מאפים חלות- ההכי טובות שהכנת EVER

טאלי

משתמש פעיל
נראה מגרהה!!!!
אבל זה לא יוצא חלות מתוקות??? ז"א מזונות?
כי חצי כוס סוכר על חצי קילו זה מתוק מאוד
זה כמות שאני שמה לקילו לחלות רגילות

מלכא

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי את החלות יצא ממש ממש טעים!!
מתכון מעולה!! תודה רבה!!

דרך חדשה

משתמש מקצוען
אני מכינה אותם כל שבוע, וכל פעם שיש לי אורחים במוצ"ש אני מקריאה את המתכון,
משתפת לתועלת כולם-
למרות שאין לי מושג מה הקסם של המתכון לעומת האחרים,
תכלס- זה עובד.
אני מכינה מקמח כוסמין מלא, עם קמח רגיל זה אפילו יותר טעים.
כמה חלות יוצא מכל קילו?

אמיליה

משתמש מקצוען
משהי יכולה לשים כאן קישור של ג'מבו או דרייב של הסרטון
אני נורא רוצה לראות
אולי הוא יהיה הפתרון בשבילי ללמוד לקלוע כמו שצריך...

עד מתי

משתמש מקצוען
הכנתי השבוע מקוסמין לבן, עשיתי בדיוק לפי ההוראות, אחרי רבע שעה היה שחום יפה מלמעלה ומלמטה, הוצאתי מהתנור היו נראות מושלם.
רק בשבת גילתי שבתוכו היה פשוט בצק שלא נאפה, היה כל כך חבל כי הטעם היה מעולה ( לחמניות קטנות שהכנתי היו אפויות טוב גם מבתוכו והטעם היה מדהיםם ) אבל ממש חצי מהחלות לא היה ראוי לאכילה .
אנסה להכין שוב את אותו מתכון בצורת אפיה שונה

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
הכנתי השבוע מקוסמין לבן, עשיתי בדיוק לפי ההוראות, אחרי רבע שעה היה שחום יפה מלמעלה ומלמטה, הוצאתי מהתנור היו נראות מושלם.
רק בשבת גילתי שבתוכו היה פשוט בצק שלא נאפה, היה כל כך חבל כי הטעם היה מעולה ( לחמניות קטנות שהכנתי היו אפויות טוב גם מבתוכו והטעם היה מדהיםם ) אבל ממש חצי מהחלות לא היה ראוי לאכילה .
אנסה להכין שוב את אותו מתכון בצורת אפיה שונה
כנ"ל
היה ממש מאכזב בשבת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה