מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

Yosef 1

משתמש צעיר
האם חשבון הבנק אמור להיות על שם מבקש הבקשה
או שאני יכול לעשות את זה על שם של חבר ? או של אח שלי ?

חני25

משתמש צעיר
בלי קשר למענק אם ההורה(רק אחד) עם אזרחות -יליד ארהב.
איך עושים אזרחות לילדים קטנים?צריך לטוס?.
ומה מקבלים כשהילדים אזרחיים??
תודה על כל מידע.
תלוי בהרבה נסיבות
באופן כללי, אפשר לקבל $1,400 לכל ילד

MERS1

משתמש פעיל
1400 $לשנה כן?
ואיפה עושים את זה??מישהו יודע כמה עולה לעשות את זה??
מי שאני מפנה אליו לנילוי בקשות למענק עוסק גם בהגשת דוחו"ת להחזר מס וכן בעזרה לאזרחות וכדומה
אם אתם מעוניינים שלחו מייל לכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
עם שם וטלפון וציינו שאתם מעוניינים בזה ואשלח לכם את פרטיו בעז"ה
בהצלחה

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
בבנק שאני מנהל את החשבון לא יודעים בכלל שאני אזרח אמריקאי כדי לחסוך הרבה כאב ראש, האם יש דרך לקבל את המענק לא לחשבון שלי, ואיך.

MERS1

משתמש פעיל
בבנק שאני מנהל את החשבון לא יודעים בכלל שאני אזרח אמריקאי כדי לחסוך הרבה כאב ראש, האם יש דרך לקבל את המענק לא לחשבון שלי, ואיך.
בכל מקרה אים העברות בנקאיות לישראל כך שתוכל לקבל את הכסף כמוני וכמו עוד רבים בצ'ש שישלח אליך בהמשך [מתי וכו' דובר כא בקצרה בעבר]
בהצלחה

is

משתמש פעיל
בלי קשר למענק אם ההורה(רק אחד) עם אזרחות -יליד ארהב.
איך עושים אזרחות לילדים קטנים?צריך לטוס?.
ומה מקבלים כשהילדים אזרחיים??
תודה על כל מידע.
צריך לטוס פעם אחת כדי לרשום אותם כאזרחים. ולתת דוח שנתי כל שנה ומקבלים סכום מסויים על כל ילד תלוי בגובה המשכורת ובתנאים נוספים.

is

משתמש פעיל
כתוב בדף הראשון לא למלא מס' טלפון, והוא לא נותן לי להתקדם בלי מילוי מס' טלפון אבל הוא טוען שהמס' שמלאתי לא תקני
משיו מוכן לעזור לי? אין לי אפשרות להתקדם
בין אם אני עושה קידומת +972 או 016+972 לא נותן לי להתקדם וכותב:
Phone

Please enter a valid phone number including area code

הר סיני

משתמש פעיל
שאלה חשובה!

אני בתהליך לעשות אזרחות לילדי בעיקרון הייתי אמור להיות ממש בימים אלו באמריקא לצורך זה אבל הקרונה...

תכלס כעת רק אני אזרח וזכאי למענק ובאם אני ידווח אני יצטרך גכ לשלם מס אמריקאי בערך 200$

שאלתי היא אם כעת ילדי עדיין לא אזרחים ואין לדעת כרגע מה יהיה מתי יהיו טיסות ומתי אני יוכל לעשות להם אזרחות ונכון לכעת אף פעם לא הגשתי דוחות שנתיים, האם כדאי בשביל המענק הזה להכנס ללוע האמריקי ולהגיש את הדוח של 2019 ?

או שכל זמן שלא בטוח שעשיתי ואני מרוויח מהם 1400$ לילד כל שנה לא להגיש?.
אודה לתשובות ברורות מידע.

תודה רבה

חני25

משתמש צעיר
מידיעה לא חייב להיות על שמך!
באתר של רשות המיסים IRS כתוב ככה:
Your refund should only be deposited directly into accounts that are in your own name; your spouse’s name or both if it’s a joint account. No more than three electronic refunds can be deposited into a single financial account or pre-paid debit card. Taxpayers who exceed the limit will receive an IRS notice and a paper refund.

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עשיתי לחברה והוא נותן לי בשגיאה שיש בעיה בתאריך לידה ,ובדקתי וזה נכון מה עושים?
נתקלתם פעם בתופעה הזאת!!!!!!

שגיאה
תאריך הלידה של משלם המס העיקרי, בשלב 2, סעיף 4, אינו תואם את רשומת מס הכנסה.
פיתרון
הקפד להזין את תאריך הלידה הנכון, בפורמט הנכון, במרחב הנכון.
מס הכנסה מקבל מידע על תאריך הלידה (DOB) מהמינהל לביטוח לאומי (SSA). עדכונים מתרחשים באופן קבוע; עם זאת, עד כמה שרשומי מס הכנסה מתעדכנים.
אנא התקשר ל- SSA בטלפון 800-772-1213 כדי לקבוע אם SSA מציג את DOB הנכון.
אם הרשומות שלהם תואמות את ה- DOB שהזנת, תצטרך לקבוע אם ברצונך לחכות עד שהעדכון יתרחש ויועבר שוב או לדואר בתמורה שלך.
גלול מטה והזן את התאריך הנוכחי ("התאריך של היום"). התאריך של היום הוא היום בו אתה מתכוון להגיש מחדש את ההחזרה. כמו כן, אם אתה מבצע תשלום אלקטרוני עליך לתארך מחדש את החלק הזה.
שלח את הדואר האלקטרוני שלך בחזרה.

חני25

משתמש צעיר
עשיתי לחברה והוא נותן לי בשגיאה שיש בעיה בתאריך לידה ,ובדקתי וזה נכון מה עושים?
נתקלתם פעם בתופעה הזאת!!!!!!

שגיאה
תאריך הלידה של משלם המס העיקרי, בשלב 2, סעיף 4, אינו תואם את רשומת מס הכנסה.
פיתרון
הקפד להזין את תאריך הלידה הנכון, בפורמט הנכון, במרחב הנכון.
מס הכנסה מקבל מידע על תאריך הלידה (DOB) מהמינהל לביטוח לאומי (SSA). עדכונים מתרחשים באופן קבוע; עם זאת, עד כמה שרשומי מס הכנסה מתעדכנים.
אנא התקשר ל- SSA בטלפון 800-772-1213 כדי לקבוע אם SSA מציג את DOB הנכון.
אם הרשומות שלהם תואמות את ה- DOB שהזנת, תצטרך לקבוע אם ברצונך לחכות עד שהעדכון יתרחש ויועבר שוב או לדואר בתמורה שלך.
גלול מטה והזן את התאריך הנוכחי ("התאריך של היום"). התאריך של היום הוא היום בו אתה מתכוון להגיש מחדש את ההחזרה. כמו כן, אם אתה מבצע תשלום אלקטרוני עליך לתארך מחדש את החלק הזה.
שלח את הדואר האלקטרוני שלך בחזרה.
נתקלתי בזה יותר מפעם אחד

אולי מעניין אותך גם...