עזרה גמ"ח נקודות בנטפרי

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מיועד למשתמשי נטפרי.
אם אתם משתמשים בחסימה של נטפרי, קודם כל הרווחתם!! (ואם אתם לא, אז רוצו!! ולא לדחוף, יש מקום לכולם!...) דבר שני אתם וודאי מכירים את שיטת הסינון שבנויה על מס' נקודות מוגבל בחודש, שבהם תוכלו להשתמש כדי לבקש פתיחה של אתרים /סרטונים, לפעמים קורה שנגמר לכם לפני סוף החודש ואבוי אתם מוכרחים לפתוח משהו דחוף!! ואין לכם ואז אנא אתם באים.
ולפעמים אתם מסיימים את החודש עם 14 נקודות מיותרות (שזה כשלעצמו סימן חיובי שאומר שממש הייתם עסוקים רק בדברים חשובים החודש... בדרך כלל). ולכן אני מציע שכאן ממש נבצע שיתוף נקודות שכל מי שרוצה לפתוח משהו בנטפרי יוכל לבקש כאן והציבור בטח ישמח לתרום מידי פעם ממלאי הנקודות המיותר שברשותו!! מי שמתנדב לפתוח מומלץ שישאיר הודעה על כך כדי שאחרים ידעו על כך ולא יבזבזו סתם את הנקודות שלהם.
נקודה חשובה: מבחינתי כל הרעיון כפוף להסכמה של נטפרי. אם הם חושבים שהם יפגעו מכך אני מסיר את 'ברכתי' למהלך.... לדעתי, עצם הפרסום כאן שווה להם ויביא להם את כל אלו שמשום מה - ואין לי מושג מדוע - לא השכילו לעבור לנטפרי.
אשמח לתגובות ושיפורים.

נערך לאחרונה ב:

Leah Rozner

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

טעם של פעם

משתמש פעיל
ברצוני להעיר כאן:
על הגמ"ח שנפתח זה עתה, שיש כאן זוית נוספת שעלינו לשים לב.
1) כידוע לכולנו(ובפרט למשתמשי נטפרי) חברת נטפרי הינו חברה חרדית,בניהול אנשים מתוכנו. ועושה עבודת קודש ממש.(ולהבדיל מסלקום ע"ע באשכולות)
וה15 ש"ח לחודש הינו סביר+
ויוזמה כזאת, על אף שיעזור למשתמשים יכולה לגרום נזק ענק לחברה.
2)וגם מהצד שלנו, זה יכול לפגוע מאוד-בסיבוב שני -כי אם נגרום נזק לחברה, פשוט נכרות את הענף שאנו יושבים אליה..:(:(:(:(:(

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ברצוני להעיר כאן:
על הגמ"ח שנפתח זה עתה, שיש כאן זוית נוספת שעלינו לשים לב.
1) כידוע לכולנו(ובפרט למשתמשי נטפרי) חברת נטפרי הינו חברה חרדית,בניהול אנשים מתוכנו. ועושה עבודת קודש ממש.(ולהבדיל מסלקום ע"ע באשכולות)
וה15 ש"ח לחודש הינו סביר+
ויוזמה כזאת, על אף שיעזור למשתמשים יכולה לגרום נזק ענק לחברה.
2)וגם מהצד שלנו, זה יכול לפגוע מאוד-בסיבוב שני -כי אם נגרום נזק לחברה, פשוט נכרות את הענף שאנו יושבים אליה..:(:(:(:(:(
ובדיוק לכן כתבתי שמבחינתי הכל בכפוף לאישור החברה
הערתי שיתכן שזה גם משתלם לה מבחינת הפרסום (אני חושב שרוב האנשים שנגמרים להם הנקודות לא רוכשים חבילות אלא ממתינים עד סוף החודש או מבקשים מחבר ולכן זה לא באמת נזק גדול וישיר, אבל יתכן שאני טועה)

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מתוך ה'פורום של נטפרי

magicode
לפני 5 חודשים

אחוז הניצול עומד על 13 אחוז. שזה פחות מ 2 נקודות לחיבור.
ככה שאם אתם צורכים יותר משתי נקודות אתם לא בנורמה.
דבר שני ניצול נקודות יאלץ אותנו להעלות את המחיר או לחילופין נפחית את הנקודות ל 2 לחיבור.
כרגע מי שנהנה מה 15 נקודות המלאות זה בזכות הרבים שלא משתמשים.

ועוד מס' מקומות שכתב הבע"ב של נטפרי @mat בעניין
שבמידה ורבים ינצלו את זה או שנעלה את המחיר או שנוריד את כמות הנקודות

מי שמעוניין לתרום לנטפרי יכול בקישור הזה
http://netfree.link/#donate

@shraga0 @GolanArt @mat
מה דעתכם בעניין

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

מלי

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה