רשתות איך מגדירים במרחב משותף (קבוצת צאט) תמונה בפרופיל?

סמליל

משתמש מקצוען
פתחתי מרחב משותף,
ואני רוצה שבפרופיל יהיה תמונה או אימוג'י כלשהו,
איך ואיפה מגדירים את זה?

תודה

חבדניק מקצוען

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
בשביל להגדיר תמונה או אימוג'י בפרופיל שלך במרחב המשותף, תלחץ על התמונה הקטנה או האיקון המוצגים בפרופיל שלך. זה צריך להיות תמונת פרופיל קיימת או תמונה ריקה.

כשאתה לוחץ על התמונה או האיקון, תקבל אפשרויות לעדכן את התמונה שלך. תוכל לבחור להעלות תמונה מהמחשב שלך או לבחור מתוך האימוג'ים הקיימים במערכת. תוכל לבחור תמונה שמתאימה לך ולסמל את הפרופיל שלך בצורה אישית.

גם תוכל לבחור לשנות את התמונה בכל זמן נתון על ידי לחיצה על התמונה ובחירה באפשרות "שנה תמונת פרופיל".

סמליל

משתמש מקצוען
תודה.
אך אני לא מתכוונת לפרופיל שלי,
אלא על הפרופיל של כל הקבוצה שפתחתי.

כמו פו- יש את דגל ישראל, עץ, פרצוף וכו
ואיפה שסימנתי את החץ איןנ כלום.
אז שאלתי, איך מגדירים זאת

1701959216952.png

חבדניק מקצוען

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
  1. כנסי למרחב המשותף של הקבוצה שפתחת.
  2. ואז תלחצי על שם הקבוצה בחלק העליון של הדף.
  3. בתפריט הנפתח, לחץ על "הגדרות הקבוצה".
  4. בדף ההגדרות, תמצאי אפשרות לשנות את תמונת הפרופיל של הקבוצה.
  5. לחצי על האיקון של התמונה ובחרי בתמונה מהמחשב שלך או מתוך האימוג'ים הקיימים במערכת.
בכך תוכלי להגדיר תמונה או אימוג'י לפרופיל של הקבוצה שפתחת. נציין שאם אתה לא מנהל הקבוצה, עשוי להיות צורך בהרשאות מנהל מצד המנהל הנוכחי של הקבוצה כדי לבצע שינויים בהגדרות הקבוצה.

סמליל

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם יש אפשרות לשלוח מייל לכל החברים שנמצאים בקבוצת הצאט?
כלומר בלי שאצטרך להעתיק כל כתובת מייל בנפרד.
יש איזשהו קיצור אולי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה