בנקים

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני בלאומי - ומרוצה מאד.
שנים שלא פגשתי בנקאי, הכל באתר...

ANONYMUS

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סטודנטית;2099822:
בפועלים למשל אי אפשר להקים הרשאה לחיוב חשבון דרך האתר (ה.ק) למרות ההוראה של בנק ישראל שזה יהיה אפשרי, ואז בשביל הוראת קבע לחברת חשמל אפשר לבזבז יום שלם........:mad:

לי יצא לשלוח כמה פעמים פקס או מייל לצורך זה וסודר מייד.
לא הגעתי לסניף בשביל הוראת קבע...

משתדל מאד

משתמש רשום
נכתב ע"י תלמידים;2100013:
אני בלאומי - ומרוצה מאד.
שנים שלא פגשתי בנקאי, הכל באתר...

יש לי לצרכים שלי (לבית ובנפרד לעסקים) בלית ברירה 3 חשבונות בבנקים שונים
בלאומי הכי דיגיטלי ולא צריכים ללכת לסניף ממש נח וקל
אבל.. וכאן מגיע האבל כשצריך להגיע לפקיד אנושי 'אוי ואבוי' שום דבר לא מסתדר !!!
אולי רק בסניף שלי בעיר אשדוד....

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני אישית אחרי הרבה שנים בהפועלים התאכזבתי מהם והולך לעבור לבנק אחר.
במודיעין עילית סגרו סניף והעבירו את כל החשבונות לירושלים. ציפיתי לקבל איזו התנצלות או משהו. מה פתאום. במקום זה קיבלתי מכתב בו הם משבחים את עצמם ומסבירים משהו בסגון שהעברת הסניף זה חלק משיפור השירות ועוד קשקושים.

r0706d

משתמש רשום
בנק יהב:
עמלות הכי נמוכות (נבדק במחקרים), עד כמה שידוע לי אין עמלות בכלל. לא שמעתי על לקוח שלהם שיש לו עמלות.
מענה מהיר בטלפון וגם פיזית בסניף(אולי תלוי באיזה סניף..), שירות מעולה מכל הבחינות.
אנחנו שם כמה שנים, מרוצים מאד!
אנחנו בירושלים.

avi media

משתמש מקצוען
מרכנתיל , שרות מעולה, עמלות גבוהות מאד..
פועלים, ייקים ומסודרים, אבל ממש לא גמישים.

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
פועלים!
חוץ מהתורים, הרבה פעולות ניתן לעשות דרך האתר, כך שזה מקל מאד!

GD

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני הייתי ממליצה מה שהכי קרוב לבית

tttsarattt

משתמש רשום
האם הכוונה הוא לשירות או כלכלי.
אם זה שאלה כלכלית, אז זה תלוי בהרבה הרבה נתונים אישיים שאי אפשר להקיש מאחד לשני.
תלוי בגובה משכורת, בעיסוקים, באזור מגורים (ירושלים גדולה), שימוש באינטרנט או לא וכו

אני הייתי בכמה בנקים, ומה שאפשר להגיד, שאצל כולם זה בערך אותו עוגה שחותכים אותה אחרת...

ואם הכונה הוא לשירות אז אני בבנק איגוד בגאולה אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות. יש לי ממש שירות אישי (במייל ובטלפון) והאתר שלהם מאוד מאוד נוח ובסניף לא מחכים כמעט בתור

well

משתמש פעיל
אגב, אם הזכירו מזרחי-טפחות , אני זוכר משנים עברו שהבנק שידר מראה יוקרתי ומכובד ולעומת זאת מסע הפרסום שלהם בשנים האחרות יוצר להם תדמית זולה ועממית. פשוט פרסומת שגורמת לך לא לרצות לעבור לבנק הזה בשום אופן (לא הייתי רוצה שאנשים שזוללים פיתה פלאפל בראש כל חוצות ינהלו לי את הכספים...),
זו הרגשתי בכל אופן, ומעניין אם עוד מישהו כאן מרגיש זאת.

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מרוצה מפועלים,
שירות יעיל מאוד בטלפון,
כמעט אין צורך להגיע לבנק

טיגר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דסוש;2099847:
יש עוד המלצות על מזרחי טפחות?

אני מרוצה.
אפשר לעשות הכל דרך האתר ואפילו לפות לבנקאי האישי ובמקרה של בעיה חוזרים אלי טלפונית.
אין לי מושג על עלות העמלות לעומת בנקים אחרים כי יש לנו חשבון סטודנט.

בהמלחה.

tttsarattt

משתמש רשום
נכתב ע"י יאיר5763;2100527:
אגב, אם הזכירו מזרחי-טפחות , אני זוכר משנים עברו שהבנק שידר מראה יוקרתי ומכובד ולעומת זאת מסע הפרסום שלהם בשנים האחרות יוצר להם תדמית זולה ועממית. פשוט פרסומת שגורמת לך לא לרצות לעבור לבנק הזה בשום אופן (לא הייתי רוצה שאנשים שזוללים פיתה פלאפל בראש כל חוצות ינהלו לי את הכספים...),
זו הרגשתי בכל אופן, ומעניין אם עוד מישהו כאן מרגיש זאת.

נכון (לדעתי הפרסומת שלהם קצת תת רמה)
הייתי אצלם, לא שלא נהניתי - אבל מה שהם מפרסמים זה לא לגמרי נכון. בזמנו הם פרסמו על בנקאי אישי - נחמד, אבל בשביל "לזכות" בבנקאי אישי הייתי צריכה להגיע לסניף. היה טלפון, אבל לא לבנקאי בסניף.
לעומת זה עכשיו באיגוד, בלי טררם ובלי פרסומות, מתי שאני צריכה משהו אני מתקשרת ישר לפקיד שמכיר אותי ולא איזה בנקאי אישי אבל עלום שם (לא יודעת מה קורה עכשיו במזרחי)
ואגב, עזבנו שם אחרי 3 שנים, כי ההטבות סטודנט\ אברך היו תקיפות ל3 שנים

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י tttsarattt;2100495:
ואם הכונה הוא לשירות אז אני בבנק איגוד בגאולה אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות. יש לי ממש שירות אישי (במייל ובטלפון) והאתר שלהם מאוד מאוד נוח ובסניף לא מחכים כמעט בתור

גמני ממליצה על בנק איגוד, יש שירות אישי בטלפון ישיר לבנקאי, והאתר מאוד נח ומאפשר פעולות רבות.
חוץ מזה שיש להם חשבון הפוך, ללא עמלות, ללא ריבית על המינוס, ריבית על הפלוס, זה לשלוש שנים, אחרי זה ממשיך ללא עמלות.

דסוש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
וואו, תודה לכל העונים!
הצלחתם לבלבל אותי:p אבל עוזר לי מאד!
אם יש עוד חוות דעת אשמח להתעדכן

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם שווה לפתוח חשבון חסכון לצעיר? ובאיזה בנק לדעתכם?(מנסיון)

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בנק לאומי-
שמעתי שיש פטור מעמלות עד גיל 25-26 גם למי שלא סטודנט.
זה נכון?

מרים 52

משתמש צעיר
בלאומי יש חשבון דיגיטל ללא עמלות בלי הגבלה אבל אין פעולות ע"י פקיד הכל וירטואלי.
בדיסקונט עובדי הוראה עם תעודת הוראה מקבלים חשבון ללא עמלות בכלל

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י tttsarattt;2100560:
נכון (לדעתי הפרסומת שלהם קצת תת רמה)
הייתי אצלם, לא שלא נהניתי - אבל מה שהם מפרסמים זה לא לגמרי נכון. בזמנו הם פרסמו על בנקאי אישי - נחמד, אבל בשביל "לזכות" בבנקאי אישי הייתי צריכה להגיע לסניף. היה טלפון, אבל לא לבנקאי בסניף.
לעומת זה עכשיו באיגוד, בלי טררם ובלי פרסומות, מתי שאני צריכה משהו אני מתקשרת ישר לפקיד שמכיר אותי ולא איזה בנקאי אישי אבל עלום שם (לא יודעת מה קורה עכשיו במזרחי)
ואגב, עזבנו שם אחרי 3 שנים, כי ההטבות סטודנט\ אברך היו תקיפות ל3 שנים

אני במזרחי.
יש לי בנקאי אישי [מכירה אותה בשמה וגם איך היא נראית....] ואנחנו מתקשרים הן במייל והן בטלפון....כמו|כ, 4 פעמים בשנה אני מקבלת משלוח של פנקסי שקים עד הבית.
סה"כ מרוצים.
אבל כל אחד והצרכים שלו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה