דרוש מידע אז מה אתם מכינות למלמדים?

אני וביתי

משתמש מקצוען
אם יש כאן גננות
שנה אחת נתתי ביחד עם הילדות משלוח מנות למשלוחה שמביא את האוכל של הצהרון. מיותר לתאר.....

אני לא מחכה עכשיו למטר צעקות על חוסר חינוך לדבר עם זרים וכו....
הסברתי שאנחנו משמחות וגם מגיע לו הכרת הטוב .
אבל אסור לכן לדבר איתו! ובגלל זה אני הגשתי לו את המשלוח ולא שלחתי ילדה.(הבאנו את זה ביום האחרון לפני פורים )

אני וביתי

משתמש מקצוען
סתם מצחיק אם מדברים על שוחד.
אז הורה שיושב כל מוצאי שבת ובמקום לסמן וי ולצאת ידי חובה.
שבו רגע פרגנו מילה חמה תפרטו יותר מה נהנתם שהילד ידע למד וכו זה שוחד פי מליון מפורים כי שווה להשקיע בילד ההורים שמים לב לשינוי שמים לב לכל דבר חדש .
העבירו מקום תכתבו תודה רבה על המקום החדש וכו..
שווה שווה מנסיון .כי אח"כ שיש בעיה קטנה ורומים עזרה של המלמד הם נהנים הרבה יותר לעזור!

אחיטופל

משתמש צעיר
הבעיה שזה נהייה לחץ חברתי כי עם בכיתה של שלושים ילדים חלק מועט לא מבאים או מבאים פחות.
הרבה צריך להיות ממש מלאך כדי לא להתיחס לזה .

ובאמת חבל שלא יוצאת אמירה ממנהלי החידרים בכל הארץ שלא צריך להביא

יש למשפחות אברכים מספיק הוצאות

שוואנץ

משתמש חדש
כיום, המלמד שמביא הביתה משכורת של בממוצע 6-7 אש"ח, צריך לקבל את כספו של האברך שמקבל 1500-2000 לחודש,
בכמה משתכרת אשתו של אותו 'אברך'?
האם הוא משלם משכנתא / שכ"ד?
אוי, סליחה שדיברתי כאלו מילים גסות.......

avim10

משתמש מקצוען

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בלת"ק

בנוגע ליינות - במשך השנים הבנו כי לא כל יין - אהוד על כל אחד.
עברנו לתרכיזים. (תפוחץ ודומיו)
מכובד. לא חמץ ומחזיק זמן רב.
זה יקר יותר, אבל מעדיפה לתת מספר מועט של מוצרים בהם ישמחו, ולא צרוף של זולים עונתיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה