דרוש מידע ניתוחים בריאטריים 2023

איגל

משתמש רשום
מכירה אישית מישהי שעשתה מיני ונכנסה אחרי 7 חודשים.ב''ה נולדה לה בת בריאה ושלימה
אני אישית חושבת לעצמי לחכות להוריד את המקסימום במשקל שזה בערך שנה ואח''כ לעצור את המניעה(לא חבל להפסיד את החלון זמן של לפחות שנה?) ד''ר עסליא אמר לי שזה אידיוודואלי לפי בדיקות הדם והמצב הפיזי
ההמלצה הגורפת שלו ,זה שנה , והמינימום זה חצי שנה ,על אף שהוא אמר לי לא קורה כלום גם אם זה קורה לפני לפי המעקב שלו אם כמה מקרים כאלו.

איגל

משתמש רשום
לכל המחכים ...בנוגע לחוברת הסתבכתי עם הסריקה והעלאה כקובץ כאן לפורום אולי תוכלו לכוון אותי קצת?

איגל

משתמש רשום
ולכל המשתתפים אשמח לקבל טיפים לזירוז הירידה והצרת היקפים
אני יורדת יפה אבל די איטי

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהי נתקלה אחרי ניתוח כשקמה מכסא או ממיטה מרגישה כמו שהדם יורד לה מהראש- סוג של סחרחורת לכמה שניות?
וכן לפעמים כמו צביטה בצד שמאל ליד החזה? מה זה אומר איך אפשר למנוע את זה וממה זה מגיעה

גלריה

משתמש חדש
האם משהי פה התנתחה אצל פרופסר גויטן?
אשמח לשמוע חוות דעת א

גלריה

משתמש חדש
תכלס מי מכיר משהו שעשה שרוול וכמה ירד במקשל מה שאומרים בקופה הרופא זה ממש קצת קג יחסית למה שאני מדמיינת יש לכם נסיון בזה?

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תכלס מי מכיר משהו שעשה שרוול וכמה ירד במקשל מה שאומרים בקופה הרופא זה ממש קצת קג יחסית למה שאני מדמיינת יש לכם נסיון בזה?
אני עשיתי שרוול לפני שנה וירדתי 41 קילו בנתיים (המשקל שלי לא היה מהגבוהים....)

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אצל מי עשית?
איך הרגשת אחרי הניתוח?
אצל רונית גרינבוים בהר הצופים
הרגשתי בסדר גמור ב"ה
השבוע הראשון הוא עם כאבים וקושי גדול בלשתות וכו'
אבל הוא עובר מהר ושווה כל רגע

חנה 5060

משתמש צעיר
אני עשיתי אצל גוייטין.
מרוצה ממנו מאוד!!
עשיתי שרוול- וממש מרוצה מהירידה

חנה 5060

משתמש צעיר
מאיזה משקל עושים ניתוחים כאלו?
אם יש לי 20 קילו להוריד - זה רלוונטי?
זה תלוי בהרבה דברים.
bmi, מחלות נוספות, סיכונים, סכרת וכו'..
כל בנאדם והנתונים שלו- גובה, משקל, גיל.
בגדול 20 קילו לא חושבת שמכניסים לניתוח.
בד"כ מ40 bmi.. אבל שמעתי שמכניסים גם עם פחות.
ועם יש סכרת או דום נשימה וכו' גם 35 bmi.

תתיעצי עם רופאת משפחה שלך.

DAndna

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תוך כמה זמן מתחילים לראות שינוי גדול המשמעותי לאחר הניתוחים?
ניתוח טבעת גם רואים תוצאות מהירות?

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תוך כמה זמן מתחילים לראות שינוי גדול המשמעותי לאחר הניתוחים?
ניתוח טבעת גם רואים תוצאות מהירות?
ניתוח טבעת לא מומלץ היום בכלל הוא עם הרבה יותר סיבוכים והרבה פחות הוכיח תוצאות
בניתוחי קיצור קיבה התוצאות הם מידייות בחודש הראשון יורדים בערך 10 קילו ומשם ממשיכים ויורדים כל הזמן עוד ועוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה