עזרה בוורד איך להוריד היפור-קישור מהרבה טקסט במסמך?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
קבלתי טקסט עם הרבה העתקות מתוכנת 'תורת אמת', שהם מלאים היפור-קישורים.

נסיתי בכל דרך אפשרי להוריד מהם ביחד את הקישורים, וללא הצלחה. רק כשאני בוחר אחד אחד אני מקבל אפשרות (בקליק ימני) להורידם.

נסיתי ע"י בחירת כל אותם הטקסטים שיש להם היפור קישור, אבל כנראה שבתוכם יש גם איזה תו שאין בהם היפור קישור ולכן וורד לא נותן לי האשפרות להורידם.

ניסיתי גם דרך סגנון 'היפור-קישור' לבטלו אבל זה רק הוריד הקו מתחת להמילים אבל ההיפור קישור נשאר.

אשמח לכל עזרה!

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
קבלתי טקסט עם הרבה העתקות מתוכנת 'תורת אמת', שהם מלאים היפור-קישורים.

נסיתי בכל דרך אפשרי להוריד מהם ביחד את הקישורים, וללא הצלחה. רק כשאני בוחר אחד אחד אני מקבל אפשרות (בקליק ימני) להורידם.

נסיתי ע"י בחירת כל אותם הטקסטים שיש להם היפור קישור, אבל כנראה שבתוכם יש גם איזה תו שאין בהם היפור קישור ולכן וורד לא נותן לי האשפרות להורידם.

ניסיתי גם דרך סגנון 'היפור-קישור' לבטלו אבל זה רק הוריד הקו מתחת להמילים אבל ההיפור קישור נשאר.

אשמח לכל עזרה!
הדבקה כטקסט לא עוזר?
תנסה להדביק לקובץ TXT ואז חזרה לוורד

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הדבקה כטקסט לא עוזר?
תנסה להדביק לקובץ TXT ואז חזרה לוורד
הדבקה כטקסט בעייתי, כי כך אני אובד את כל הבידולים של סוגי הטקסטים, ואני צריך להתחיל עם סיפור של קודים.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
איך מגיעים לזה ללא הקיצור הזה? איפה מופיע הפונקציה הזאת בוורד?
אני מקוה שזה אכן עובד, כי לא בדקתי קודם. (לא היה לי קובץ עם היפר קישור).
המידע מופיע במרחבי הפרוג, (אפשר לחפש היפר קישור ולהגיע).
נדמה לי שבוורד 2003 זה עוד הופיע, או שאולי כשיש היפר קישור זה מופיע בלחצן הימני של העכבר.

סערצע

משתמש מקצוען
לא אדע אודות הקיצור הספציפי, אך בלחיצה על מקש ימני אכן מופיע בין האפשרויות: 'הסר כתובת קישור'.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני מקוה שזה אכן עובד, כי לא בדקתי קודם. (לא היה לי קובץ עם היפר קישור).
המידע מופיע במרחבי הפרוג, (אפשר לחפש היפר קישור ולהגיע).
נדמה לי שבוורד 2003 זה עוד הופיע, או שאולי כשיש היפר קישור זה מופיע בלחצן הימני של העכבר.
לא אדע אודות הקיצור הספציפי, אך בלחיצה על מקש ימני אכן מופיע בין האפשרויות: 'הסר כתובת קישור'.

ראשית כל זה עובד מצויין! אחרת הייתי כותב לכם בתגובה הקודמת שזה לא עובד.

שנית, כתבתי בפירוש מקודם, שבלחיצה על מקש ימיני בעכבר יש אפשרות להסיר, אלא שבבחירת כל הטקסט ביחד, אופיס מוריד האפשרות הזאת. (האפשרות הופך לאפור - כבלתי ניתן ללחיצה).

שלישית, כל האפשרויות שמופיעות על מקש ימיני, נמצאים איפה שהוא כפונקציה בוורד. מקש ימיני זה בסך הכל 'קיצור' להגיע לאותה פונקציה. לכן שאלתי איפה זה נמצא.
מן הסתם אפשר למצוא את זה, ב'כל הפקודות' כאשר מחפשים ב'קובץ' > אפשרויות > התאמה אישית של רצועות הכלי. אלא שיש שם מאות פונקציות, וצריך לדעת מה השם שלו שם.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
עכשיו חיפשתי בכל מיני מסמכים של הוראות קיצורי מקלדת. לא מצאתי אותו באף אחד מהם.
אולם מצאתי במחשב קישור לאתר מיקרוסופט ושם לתדמהתי מצאתי אותו!! לא יודע למה לא ניסיתי לחפש שם מקודם.

סערצע

משתמש מקצוען
ניתן לבחור 'כל הפקודות', ולאתר את 'הסר היפר־קישור' באות ה' (הרשימה מסודרת, בד"כ, כסדר הא"ב).

ישר

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עד עכשיו זה עבד לי מצויין
כעת עברתי לוורד 2016 וזה לא עובד
רק אם אני עושה CTEL+F9 זה הורג את הקישור אבל גם מוריד לי את האותיות
איך אפשר להרוג את הקישור ולהשאיר את האותיות?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה