התייעצות משחת אלחוש לבדיקת דם

saralulu

משתמש מקצוען
מה הכי עובד מניסיון?
העיקר לא להרגיש את הדקירה... :(

כתיבת תוכן

משתמש פעיל
עד כמה שזכור לי מלפני כמה שנים עם אחד הילדים בהמלצת הרוקח לקחתי עזרקאין והשפיע באותה מידה כמו אמלה

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אמלה 5% EMLAקרם להרדמה מקומית של העור לצורך החדרת מחט בחיסונים, לקיחת בדיקות דם, או החדרת עירוי תוך ורידי וכן ניתוחי עור שיטחיים. תכשיר המקור, ללא מרשם רופא, מאושר ע"י משרד הבריאות וה- FDA האמריקאי.

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אמלה 5% EMLAקרם להרדמה מקומית של העור לצורך החדרת מחט בחיסונים, לקיחת בדיקות דם, או החדרת עירוי תוך ורידי וכן ניתוחי עור שיטחיים. תכשיר המקור, ללא מרשם רופא, מאושר ע"י משרד הבריאות וה- FDA האמריקאי.
ניתן להשתמש בחומרי אלחוש מקומי, אשר חלק מהעבודה שלהם הינה פסיכולוגית וחלק אמיתית.

ספריי קירור (ספריי קרח) – בהחלט יכול לעזור, גם פסיכולוגית לחלק מהילדים וגם קצת לכאב. עם זאת, ההתזה של הספריי אינה נעימה, בעיקר אם מתיזים מקרוב ויותר מדי, ולכן אני פחות משתמש בשיטה זו

קרם לאלחוש מקומי – כדוגמת אמלה 5%. טריק נחמד ויעיל מאוד, רק השתמשו לפי ההוראות על מנת למקסם יעילות.

מעוניינים שהאחות תמרח על אזור הבדיקה משחה מאלחשת? הגיעו לבדיקה 40 דקות מראש

כתיבת תוכן

משתמש פעיל
Screenshot_20240508_005940_Chrome.jpgScreenshot_20240508_010005_Chrome.jpg

מסתבר שיש גם הבדל משמעותי במחיר אבל מומלץ להתייעץ עם הרוקח...

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אמלה, צריך מרשם רופא.
לא צריך מרשם
צפה בקובץ המצורף 1644399צפה בקובץ המצורף 1644401

מסתבר שיש גם הבדל משמעותי במחיר אבל מומלץ להתייעץ עם הרוקח...
ובקשר למחיר במרפאה נותנים לא צריך לקנות
כמו שכתוב כאן: מעוניינים שהאחות תמרח על אזור הבדיקה משחה מאלחשת? הגיעו לבדיקה 40 דקות מראש

saralulu

משתמש מקצוען
עניין אותי מה ההבדל בין אמלה לעזרקאין שאיתו אין לי ניסיון
וד״א השתמשתי פעם בתחליף של אמלה ועבד אותו דבר
המשחות המרדימות שיש לי איתן ניסיון האמלה והתחליף שלה השפיעו רק אחרי מריחה כל פעם כשנספג ולא הרגשתי את הדקירה אחרי שעתיים וחצי מתחילת המריחה.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
אני מבקשת מהאחות שתחזיק לי את היד חזקקקק באזור הדקירה.
התפיסה שלה כואבת ולא מרגישים כלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה