יעוץ, ללמוד תכנות או ייעוץ מס?

מתכנתנת בכירה

משתמש פעיל
רק שימו לב:
כולם פה מדברים על השכר הגבוה והמתגמל של תכנות-
אבל שכחנו את עשרות הבנות שיושבות בבית כי אין להן עבודה!!!! (רוב העבודות דורשות תואר)
ויש מלא כאלה!
לפי מה שידוע לי ביעוץ מס יש כיום יותר ביקוש- ביעוץ מס לא דורשים את התואר... (ירושלים)
ממש לא נכון לגבי התואר----

שני שמר

משתמש פעיל
אולי זה הזמן להגיד לכל הבנות שמתחילות תיכון וחושבות אולי ללכת בעתיד ללמוד תכנות-
שכדאי להם מאוד! ללמוד במגמת מדעי המחשב בתיכון, גם ידע וגם יעזור להם להחליט אם הם מתאימות או לא.

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אולי זה הזמן להגיד לכל הבנות שמתחילות תיכון וחושבות אולי ללכת בעתיד ללמוד תכנות-
שכדאי להם מאוד! ללמוד במגמת מדעי המחשב בתיכון, גם ידע וגם יעזור להם להחליט אם הם מתאימות או לא.
מממ
לא נכון לדעתי
אני לא יודעת איך המגמה אצלכם
אבל אני למדתי קורס מדעי המחשב (סוג של מבוא לתכנות) מחוץ ללימודים והיה שעמום של הלייף
עכשיו אני בתכנות ונהנית מאוד
(כאן המקום להודות לכל הניקיות המתוקות שבזכותן הגעתי בטוחה בעצמי שאהנה במסלול! )
חברות שלי בייעוץ מס הולכות ונעשות לי בצורת ריבוע :sne:

שני שמר

משתמש פעיל
לדעתי את טועה- גם אם מבחינת חומר יש אפשרות להשלים בפחות זמן, אין כמו ללמוד לעומק ולהיכנס לראש ואת זה אי אפשר להשלים בקצת זמן ו..-
בקשר לשיעמום- לא שמעתי על אף בת שהשתעממה במגמה, היו בנות שלא התאים להם ונשרו, אבל לא היה משועממות...
וחוצמזה שככה נפתר לבעיות הבעיה של: איך אני אדע מה לבחור ללמוד אם אני לא יודעת מה זה...

. net

משתמש צעיר
בסמינר שלי לא היו מגמות ,אולי הגיע הזמן לפתוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה