איזה תסכול אדיר...

דרורינשרחלי

משתמש רשום
חיפשתי גלריה אינטרנטית לאומנות שיש בה אתרים של אמנים, כך שאוכל לפתוח דרכה אתר ולמכור דרכו בקלות ובמהירות תמונות שלי, ובגלריה גם דואגים להדפסת התמונות, לשליחתן ולקבלת התשלום עליהן ואני רק מקבלת הכסף. רק מה? מצאתי כמה גלריות שנראו לי כעונות על צרכיי. רק מה? האתרים המדוברים עובדים גם בחגים ובשבתות, מה שלא בא בחשבון מבחינתי. אין כל גלריה כזו שאוכל לפתוח דרכה אתר שומר שבת??

ולמי שרוצה, יש דוגמאות לתמונות בספר 'תמונות מהחיים' בתוך האתר שלי:

http://www.udnabooks.co.il/

עזרה, עצה, הפניה, הכול יתקבל בברכה!

הדוגמאות מראות חלק קטן מהתמונות המעוצבות שלי ובינתיים מאז זה הולך ומשתפר. וברצוני להתפרנס מהן בנוחיות ובקלות. לא בא בחשבון שאפתח אצלי באתר מדור למכירת תמונות, מה שאומר המון עבודה והמון השקעה, התרוצצויות וכאב ראש. ופתיחת אתר שלי בתוך גלריה אינטרנטית לאמנות, שהיא ידועה ומפורסמת, וכך אוכל להגיע לכמה שיותר אנשים, והם דואגים להדפסת התמונות שלי בדרכים שונות לפי ההיצע שלהם. ואין!

תודה רבה!!

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קראתי חלק מספרייך באתר ומאוד התרגשתי.
למדתי המון!!!!

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש אתר שנקרא מרמלדה מרקט, אתר מעולה ומקסים,
כל אחת יכולה לפתוח שם חנות ולמכור את המוצרים שלה, רק ששם הם
לא דואגים להדפיס ולעשות לך את כל השירות, (זה לא קשור רק לציורים, אלא אתר כללי
ליוצרות שרוצות למכור את היצירות שלהן)
לגבי שבתות וחגים, האתר אומנם פתוח אך את יכולה להקפיא את החנות שלך.
תנסי ותראי אם מתאים לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה