התייעצות שריטה ברכב השכרה...

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
ובהרבה חברות ביטול השתתפות (בלי גניבה) זה 47 שקל בערך (לא 60)
אבל בדרך כלל זה לא כולל צמיגים שמשות ומרכב תחתון, כך שלא מכוסים לגמרי.
והרבה פעמים העניין הוא מעבר לכסף
שאתה יכול לנהוג ברוגע
תבדקו את עצמכם כמה שילמתם עד היום לביטול השתתפות, וכמה פעמים מתוך כלל ההשכרות שלכם קרה לכם נזק שחוייבתם עליו.

yyff

משתמש פעיל
תכל'ס מישהו יודע על השכרה שמשכירה לנהג חדש [מעל 26] לא חושן ודומיו?
יש ב' אפשרויות:
1. יש חברת ביטוח באנגליה שכל הפעילות שלהם היא רק על השכרות רכב, לוקחים 1$ ליום ומכסה את הכל (car-rental-insurance)אבל משלמים להם רק אם הכרטיס אשראי מקבל תשלומים לחו"ל.
2. אפשר לשכור את האוטו עם כרטיס אשראי מסוג מעולה (premier, infinite וכדו') שהוא בעצמו ביטוח ע"ז. אבל כרטיס כזה עולה 300 ש"ח לשנה.:rolleyes:
תודה על המידע, אבל זה לא קשור לשאלה שנשאלה איזה חברות משכירים לנהגים חדשים.
לגבי עצם הענין:
לפי מה שאני מבין זה חברה שנותנת כיסוי נוסף לרכב מושכר ומבטלת השתתפות עצמית במחיר מוזל יותר מהמחיר שחברות ההשכרה נותנות. אני צודק או שיש בזה משהו מעבר לזה? כי זה לא כ"כ עוזר לנהגים חדשים.
וחוץ מזה:
למי פונים אם יש בעיות? יש להם סוכנים בארץ? יש עם מי להתעסק? פעם יצא לך להוציא מהם כסף?
יש אפשרות לעשות ביטוח דרכם לרכב פרטי שלא מושכר?

נערך לאחרונה ב:

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תכל'ס מישהו יודע על השכרה שמשכירה לנהג חדש [מעל 26] לא חושן ודומיו?
יש את "שחר"בבני ברק שמשכירה לנהגים חדשים והיא החברה הכי אמינה יחסית לחברות הקטנות
בקשר לחברות הגדולות ביטול באלבר עולה 28 ולרכב גדול 42 לא מומלץ לקחת מהם בלי ביטול לפחות לא בסניף בני ברק
הרץ ביטול עולה 48 ולרכב גדול 70+ בקורונה המחיר קצת ירד
יש להם שירות מצוין הרבה פעמים הם משדרגים על נזקים קטנים הם מחליקים ובאופן כללי מנסים לבוא לקראתך )בסניף בני ברק(

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@צבי
תודה רבה על העצות.
אשמח לדעת :
א. מהו שם האתר של החברה באנגליה.
ב. מה השרות שלהם (מענה מהיר, יחס מתחשב.
ג. איזה נזקים הם מכסים.

פפרר

משתמש מקצוען
זה היה בהשכרה שחורה?
לא בחברה מבני ברק שהשם שלה הוא דומה לשם של חברת השכרה בינלאומית שגם בארץ היא כנראה הכי גדולה וחזקה
לצערי עד היום הם קיימים
נכנסתי לביקורות עליהם בגוגל
ומה שמעניין הוא שכל המדרגים נתנו להם כוכב 1 להתרחק כמו מאש וכדומה וכנגד כל כוכב 1 ככל הנראה החברה מעלה
תגובה פיקטיבית של 5 כוכבים גדי להעלות את הציון הממוצע ל 3 כוכבים
אני זוכרת שהם פרסמו המון ברדיו קול חי כי אין אחד שימליץ עליהם
שם החברה למי שרוצה להישמר זהה לאחד משמות 4 עונות השנה

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
מה שמוזר זה ששילמתם 15,000 ש"ח ולכאורה הייתם צריכים לשלם רק השתתפות עצמית, שהיא לכל היותר כמה אלפים בודדים לא?

פפרר

משתמש מקצוען
סליחה
בואו נקרא לילד בשמו
אם מדובר ב"שריטה מאוד קטנה באבן" כפי שתואר לעיל אז לא היתה אמורה חהיות שום בעיה.
אני שכרתי מאות פעמים ואף פעם לא גבו ממני כלום, ומראש יודעים ששריטות קטנות עד כמה ס"מ לא נכנסות לחשבון.
אם אכן מדובר בשריטה יותר משמעותית, אני לא מבין מה ההיתר ללכת למוסכניק חאפער וכדו' כשלא בטוחים ב100 אחוז שיעשה עבודה כמו מוסך מורשה שצובע בתנור.
אמנם אם זה היה הרכב שלי לא הייתי עושה כך, אבל חתמתי והתחייבתי להביא כל פגם לידיעתם ויטפלו בו רק במוסך מורשה וכו' וכו' כולל ירידת הערך.
אז כל התירוצים ללכת לפני הסגירה או לתקן לבד לדעתי הן עבירה בדיני ממונות.
בטוחני ששכרת מחברה הגונה ואמינה ובמקרה כזה אכן צריך לשלם על הנזק בלי חוכמות

פפרר

משתמש מקצוען
מה שמוזר זה ששילמתם 15,000 ש"ח ולכאורה הייתם צריכים לשלם רק השתתפות עצמית, שהיא לכל היותר כמה אלפים בודדים לא?
הם גבו את זה מהאשראי בלי לשאול שאלות , עשינו התכחשות לעסקה אבל זה לא עבד
היינו זוג צעיר ולא היה לנו כח ובטחון להילחם בהם

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
נכון שכלכלית לא שוה להשקיע בביטול השתתפות
כיון שנהג זהיר בסה"כ גם אם יקרה לו פה ושם נזקים זה לא יגיע לעלות של ביטול השתתפות באופן קבוע
מצד שני הלחץ שיש כל פעם שמא יקרה משהו לא טוב ולוקח את שלוות הנפש
הרוגע גם שוה הרבה כסף
לכן אני עושה כך:
אם נותנים לי רכב חדש חדש שיש בו יותר סיכון לשריטת ניכרות שיעשו מהם עסק
אני עושה ביטול השתתפות ואם זה רכב ישן אני לא עושה
לפי הקילומטרים אני יודע
אני מיד שואל כמה קילומטרים יש ברכב שאתם נותנים לי

aviaviavi

משתמש פעיל
החברה הזאת גובה 70.56 ₪ ליום יקר מאוד
יש ב' אפשרויות:
1. יש חברת ביטוח באנגליה שכל הפעילות שלהם היא רק על השכרות רכב, לוקחים 1$ ליום ומכסה את הכל (car-rental-insurance)אבל משלמים להם רק אם הכרטיס אשראי מקבל תשלומים לחו"ל.
2. אפשר לשכור את האוטו עם כרטיס אשראי מסוג מעולה (premier, infinite וכדו') שהוא בעצמו ביטוח ע"ז. אבל כרטיס כזה עולה 300 ש"ח לשנה.:rolleyes:

כך אחריות על דבריך!
החברה הזאת גובה 70.56 ₪ ליום יקר מאוד - מאיפה המצאת 1$ ליום??????
11111.PNG

ידידים

משתמש פעיל
יש ב' אפשרויות:
נראה לי שחוץ מהמחיר שיותר גבוה גם בכל הביטוחים זה כולל איבוד מפתחות ועוד כמה דברים אבל בלי ביטוח צד ג' שזה קריטי אם אתם עושים נזק לרכב אחר,

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
[/QUOTE]
אני לא שלחתי אותך לחברה הזאת
יש חברה באנגליה שעושה אותו דבר בדולר ליום
אתמול לאור הביקוש חיפשתי ולא מצאתי אותה, אני צריך לבדוק בחשבוניות שלי של שנה שעברה

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אומרים קח ולא כך

אני לא שלחתי אותך לחברה הזאת
יש חברה באנגליה שעושה אותו דבר בדולר ליום
אתמול לאור הביקוש חיפשתי ולא מצאתי אותה, אני צריך לבדוק בחשבוניות שלי של שנה שעברה בלנ"ד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה