אשכול הטיפים לעריכה תורנית

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
המדובר הוא כאשר יש כמות גדולה של קבצים. [או של פרקים שלא עובדים עליהם לפי הסדר] וכעת רוצים לסדר את הכל. ובמקום לפתוח כל קובץ ולהעתיק ולהדביק במקומו. יש לך אפשרות לבחור את כל הקבצים ביחד כשהם סגורים. לסדר אותם בתוך התוכנה מי למעלה ומי למטה [וכאשר יש מספרים או לפי סדר א' ב' בשמות הקבצים, זה מסתדר כך בברירת מחדל [כמובן שאפשר לשנות] ואז בלחיצת כפתור יוצא לך קובץ אחד שכל הקבצים נמצאים בו.
עוד דבר - כשעושים העתק הדבק בוורד, יש מצב שלפעמים הסגנונות ישתנו (לפי הגדרת ברירת מחדל של מצב הדבקה), ואז עבודה של חודשים שלמים יכולה ללכת לטמיון.
בתוכנה הנ"ל זה לא קורה.

נקדן זריז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בכל מקרה, חבל שלעיל לא נתנו קרדיט.
אולי תְּלַמֵּד אותי איך נותנים קרדיט. בעיקרון חשבתי להעלות את זה מכאן. רק שמשום שלא הצלחתי לעשות קרדיט, העדפתי לשרשר לשם שכך כולם יראו ע"י מי זה נוצר.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולי תְּלַמֵּד אותי איך נותנים קרדיט. בעיקרון חשבתי להעלות את זה מכאן. רק שמשום שלא הצלחתי לעשות קרדיט, העדפתי לשרשר לשם שכך כולם יראו ע"י מי זה נוצר.
זה מצוין.
פשוט שלח לו הודעה בפרטי לבקש רשות, ואם הוא נתן רשות, תפרסם את זה כאן בשמו.

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מקישים @ ואז את שם הניק, לדוגמא @נקדן זריז
פרוג גם משלימים את השם המבוקש, ובחינם!

חכימא

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הרבה פעמים עורכים כל מיני קבצים לא לפי הסדר שצריכים להיות בספר. לאחר מכן יש עבודה קשה לחבר את הכל ועד כדי כאב ראש..
העצה הפשוטה היא, להשתמש בכלי של מאן דהו טוב לב שם כאן בעבר בפורום. והוא חיבור קבצים, כלומר על כל קובץ לעבוד בפני עצמו, והתוסף מחבר את כל הקבצים לקובץ אחד, עם אפשרות [לפני החיבור] לבחור היכן למקם כל קובץ לפני או אחרי חברו.

מצורף כאן שרשור למקום שזה הועלה
כאן

תודה רבה.
(תמיד חשבתי שזה בגדר חלום בלבד)
האם אפשר לתת כאן קישור נגיש גם למי שאינו בקהילת המעמדים, תודה.

לעבדיג יענקל

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הרבה פעמים עורכים כל מיני קבצים לא לפי הסדר שצריכים להיות בספר. לאחר מכן יש עבודה קשה לחבר את הכל ועד כדי כאב ראש..
העצה הפשוטה היא, להשתמש בכלי של מאן דהו טוב לב שם כאן בעבר בפורום. והוא חיבור קבצים, כלומר על כל קובץ לעבוד בפני עצמו, והתוסף מחבר את כל הקבצים לקובץ אחד, עם אפשרות [לפני החיבור] לבחור היכן למקם כל קובץ לפני או אחרי חברו.

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
את זה קראתי כבר.. השאלה היא האם יש הבדלים בין סוגי הקבצים?

נקדן זריז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אפשר גם לחבר את קבצי הRTF בוורד, לפני העימוד, על ידי "הוספה - אובייקט - טקסט מתוך קובץ".

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם @בר בי רב (או מישהו אחר) יוכל להעלות לכאן את הסרגל-כלים החינמי מהשרשור הזה (בהנחה שהוא עדיין חינמי)???
(אגב, אני סבור שתהיה תועלת להוסיף גם את המאקרו הזה לסרגל)
שיתוף הסרגל החשוב הזה יהיה לי (ולרבים) לתועלת גדולה מאוד.
בתודה מראש.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם @בר בי רב (או מישהו אחר) יוכל להעלות לכאן את הסרגל-כלים החינמי מהשרשור הזה (בהנחה שהוא עדיין חינמי)???
(אגב, אני סבור שתהיה תועלת להוסיף גם את המאקרו הזה לסרגל)
שיתוף הסרגל החשוב הזה יהיה לי (ולרבים) לתועלת גדולה מאוד.
בתודה מראש.
חזל"ש - ניתן להורידו מכאן (צריך להירשם קודם לאתר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה