איזה סגנון צבעים מומלץ?

• פותח הנושא ו8
  • פורסם בתאריך

ו8

משתמש מקצוען
אני רוצה לקשט את קירות חדר השינה שלי ויש לי "ג'וק" שאני לא אוהבת שמידי הרבה צבעים שולטים, אבל אני בבעיה כי כל פעם כשאני מחליפה מצעים, אני לא יכולה להחליף את כל התמונות לפי זה, האם יש פתרון לכזה דבר?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
שאלת השאלות!
קודם תספרי מה גוון הרהיטים שלך ואז נוכל לכוון.
כהה ?בהיר?
כפרי ? מודרני?

• תודה
Reactions: ו8

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
את צודקת לגמרי שלא כל סט מצעים יתאים לעיצוב חדר -במיוחד לאלה שאוהבים לגוון בצבעוניות
לכן עצתי היא להחליט איפה לתת את הצבעוניות בקירות וריהוט קבוע או באמצעים שמשתנים מעת לעת כמו מצעים וילונות כריות- שעלותם נמוכה יותר וניתן להחליפם יותר בקלות ובכך לגוון ולרענן את מראה החדר

• תודה

ו8

משתמש מקצוען
את צודקת לגמרי שלא כל סט מצעים יתאים לעיצוב חדר -במיוחד לאלה שאוהבים לגוון בצבעוניות
לכן עצתי היא להחליט איפה לתת את הצבעוניות בקירות וריהוט קבוע או באמצעים שמשתנים מעת לעת כמו מצעים וילונות כריות- שעלותם נמוכה יותר וניתן להחליפם יותר בקלות ובכך לגוון ולרענן את מראה החדר

בעיקר כמה תמונות ושעון ואולי קצת צביעה על הקיר

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הבנתי על התמונות ושעון? זה מה שצבעוני אצלך או שזה מה שאת רוצה להחליף?
אפשר גם טפט צבעוני אולי במקום התמונות...
ואם באמת יש כבר צבע בחדר תלכי על מצעים בהירים
אולי תעלי תמונה ונוכל לייעץ לך יותר מדוייק

• תודה

ו8

משתמש מקצוען
תודה לכל האיכפתיות!
הסברים....:
הקירות ,המיטות, הארונות, והשידות הם בצבע לבן.
המצעים - משתנים.
אני רוצה להוסיף "סט" של כמה תמונות ושעון ( בעז"ה אני אעלה תמונות..) ומתלבטת על הצבעים.
הכל מובן ?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
בעיצוב היום שם המשחק הוא במרקמים וטקסטורות על קירות וכמובן צבעים לכן עדיף לדעתי לעצב גם בטיפול בקירות עצמם ולא רק במה שנתלה עליהם
(אבל לפי הציורים שלך בתיק העבודות זה נראה שאת יכולה להגיע למשהו מקורי ויפה בתמונות אז בהצלחה...)

• תודה

ו8

משתמש מקצוען
(אבל לפי הציורים שלך בתיק העבודות זה נראה שאת יכולה להגיע למשהו מקורי ויפה בתמונות אז בהצלחה...)

מה? אין לי תיק עבודות.
לכן עדיף לדעתי לעצב גם בטיפול בקירות עצמם ולא רק במה שנתלה עליהם

אני גרה בדירה שכורה , לא בא לי לשחק מידי בקירות.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
מחילה...
בטעות ראיתי עבודות של מישהי אחרת

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי לצבוע בצבע אחד כהה יותר וניטרלי. כמו לבן אפור/ בז' חום בגוון עדין (אם תרצי אכוון אותך למס' מדויק במניפה.בפרטי)
גוף תאורה מעניין שיזרוק אור באפקט יפה על הקיר.
דברי נוי תמיד תוכלי לרכוש בכמה שקלים במקס או סטיק. ותתאימי למצעים. כגון: מסגרת לתמונה בצבע לבן עם פרחים עדינים תתאים לסט מצעים פרחוני. אוניה מעץ לבן משופשף עם פס כחול יתאים לסט מצעים פסים כחול ירוק.

ו8

משתמש מקצוען
תנסי לצבוע בצבע אחד כהה יותר וניטרלי. כמו לבן אפור/ בז' חום בגוון עדין (אם תרצי אכוון אותך למס' מדויק במניפה.בפרטי)
גוף תאורה מעניין שיזרוק אור באפקט יפה על הקיר.
דברי נוי תמיד תוכלי לרכוש בכמה שקלים במקס או סטיק. ותתאימי למצעים. כגון: מסגרת לתמונה בצבע לבן עם פרחים עדינים תתאים לסט מצעים פרחוני. אוניה מעץ לבן משופשף עם פס כחול יתאים לסט מצעים פסים כחול ירוק.

תודה על הפירוט המושלם! נשמע שיש לך נסיון בהום סטיילינג...
אני מדברת רק על תמונות וכו' ולא גופי תאורה וענינים....

moria6780

משתמש רשום
תבחרי לך את סט המצעים שאת הכי אוהבת ותתאימי לו את התמונות. כשצריך לכבס, תעשי את זה מוקדם בבוקר, כך שעד הערב הוא יהיה נקי ויבש ותחזירי אותו לשימוש

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
תבחרי לך את סט המצעים שאת הכי אוהבת ותתאימי לו את התמונות. כשצריך לכבס, תעשי את זה מוקדם בבוקר, כך שעד הערב הוא יהיה נקי ויבש ותחזירי אותו לשימוש
את ריצינית?!??!

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
ולא בא להם לגוון מידי פעם?
שתקנה עוד מצעים באותם הגוונים שמתאימים לה לחדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה