דרוש מידע נשאר לנו אגוזים ושקדים איך נארוז אותם בצורה מיטבית לפסח הבעל"ט?

ת.ב.ג.

משתמש חדש
שימו לב לתאריך המופיע על האריזה בדרך כלל לא כדאי לשמור אותם כיון שמושכים אליהם חרקים, אם בכל זאת רוצים כדאי להכניס את זה לתוך קרטון ולסגור הרמטית בסלוטייפ עבה ואולי גם לעטוף בשקית

בניברקית קלאסית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
שימו לב לתאריך המופיע על האריזה בדרך כלל לא כדאי לשמור אותם כיון שמושכים אליהם חרקים, אם בכל זאת רוצים כדאי להכניס את זה לתוך קרטון ולסגור הרמטית בסלוטייפ עבה ואולי גם לעטוף בשקית
במקרר או בארון סגור?

בניברקית קלאסית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

הנמצא

משתמש מקצוען
שמרתי משנה שעברה שמן אגוזים שהתוקף שלו 12/2024 ולא השתמשתי בו
מותר לשמור אותו לשנה הבאה?

בניברקית קלאסית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
שקדים טחונים וקמח מצה אני קבוע מקפיאה ב2 שקיות לשנה הבאה (כמובן אם נשאר) ויש מקום קבוע במקפיא שמשם אני לא מזיזה את השקית הזו כי זה של פסח
ניסתם לא טחון גם?

אסתטיקה

משתמש מקצוען
כבר שנים אני מקפיאה אגוזים ושקדים טחונים משנה לשנה, כיוון שאני פותחת מטבח פסח בשבוע שאחרי פורים, מבשלת ואופה את רוב החג, וסוגרת עד כמה ימים לפני החג.
האגוזים והשקדים יוצאים כמו חדשים. כמובן שיש להקפיד על אריזה מעולה (2 שקיות אטומות קשורות היטב) כדי שלא יצברו לחות או יספגו ריחות של מקפיא.
אציין שאני מאחסנת במקפיא איכותי ביותר.
אני גם רוכשת כל שנה שמן, סוכר ומלח בכמות שתספיק לבישולים של הפעימה הראשונה.
אני עושה זאת כבר מעל עשרים שנה ב"ה, ומעולם לא נתקלתי בבעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה