msc
חפשו את השירות Windows Update והעבירו אותו למצב disabled

עידכונים זה בדרך כלל עידכוני אבטחה ותיקוני באגים, מומלץ לעדכן כל תקופה מסויימת, וזה בהחלט מרגיז שהמחשב מעדכן לבד כל כיבוי והפעלה של המחשב.

אז עד וינדוס 10 היה אפשר לשלוט בהגדרות של העדכון בצורה מאד קלה, דרך הממשק של העדכונים, היה אפשר לבחור 1. לבטל עידכונים לגמרי, 2. אם להודיע על עידכונים 3. אם לעדכן אוטומט. 4. לעדכן לבד, ולבחור איזה עידכונים שרוצים.

בוינדוס 10 בוטלה האפשרות לשלוט דרך הממשק של הרגיל, ובוטלה האפשרות לבחור איזה עידכונים.
(למי שיש וינדוס חוקי, זה לא משנה כל כך איזה אפשרות, אלא אם כן עידכון מסויים יעשה בעיות לתוכנה כלשהיא).

לפעמים גם העידכונים של וינדוס יכולים לגרום לבעיות במחשב, עד שמייקרוסופט עולה על זה ומתקנת בעידכון הבא, לכן זה עוד נקודה למה כדאי לא לעדכן אוטומט.

יש אפשרות לבטל עידכונים לגמרי, ויש אפשרות לבחור את ההגדרות כמו שהיה בממשק של המערכות הקודמות.

לבטל עידכונים לגמרי יש כמה אפשריות:

1. פשוט ללכת להגדרות רשת ואינטרנט - בהגדרות WI-FI נכנסים לאפשריות מתקדמות ומפעילים את הגדר כחיבור לפי שימוש.

2. אפשרות שניה, לבטל לגמרי עידכונים - (אני לא יודע עד כמה זה עובד בדיוק יש מצב שצריך עוד הגדרות).
להכנס לשורת הפקודה (אפשר להגיע לזה בחיפוש - cmd) - חובה להפעיל כמנהל אחרת תקבלו שגיאה.
בחלון cmd לרשום net stop wuauserv
אם קיבלתם את ההודעה - The Windows Update service is stopping , אז זה עובד, אם קיבלתם הודעת שגיאה (System error 5 has occurred) אז לא הפעלתם כמנהל.

3. עוד אפשרות לבטל לגמרי -

ללחוץ על הוינדוס (במקלדת) + R מגיעים להפעלה וכותבים (או מדביקים) את זה - services.msc ולוחצים אישור.
שם מחפשים את - Windows Update (נמצא כמעט הכי למטה)
לחצן ימני - מאפיינים - מגדירים באופציה - Disabled - אישור.

עד כאן האפשריות לבטל לגמרי את העידכונים.
ויש אפשרות נוספת לבחור את ההגדרות כמו שהיה בממשק של המערכות הקודמות.
ודרך זה אפשר גם לבטל עידכונים.

ללחוץ על הוינדוס (במקלדת) + R מגיעים להפעלה וכותבים (או מדביקים) את זה - gpedit.msc ולוחצים אישור.
ללכת לכאן - Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> Windows Update
שם ללחוץ פעמיים על - Configure Automatic Updates

האופציה - Not Configured זה הברירת מחדל.
האופציה - Disabled מבטלת עידכונים לגמרי.
לסמן את האופציה - Enabled
ובאופציות יש 4 אפשרויות (בלי אפשרות מספר 1).
מספר 2. - להודיע על עידכונים זמינים בלי להוריד אותם.
מספר 3. - מוריד עידכונים לבד אבל מודיע כדי להתקין אותם.
מספר 4. - מוריד ומתקין לבד.
מספר 5 . - לא הבנתי מה ההגדרה בדיוק.

אם הכל הוגדר נכון, אז בממשק של העידכונים תראו באפשריות מתקדמות מתחת ל"בחר מתי יותקנו העידכונים" את האופציה שבחרתם מבלי אפשרות לשנות אותה. (אני לא זוכר אם צריך הפעלה מחדש כדי שייכנס לתוקף).

כל האפשרויות האלו עדיין לא נותנים אפשרות לבחור איזה עידכון להוריד.
כדי לבחור עידכון מסויים שרוצים להוריד, אז מייקרוסופט הביאה תוכנה נפרדת להורדה בקישור

מורידים את התוכנה, מפעילים ולוחצים על הבא.
אם אין עידכונים חדשים תקבלו הודעה שאין.
אם יש עידכונים חדשים תבחרו באפשרות הראשונה (הצג עדכונים מוסתרים).
לבחור מה שרוצים, וסיימתם.

כדי שהעידכונים יותקנו ייתכן שצריך הפעלה מחדש.

יש אלוקים

משתמש פעיל
חכם עיניו בראשו
תבטל מעכשיו - שלא יתקע אותך לפעם הבאה

זה יש לי להציע לך מהפורום כאן - בזמנים שונים...

על מנת לבטל לחלוטין עדכונים אוטומטיים (החלק החסר בהגדרות) תצטרכו להפסיק את השירות.
לחצו על שילוב המקשים win+R והקלידו services.msc
חפשו את השירות Windows Update והעבירו אותו למצב disabled

עידכונים זה בדרך כלל עידכוני אבטחה ותיקוני באגים, מומלץ לעדכן כל תקופה מסויימת, וזה בהחלט מרגיז שהמחשב מעדכן לבד כל כיבוי והפעלה של המחשב.

אז עד וינדוס 10 היה אפשר לשלוט בהגדרות של העדכון בצורה מאד קלה, דרך הממשק של העדכונים, היה אפשר לבחור 1. לבטל עידכונים לגמרי, 2. אם להודיע על עידכונים 3. אם לעדכן אוטומט. 4. לעדכן לבד, ולבחור איזה עידכונים שרוצים.

בוינדוס 10 בוטלה האפשרות לשלוט דרך הממשק של הרגיל, ובוטלה האפשרות לבחור איזה עידכונים.
(למי שיש וינדוס חוקי, זה לא משנה כל כך איזה אפשרות, אלא אם כן עידכון מסויים יעשה בעיות לתוכנה כלשהיא).

לפעמים גם העידכונים של וינדוס יכולים לגרום לבעיות במחשב, עד שמייקרוסופט עולה על זה ומתקנת בעידכון הבא, לכן זה עוד נקודה למה כדאי לא לעדכן אוטומט.

יש אפשרות לבטל עידכונים לגמרי, ויש אפשרות לבחור את ההגדרות כמו שהיה בממשק של המערכות הקודמות.

לבטל עידכונים לגמרי יש כמה אפשריות:

1. פשוט ללכת להגדרות רשת ואינטרנט - בהגדרות WI-FI נכנסים לאפשריות מתקדמות ומפעילים את הגדר כחיבור לפי שימוש.

2. אפשרות שניה, לבטל לגמרי עידכונים - (אני לא יודע עד כמה זה עובד בדיוק יש מצב שצריך עוד הגדרות).
להכנס לשורת הפקודה (אפשר להגיע לזה בחיפוש - cmd) - חובה להפעיל כמנהל אחרת תקבלו שגיאה.
בחלון cmd לרשום net stop wuauserv
אם קיבלתם את ההודעה - The Windows Update service is stopping , אז זה עובד, אם קיבלתם הודעת שגיאה (System error 5 has occurred) אז לא הפעלתם כמנהל.

3. עוד אפשרות לבטל לגמרי -

ללחוץ על הוינדוס (במקלדת) + R מגיעים להפעלה וכותבים (או מדביקים) את זה - services.msc ולוחצים אישור.
שם מחפשים את - Windows Update (נמצא כמעט הכי למטה)
לחצן ימני - מאפיינים - מגדירים באופציה - Disabled - אישור.

עד כאן האפשריות לבטל לגמרי את העידכונים.
ויש אפשרות נוספת לבחור את ההגדרות כמו שהיה בממשק של המערכות הקודמות.
ודרך זה אפשר גם לבטל עידכונים.

ללחוץ על הוינדוס (במקלדת) + R מגיעים להפעלה וכותבים (או מדביקים) את זה - gpedit.msc ולוחצים אישור.
ללכת לכאן - Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> Windows Update
שם ללחוץ פעמיים על - Configure Automatic Updates

האופציה - Not Configured זה הברירת מחדל.
האופציה - Disabled מבטלת עידכונים לגמרי.
לסמן את האופציה - Enabled
ובאופציות יש 4 אפשרויות (בלי אפשרות מספר 1).
מספר 2. - להודיע על עידכונים זמינים בלי להוריד אותם.
מספר 3. - מוריד עידכונים לבד אבל מודיע כדי להתקין אותם.
מספר 4. - מוריד ומתקין לבד.
מספר 5 . - לא הבנתי מה ההגדרה בדיוק.

אם הכל הוגדר נכון, אז בממשק של העידכונים תראו באפשריות מתקדמות מתחת ל"בחר מתי יותקנו העידכונים" את האופציה שבחרתם מבלי אפשרות לשנות אותה. (אני לא זוכר אם צריך הפעלה מחדש כדי שייכנס לתוקף).

כל האפשרויות האלו עדיין לא נותנים אפשרות לבחור איזה עידכון להוריד.
כדי לבחור עידכון מסויים שרוצים להוריד, אז מייקרוסופט הביאה תוכנה נפרדת להורדה בקישור

מורידים את התוכנה, מפעילים ולוחצים על הבא.
אם אין עידכונים חדשים תקבלו הודעה שאין.
אם יש עידכונים חדשים תבחרו באפשרות הראשונה (הצג עדכונים מוסתרים).
לבחור מה שרוצים, וסיימתם.

כדי שהעידכונים יותקנו ייתכן שצריך הפעלה מחדש.

תודה רבה על השיתוף במידע החשוב הזה!!!
מה שקרה לי אתמול זה שאני בחרתי על האפשרות לעדכן....

aknv1

משתמש חדש
אם אפשר בבקשה את הקישור של התוכנה של מיקרוסופט שניתן להוריד איתה עדכונים ידנית לWINDOWS 10

aknv1

משתמש חדש
מישהו יכול לבדוק בבקשה מה השם של התוכנה תודה רבה

957

משתמש פעיל
@aknv1
מצורף כלי "מסייע העדכון של windows 10"
הכלי מוריד את הגרסה העדכנית של windows 10 ומתקין אותה,
יש לחלץ ולהפעיל
בהצלחה

קבצים מצורפים

• Windows10Upgrade9252.rar
    5.6 MB · צפיות: 56

aknv1

משתמש חדש
תודה רבה אבל לא לזה התכוונתי אלא לתוכנה שנותנת אפשרות להוריד עדכוני מערכת ידנית כדי להתקין במחשב ללא רשת
תודה רבה

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
מישהו יכול לבדוק בבקשה מה השם של התוכנה תודה רבה
יש תוכנות אבל לא של מיקרוסופס
המומלצת זה wsusoffline
מחלצים לאיזה תיקיה במחשב מפעילים את הקובץ בוחרים מה לעדכן ו start
לאחר שגמר, מעבירים למחשב אחר ובאחד התקיות (נראה לי client) לוחצים על קובץ שמתקין את העדכונים באותו מחשב

קבצים מצורפים

• wsusoffline108.zip
    2 MB · צפיות: 13
  • AutoPatcher-v6.2.09.zip
    2.9 MB · צפיות: 9

eli0000

משתמש חדש
בטעות עצרתי את המחשב באמצע עדכון יש מה לעשות????

eli0000

משתמש חדש
נתתי להמשיך וחוזר ומנסה ונכבה ועוד פעם חוזר ומנסה ונכבה... מה לעשות????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה