התייעצות שריטה ברכב השכרה...

בעזרת ה'

משתמש פעיל
הכי טוב ללכת לסדר אצל פחח ערבים הכי הכי זול בכמה שקלים עד 100 150 שקל אם זה משהו קטן עדיף מלהסתבך עם חברת השכרה
זה עבירה על החוזה, בחוזה כתוב שטיפול בשריטות וכדו' אצל המשכיר, וזה עבירה של הפרת חוזה כך אמר לי חבר שהוא מנהל חברת השכרה לנהגים חדשים.

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הערך של הרכב יורד, ומשלמים הרבה. יכול גם להגיע ל2000 ש"ח,

צופר הנעמתי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה עבירה על החוזה, בחוזה כתוב שטיפול בשריטות וכדו' אצל המשכיר, וזה עבירה של הפרת חוזה כך אמר לי חבר שהוא מנהל חברת השכרה לנהגים חדשים.

יש חברות השכרה מידיעה שבעליהם פותחים את יומם בתפילה ותקוה
ששוכר ישרוט את הרכב בקטנה, והם יוכלו לתפור לו מחירון שמאי מנופח,
בתוספת "ירידת ערך" ושאר ירקות,
ההשכרה כמובן לא מתקנת את הרכב בשריטות קטנות.
לכן תיקון בכפר מרגיש לאנשים כמו "מציל מן הארי הדוב והברדלס..."

(מבלי להכנס לפולמוס הלכתי)

עלמה 87

משתמש פעיל
אין כזה דבר שנהג חדש לא יכול לבטל השתתפות עצמית. סך הכל זה עולה יקר מאוד.
אם לא נתנו לך לבטל, על פי החוק הרי זה כאילו מבוטל בלא תשלום. על פי ההלכה, מן הסתם לא נכון, אבל אולי זה פתח להסביר לחברת ההשכרה שלא כל סחיטה אפשרית. יש תקדימים של פסקי בית משפט, והם מסתמא יודעים זאת היטב.

שירהפ

משתמש מקצוען
אני שרטתי רכב של ליסינג הרץ באחת הפעמים הראשונות שנהגתי, משהו ממש קטן
הם רצו באזור 1800 שקלים ובסוף כאילו באו לקראתי עם 1600 שקלים!!!
בפירוט הופיע ירידת ערך, תשלום לשמאי איזה 400 שקלים והתיקון.

Goldidea

משתמש מקצוען
הרבה הצלחה! שימו לב שעפ''י חוק יש סכום תקרה של 2000 או 3000 תלוי בכמה פרמטרים ואצל נהג חדש התקרה היא יותר גבוהה מדהו כמו 4000.
פעם החזרתי רכב בהשכרה לנהגים חדשים וחייבו שם מישהו בעשרת אלפים שקלים! על פנס וקמט קל, אני התערבתי לטובתו וצעקתי עליהם מה זה הסכום המופקע הזה? על מה לוקחים 250 שקל לרכב קטן אם זה לא מכסה כלום? וב''ה חייבו אותו בפחות מאלפיים.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
נהג חדש ששכר רכב מהשכרה ונשרט קצת משפשוף עם אבן,כמה נזק זה יכול להיות?
לפני שאתם הולכים לתקן\להחזיר לחברה,
לוקחים סבון כלים וסקוצ' ומשפשפים עם זה את השריטה,
פעמים שלכלוך מהאבן או מהמכה נדמה כשריטה וע"י מירוק השריטה מתקטנת,
אם נשאר סבון, אפשר לשטוף עם זה כלים בבית ;)
לא מבינה בזה מאומה
אם היו נותנים לי שומה גבוהה הייתי מנסה לדרוש שמאי חיצוני [אם זה שוה את העלות]
שמאי של החברה מעוגן בחוזה.

עלמה 87

משתמש פעיל
אין גם שמאי וגם תיקון נזק, אם בין כך השוכר מסכים לשלם את כל הנזק ולא מתווכח. הם באמת לא הולכים לשמאות, ואם רשום בתפריט שמאות, יש זכות לדרוש לראות את הדו"ח של השמאי. ומחובתם להראות. בדרך כלל שמאי לא יסכן את מקצועו ויחתום על שטויות גמורות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה