דרוש מידע ניתוחים בריאטריים 2023

DAndna

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
@דובדבנים במהלך השנתיים וחצי הללו עברת שתי לידות וירדת 60 קילו בסופו של דבר.
ואיך זה טבעת, מומלץ?
אולי אני יכולה לשוחח איתך באישי?

ש.ה.ו.

משתמש חדש
אשמח למעט שיתופים על התקופה הראשונה אחרי הניתוח, אני בשבוע השלישי (מעקף מלא) אחרי וקודם כל שמחה ומודה לד' שנתן לי את הדבר הזה שכל כך רציתי כבר... אבל גם קצת מתוסכלת, כי ממש לא מצליחה לאכול כלום, אבל מצד שני כן רעבה (טיפה רעבה כמובן).
והכי חשוב- צריכה עידוד שחלילה לא הרחבתי את ה"פאוץ'", אם פעם אחת כנראה שאכלתי מידי הרבה והרגשתי נורא במשך כמה שעות... לא אחזור על זה שוב, אבל אני כבר בלחציםםםםם
שבוע טוב
לאחר התלבטויות רבות החלטתי ללכת על ניתוח בריאטרי, אני עדיין בשלב הראשוני ממש ... רק קיבלתי הפניות מהרופאת משפחה ועדיין לא בררתי על מנתח וכו’
אני רואה שעברת ניתוח מעקף מלא, אשמח לשמוע למה עברת דווקא את הניתוח הזה ? ממה שאני חפרתי ראיתי שהניתוחים הפופלארים הם מיני מעקף ושרוול... אשמח לשמוע גם על מעקף מלא.... תודה רבה !!

cheli10

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
יש פה מישהי במכבי שעשתה את המיני מעקף ואפשר לדבר איתה?
אני לפני וועדה, ויש לי כמה שאלות עליה ובכללי על הניתוח והדיאטה שמתלווה אליו
יעזור לי ממש!!
rhlyw85 שטרודל גימיל

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
תודה לכולם פה על כל התגובות,
קראתי הכל בעיון ולמדתי הרבה!

אני אחרי כל הבדיקות, ורק אז הפנו אותי לתזונאית, עוס וכו,
אמורה לסיים איתם בעוד חודש ושבוע, מקוה שלא יעבור לי התוקף של הבדיקות.
אבל עוד לא בחרתי רופא, מבינה שכבר היה כדאי לי?

האם למישהו יש המלצה על מנתח טוב בירושלים (מאוחדת)?
איך פונים?

אשמח גם מכל מי שיכול וכתב/ה כאן על כך שסוג הניתוח נבחר בהתאמה למטופל טיפה להסביר,
כי בתיאוריה לפי כל מה שקראתי, אני ממש רוצה מיני מערף ולא אף דבר אחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה