התייעצות איך אני יכולה לדעת האם המשכורת שאני מקבלת תואמת להיקף העבודה שאני מבצעת ושאני לא מנוצלת?

פרוג'קט

משתמש חדש
אני מנהלת מחלקה בחברה להשכרת רכב.
העבודה מהבית באמצעות המחשב בלבד.
העבודה כוללת: מענה טלפוני ללקוחות שיחות נכנסות ויוצאות, מענה לפניות במיילים, פיקוח על עדכוני עובדים (בצ'אטים) בתחום שבו אני מתעסקת, מתן אישורים שונים שיש רק לי הרשאות אליהם, בקרה על זיופי מסמכים וכמובן שאני תורמת המון במתן ייעוץ לייעול המערכת והכנסתי שינויים רבים בחברה.
אני עובדת בשכר שעתי בימים ראשון עד חמישי ומוצ"ש (החברה עובדת 24/6) משמרת של 8 שעות.
לפי הנ"ל, כמה לדעתכם/לפי נסיונכם אני אמורה לְהִשְׂתַּכֵּר לשעה?

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לדעתי כמו שכתבו באיזור הארבעים
יחד עם זאת מומלץ בונוסים חודשיים מותנים ביעדים מסוימים התלויים באיכות העבודה

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וותק? כמה עובדים יש לך?
ומנהלת מחלקה אמורה להתמקד בניהול לא לענות ללקוחות.
או שההגדרה לא מדויקת או שאת אכן מנוצלת..

פרוג'קט

משתמש חדש
וותק? כמה עובדים יש לך?
במרץ 22 התחלתי כנציגת שירות לקוחות.
לפני 7 חודשים "קודמתי" לתפקיד "מנהלת מחלקה" מכיון שאני מנהלת בטבעי ועשיתי את זה כל הזמן גם כשהייתי נציגת שירות, אז החליטו לתת לי את "הטייטל".
אין לי עובדים. יש נציגי שירות נוספים שכמעט כולם עובדים מהבית (בסביבות ה-30) שאני בין השאר מדריכה אותם/עונה להם על שאלות בצ'אטים, עוברת אחרי עדכונים שעדכנו ומתקנת אותם וכן על זה הדרך)
מדובר בחברה קטנה, אז יוצא שמידי פעם כולם עונים לשיחות, במיוחד כשיש עומס.

פרוג'קט

משתמש חדש
יחד עם זאת מומלץ בונוסים חודשיים מותנים ביעדים מסוימים התלויים באיכות העבודה
יש בונוס על עמידה בזמנים שהוא קבוע, כמובן אם עומדים בזמנים.
ויש בונוס מאמץ מיוחד, שאין לו הגדרה. יש חודש שקיבלתי ויש שלא, על אף שבשיחה בה קיבלתי את הקידום הבוס אמר שיתן לי קבוע תוספת חודשית. אבל הקבוע כבר לא קבוע...

טברינית מקורית

משתמש פעיל
במרץ 22 התחלתי כנציגת שירות לקוחות.
לפני 7 חודשים "קודמתי" לתפקיד "מנהלת מחלקה" מכיון שאני מנהלת בטבעי ועשיתי את זה כל הזמן גם כשהייתי נציגת שירות, אז החליטו לתת לי את "הטייטל".
אין לי עובדים. יש נציגי שירות נוספים שכמעט כולם עובדים מהבית (בסביבות ה-30) שאני בין השאר מדריכה אותם/עונה להם על שאלות בצ'אטים, עוברת אחרי עדכונים שעדכנו ומתקנת אותם וכן על זה הדרך)
מדובר בחברה קטנה, אז יוצא שמידי פעם כולם עונים לשיחות, במיוחד כשיש עומס.
תגידי אולי מחפשים עוד עובדת??
שואלת אותך בתור מנהלת....

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
תחשבי
כמה את שווה למעסיק?
מה הסיכוי שלו למצוא תחליף טוב או יותר טוב?
כמה את צריכה את העבודה הזאת?
אם את רוצה לקבל העלאה תסבירי לו מה תתני לו יותר או איך הוא ירוויח מזה.
תנסי לבקש העלאה שיהיה לו יותר קל לתת, אולי אחזקת רכב יהיה לו קל יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה